Uskoro U Srbiji A I Dalje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.06.2006
7
0
0
Dragi prijatelji-obozavaoci vutre zelim da vam najavim da u skorije vreme ce u Beogradu biti otvorena specializovana firma-prodavnica kompletne opreme za uzgajanje nama drage biljke a isto tako i opreme za druge kulture.za pocetak posto smo u zavrsnim razgovorima o dobijanju generalnog zastupnistva za kompletan prostor ex-yugoslavije sa poznatim kompanijama bio-bizz,advanced hidroponics,mocice te da nabavite kompleten asortiman njihovih proizvoda,kao i u saradnji sa nekim growshop-vima sve ostale potrebne stvari koje vam trebaju,od lampi,ventilatora isve pratece tehnike.Moram vas obavestiti da semensku robu necemo imati ,u svakom slucaju bicete blagovremeno obavesteni o svemu ovome kao i to sto se tice nekih stvari oko uzgoja a nebudu mi bile jasne da vam se mogu obratiti za savet.POZDRAV
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Pozdravljam Bezimeni tvoj potez kao full pogodak!Takodje i mi radimo punom parom!Registrovani smo,imamo sve dozvole i uskoro ce u Srbiji biti otvoren prvi head&grow shop,naztvan Green Paradise.Deo robe je vec stigao,ali imamo probleme sa sanitarnom granicnom inspekcijom koja za nemacke bongove trazi zdravstveni sertifikat koji oni nemaju jer rade preko iso standard brojeva...kao i testove sa pljuvackom!!!????!"!!!Strasno a u isto vreme i zalosno gde zivimo,ali to mene i nash Green Paradise Wu/Tra Clan cini samo jos jacim u zelji da uspemo u nasoj nameri,jer bongovi i blantovi su zakon za duvanje!
 
28.11.2006
2
0
0
E falaa ***** vishe....jedva sam chekala neku ovako lepu vest! :)
Do jaja....samo javite kad ce se otvoriti shop i gde...pozurite malooo sa tim otvaranjem :)
zop
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Ljudi,kad bi znali kolika je to jebada,mnogi bi digli ruke od svega...Pokusavaju na sve nacine da nas sprece,i da od Srbije stvore heroinsku republiku,ali pobedicemo ih,i zbog nas i zbog vas!!!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nije to nista sa pljuvackom kada krenu provjeru da li ispusta stetne stvari dok je izlozen visokoj temeraturi,koje su boje i materijali koriscene i da li dolazi do isparavanja/razlaganja
ako se puni sa tecnostima
ja sam imao isti problem dok nisam ukapirao da u stvari me zajebavaju i miniraju gdje god da odem na analizu proizvoda,kao da im jave :
'evo opet prirodnjaci hoce da otvaraju vutra shop,ako to dozvolimo opasce prodaja spriceva po apotekama,pa ih molim vas cimajte po analizama sto vise dok im film ne pukne'

tako bih volio da neko istraje do kraja,ja sam imao i drugih obaveza pa nisam imao toliko para i snage da se prejebavam sa njima
bg-u stvarno treba jedan takav shop
dok ga u podgorici nebi bio problem otvoriti,ali mislim bi bio snimljen svako ko udje tu,
cisto zbog arhive ako se neko nekad pobuni oko necega u zivotu,mada se dolje sve zna i bez toga

p.s.javi nam kako je prosla kontrola za blunt,meni su drzali u kontakt sa pljuvackom 30min i rekli da se mora jos analiza napraviti jer nisu sigurni u ispravnost
ja odem i kupim kutiju cigareta i reko jel mozete ovo da testirate ja placam test
a oni to je vec testirano nalazi se u prodaji
ok rekoh,uzeo sam cigaretu otkinuo pola sklonio papir i rastresao ga u casi vode koja je bila izpred mene,naravno nije bilo ni trunke duvana svaki se trakica od duvana polako razmotala i ostade providna plasticna masa ili kakav vec otrov
koliko onda treba da vam platim da moj proizvod prodje,pitam lijepo
a oni takva opcija ne postoji
ok ko je lud?
treba naci nekog navarenog politicara da pogura stvar

e da ako ovo neko sa hemiskog institua za analizu cita,nek si ebe mater svoju
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Hi Balcan Smoke!Thanx za razmenu iskustva!Prva tura blantova je prosla bez provere,jer seljaci nisu to ovde nikada videli,a u to vreme je izbila lopovska afera na srpskoj carini,pa su imali druga posla.Da li su ti trazili health sertifikate od ino-dobavljaca???Nas sa tim jebu,cak i za rizle!??!A Evropljani odavno rade samo sa iso,tj.zool brojevima...Samo moramo izdrzati jer su ovde svi povezani,i shpediteri koji gledaju sto duze da otezu da bi uzeli vishe kesha za lezarinu,i carinici i sanitarci i poreznici...Ruke u gard i pokazimo da nismo ni mi bez zuba!!!!
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Hvala za podrsku!Ova borba sa drzavom oko headshopa traje skoro godinu,pa vidite...Ili uspevamo,ili se selimo iz ove zemlje :)
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Torpedo je napisao(la):
Hvala za podrsku!Ova borba sa drzavom oko headshopa traje skoro godinu,pa vidite...Ili uspevamo,ili se selimo iz ove zemlje :)

Ista stvar bi se dogodila i u HR. Ne mogu te shebat zakonski ali zato
mogu na ovaj (prilicno ucinkovit) nacin. :sad2:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Torpedo je napisao(la):
Ma isti su to kurtoni,ista je to represivna shkola!!

Ma gamad na vlasti tamo, gamad vamo, a vidi čuda, i između-opet gamad na vlasti. Pokušavali smo nešto kemijat za otvaranje nekakvog on-line smart shopa 2002. Nismo ni aludirali na vutru, ma ni lule nismo tili prodavat. Bili bi se bazirali na cubensis growboxeve (bili 100% legalni onda),. salviju, ayu itd. Počeli prikupljat papire, rješavat stvari priko odvjetnika...sve u svemu odustali nakon 5 miseci i 1500 EUR uzaludnog ulaganja. Odvjetnik nam je reka (i on je bija u igri) da odustanemo jer ne samo da nam neće dat, negao će nas i sjebat. Ja ko pravi idealista se tija borit, ono u smislu pa di je tu pravda, ali mi je odvjetnik reka da je pravda imaginaran pojam.

Jebiga, vlastodršci neće da, kao šta je već rečeno, izgube posao sa otrovima kojima truju svoje građane. Velika je to lova u igri.

Torpedo, samo naprid. Kad si već toliko izdrža, samo naprid.
Sreća prati hrabre!
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.........zar si ti suvlasnik?.........koje dozvole,koliko njih si trebao izvadit?.......dali si ih brzo dobio?..........zar ce samo u srbiji biti tih shopova ili i na ostatku yuge?........