usitnjavanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.10.2006
0
2
0
imam jedno pitanje jeli kada se usitnjava ako se previse usitni da gubi na jacini? jer frend mi govori da tako se gubi na jacini ono masivno jer mi dobro usitnimo... tako da pitam. znam da je ovo pocetnicko pitanje ja vjerujem da ne gubi pa da od vas profesjonalaca pitam... da istina na svjeto izade :lol: mozda ima to vec negdje ovdje ali ja nisam nasao.. tako ako ima da se ostavi samo link da pogledam ako tko zna da je bilo ili slike s ono optimalno smrvljenom
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Zašto biš uopæe sitnio? Pa ako jako usitniš pljugu time æe ti i nepravilno goriti kada ju budeš pušio a svi znamo da kvaliteta zamotanog jointa itekako ovisi kako èeš se napušiti jer sve zavisi koliko ti dima uðe u pluæa. Znaèi ako je pljuga loše zamotana ili ako je korištena sitna pljuga može doæi do gubljenja jaèine sastava trave!
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja sam ta koja mrvi u nasoj ekipi (ekipa: zero logic, jos jedan tip i ja)
nekako sam navikla skroz usitnit sve... skoro pa prah bude... cak i onu masnu dobro usitnim...
i onda ovaj jedan prijatelj sere da gubimo s tim sto izvadimo svo sjeme i sve grancice... jebiga..necu motat dok je puno sjemena i grana...
a truba bude dobro smotana i gori normalno, tako da nema problema..
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
E taj sto vam savetuje da ne vadite semenke i grancice je zesci strucnjak.Sledeci put ti sebi zamotaj kako treba a njemu zamotaj grancice i semenke pa nek' uziva. :wink: Inace stvarno nema potrebe preterano sitniti,ali u sustini ne moze da se izgubi nista posebno i ako se usitni.Mada stvarno ako je kao prah onda moze da gori bezveze.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
dobro znala sam se uzivit u mrvljenje(kad sam napusena)... ili ako je vutra presuha pa ono, lako se smrvi... a inace... ono... po meni normalno smrvim... i truba gori sasvim normalno... tako da nema problema.... :D
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
dok recimo ima marihuane koja je totalno premasna da bi se mrvila i po mojem mišljenju najbolje bi takvu trebalo škaricama isjeckati kolko je moguæe i što manje prstima dirat da se nebi smola skidala sa materijala i ostajala na našim prstima umjesto u jointu.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma vi brijete...cijeli headic u rizlu..usitnite duhan i pobacajte okolo to zamotat i viola xDDDDDDDDD

iskreno...ne gubi se na jacini ali velicina komadica marihuane jako utjece na dim i na okus pljuge...

sto sitnije namrvite dim ce biti gusci ali ne toliko koncentriran okusom...

ako su veliki komadici dim nece biti toliko gust ali ce imat koncentrirani okus...

po meni...[ ] takvi su moji piescevi...tak napravit 2 reda od filtera do pocetka i imas savrsenu pljugu...

all to do next is to roll that shi*...and smoke it :)