Uspješan grow u pitarima od 3 litre-sušenje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nije da se hvalim(čitaj:hvalim se ko baba milka kad joj krava oteli trojke:thumb:),ali sam uspješno završio prvi grow koji je mojom greškom prošao cvjetanje u pitarima(saksijama) od 2,3 litre(jer sam mislio da je afghan u stvari lowrider jer sam negdje citao o afghani lowrider vrsti...glupo...znam), a bilo je kasno za presađivanje u 2.om tjednu cvatnje.Dakle 14 biljki,8 afghana,5 durban poisona i jedna domaja.Ispalo 3 mudonje i 2 hermafrodita,dakle 9 ženki.Mislio sam da od uroda neće bit ništa ali izgleda da biljkama nije puno smetao manjak zemlje pa su rodile dobro i u malim pitarima.I sad me zanima koliko bi rodile da je svaka imala 10ak litara zemlje...joj...:eek:hno:,ali nema veze-ja se ne žalim.Domaja je posječena prije 3 dana i stavljena na sušenje,a danas je harvest za ostale. Domaja mi se već nakon 3 dana čini dovoljno suha-i grana je suha,(zbog ljetne temp. ili neznam zašto) i sad me zanima koliko bi još dana trebao sušiti domaju i ostale kad sasječem prije nego idu u staklenke jer me strah da se ne presuše ako ih ostavim 2 tjedna ovako?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Dobro ti je to uspjelo za tako male tegle... sigurno bi bilo više da su veće, ali nemojmo sad o tome... super je i ovak ;)

Ako su ti već nekon 3 dana suhe stavljaj ih u staklenke i u početku malo češće otvaraj. Meni se Sour Jack posušio za 5 dana u gotovo idealnim uvjetima (koliko to može biti po ovakvim vrućinama), a i budovi su bili veći... tako da vjerujem da su ove tvoje spremne za staklenke.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nikako ne žuriti sa sušenjem,več polako

lepo bogami,posebno ako je domaja
:)
 
31.07.2007
22
1
0
35
Beutifull ... svaka cast ... ja jos nisam za uzgoj ... kad budem trazit cu help ... nadam se da ce mi ici od ruke ...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Eto ga i harvest je priveden kraju, a ja se nikako da naviknem da više u boksu nemam šta zaljevat.Domaja je skinuta i u staklenci, a ostale se suše.Količinski će bit više od očekivanog, sve u svemu ja prezadovoljan :facesjump:.
Uglavnom nema više:watchplant:, odsad je samo:spliff:.Mjesec dana pauze pa onda opet ispočetka .

...ŽIVILI...peace...

 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ljepo nema šta al svejedno mislim da si mogao otvoriti dnevnik i ko čovjek sve objasniti(koja rasvjeta prihrana i svi ostali faktori ...) i foto argumentirati
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma znam,to je i bio plan ali neman vremena jer dobar dio godine istovremeno radim i studiram, a dnevnik bi mi gadno ubio vrijeme:mrtva_banana:-zbog toga nisam baš ni aktivan na forumu.Ovo sad imam par tjedana pauze pa reko da i vama pokažem šta je ispalo od mog truda-bolje i to nego ništa.:icon_razz:...



Al evo čisto ako nekog zanima o growu vegetacija je odrađena pod 2 neonke 765 od 58W i 6 štednih 865 od 20 W i trajala je 30 dana, a cvjetanje pod hps 400W son-t i trajalo je 55 dana.Ventilacija se sastoji od 5 malih 12V ventilatora i jednim velikim 220V 20W ventilatorom koji je ujedno i ugljeni filter.Gnojene su uglavnom u cvjetanju nekim gnojivom za cvjetanje šta je stara imala jednom tjedno i zaljevane sa H2O2 mixom.Nisu imale većih problema sa PH/bolestima/kukcima iako nisam ni mjeria PH i zaljeva iz špine,al san se trudia da sve bude čisto i uredno.Znam da ovo ne može zamjenit dnevnik al za drugi grow bi moga otvorit ljepo dnevnik,slikat cjeli box i sve homemade gluposti pa da svi budu sretni,ali čisto sumnjam da ću imat vremena za to ,pa ću napravit koliko uspijem...A za sada lagano chill out...:snupi:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nadjev
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.