"Usamljenost" pri pušenju marihuane ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.06.2017
25
12
3
Pozdrav ! Nov sam na forumu,pa nisam vidio da je netko postavljao ovo pitanje,ako jest,zamolio bih vas da ostavite dole link.

Dragi moji,imam problem sa tom nekom "usamljenosti" pri pusenju marihuane. Znaci sve koje poznajem,nitko ne voli zapaliti joint,a i ne vole biti u drustvu gdje se pusi. Znaci nece nitko probat,ili barem bit i zajebavat se samnom dok ja pusim,jednostavno ne voli nitko. Da mozda i znam da bi netko drugi probo nemam bas dosta povjerenja u njih tako da... Zapalim ja sam ovako ali dosadi,pusio sam par puta sa ovim jednim momkom,ali on dolazi samo preko ljeta kod nas,i mogu reci da je jako velika razlika kada sam sam i kada sam sa njim,nemas se sa kim zajebavat,sto i jest neki "cilj",da se dobro zabavis odp...
Eh sad,ja znam da ne postoji bas neki odgovor osim da nadjem nekog ili da nastavim sam,ali postoji li nesto uz sta se zabavit sa strane ili nesto na tu foru ? Nije mi toliko zanimljivo kad jednostavno samo pusim i tjt. (Inace vidim da vas vecina ima tu na forumu koji imate grupice po 3-4 clana pa eto malo sam ljubomoran haha)
Unaprijed vam svima hvala,i izvinite ako ima nekih gresaka u pisanju !
 
30.06.2017
25
12
3
Zanimljiv problem u svakom slucaju.A sta reci,mozda tako mora biti,a sa vremenom,druzenjem se stvori i drustvo.U svakom slucaju..koliko das toliko ces i dobiti u zivotu..
A ovo..ma bit ce prijatelja koji puse..cek da doznaju da imas:D

ah,nadam se ccc

22.6. napunio 18,ako hoces mozes i osobnu dobit na fb haha
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
30.06.2017
25
12
3
Poslednja izmena od urednika:

siso01

Aktivan Član
17.06.2015
57
261
53
Pa ja sam isto jedini u drustvu koji duva, ponekad jos netko pripali samnom.. Dok oni cugaju, ja pusim i pijem :p nitko nista nema protiv jer su navikli, a zajebavamo se isto kao da smo svi napušeni haha. Opusti se, kakve veze jeste svi napušeni ili ne, ako je dobro drustvo nista drugo nije bitno :D
 
30.06.2017
25
12
3
Pa ja sam isto jedini u drustvu koji duva, ponekad jos netko pripali samnom.. Dok oni cugaju, ja pusim i pijem :p nitko nista nema protiv jer su navikli, a zajebavamo se isto kao da smo svi napušeni haha. Opusti se, kakve veze jeste svi napušeni ili ne, ako je dobro drustvo nista drugo nije bitno :D

Nisi bas najbolje pohvatao,oni nece ni da budu tu jer im se navodno gadi, ali ja ipak mislim da tu vise utice strah od roditelja,zakona... Nemam pojma ali mi je to poremeceno :(
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Prvo apsolutno je pogrešan povod korrišćenja biljke...da bi se "zezali" nije ispravno gledište korišćenja bilo koje biljke moći. Baš bih voleo da probaš da se zezaš sa daturama ili salvijom tako. Ja sam kao mlad dečkić rešio da tražim odgovore...kako mi monasi, sufisti, rabini nisu dali nijedan odgovor, rešio sam da do odgovora dođem sam, te sam za razliku od tebe morao da budem u društvu da bih došao do stvari koje sam želeo... Tek kad sam uspeo da se osloboddim ljudi koji su zloupotrebljavali biljku, počeo sam da imam neke koristi od korišćenja iste...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Zara96
30.06.2017
25
12
3
Prvo apsolutno je pogrešan povod korrišćenja biljke...da bi se "zezali" nije ispravno gledište korišćenja bilo koje biljke moći. Baš bih voleo da probaš da se zezaš sa daturama ili salvijom tako. Ja sam kao mlad dečkić rešio da tražim odgovore...kako mi monasi, sufisti, rabini nisu dali nijedan odgovor, rešio sam da do odgovora dođem sam, te sam za razliku od tebe morao da budem u društvu da bih došao do stvari koje sam želeo... Tek kad sam uspeo da se osloboddim ljudi koji su zloupotrebljavali biljku, počeo sam da imam neke koristi od korišćenja iste...


Zanimljiva pricica prije svega,ali meni ta biljka sluzi za opustanje,dobar provod,osjecaj ,jer zaboravis na sve to malo vremena :)
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Koga gnjavim? :objesen:
Čovek ima problem što se zbog korišćenja biljke oseća odbačen i usamljen. Možda mu pomoć u samom povodu za konzumaciju može pomoći.
Kao kad bih ti sad rekao ajde Panto kopaj rupu u zemlji...trebaju nam rupe. Automatika ega će se protiviti, ali ako ti kažem : Ajde Panto kopaj rupu, ovde negde ima zlata. Duplo ćeš brze i sa manje protivljenja uhvatiti ašov. Ako je ispravan povod veća je verovatnoća da će i rezultat biti ispravan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zara96

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Daj..ja sa 18 godina nisam znao tko mi glavu nosi,a kamoli da je trava sveta biljka.Tada mi je bila usputna "spustalica"nakon svih onih bolesnih party-a..:)
Tek 20 godina kasnije sam shvatio bit..
Ali bolje ikad nego nikad;)
Edit;a sto se tice kopanja rupe bas ne vjerujem da bi Panta uletio za zlatom..he,he..;)