Usrani ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2015
28
2
8
44
dali se nekome dogodilo da je neko naso biljke i da ih je zgazio cupo i unistio?
sta postoje takvi ljudi, ta govna treba zapalit!
toliko sa se vezo za njih, skoro su me prerasle, zano sam sjedit kod njih i pricat sam saobom(nsam lud)
i onda da se trudim 3 mj i da neko dode i unisti ih
jebi se ti neko dabog da i otpale noge
dali postoji spas za moje biljke kojima je tako rec ostala samao stabiljkai par listova
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mantronic
30.07.2015
28
2
8
44
majke mi kad sam bio tamo samo sam ceko da me neko zaskoci al toliko sam razocran bio da mi je bilo svjejedno
dabe mi sav trud i sve kad jedan debil ili vise njih mogu u manje pet min da uniste sve
hvala im i da bog da izgorili u paklu
 
30.07.2015
28
2
8
44
ljudi su jer nebi goveda izsupala s korjenom i pogazila jer biljke su na brdu u zbunju koje je u sredini rascisceno i porezn s razmakom o d1 i pol svaka vidi se kako su zgazene i pocupane da se neko izivljavo na njima
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jbg buraz, to mesto zaboravi, ako imas menki zabi negde drugde novu turu, pa ako prodje prodje, vremena jos ima, trebalo bi da izvegetiraju malo pa u cvet. nema odustajanja, a da ljudi ima raznih, to stoji i protiv toga ne mozes, sem da se sto bolje zastitis na terenu. nema bas mnogo svrhe da bogardamo, nista time necemo popraviti. kontam da si trenutno blago ocajan, al evo za utehu ja jos nisam nista ni zabio napolje, sve kao nesto planiram... jbg, do kraja meseca jos ima nade :)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
sve je lepo kad se dobro svrsi!
Grow ili uspe ili ne uspe,najbitnije je da nisi imao posla sa murijom..A za utesnu nagradu imas vremena!
Ajde,nista strasno ni novo! javi se ovde sa novim biljcicama i dobrim raspolopzenjem :thumb:
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Druze batali taj sajt i ne pojavljij se tamo vise,nemas sta tu spasavati Kad si provaljen :zvezda::ako nastavis ici tamo ocekuj i :murija:...nego kreni snovim semenkicama na nekom sigurnom i novom sajtu...;)a mogao je taj isti i obrati na samom kraju te biljcice,:bocni::a to bi ti bilo i teze nego sto ti je sad..
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Slažem se ne idi više na štek , čim je provaljen loš je i bio , drigi put nađi bolje mesto , žalosno ali najbitnije da te nije policija dočekala...
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Brate ko sto vidis svi u jedan glas, zalimo za nastalom situacijom ali sta je tuje vazno ti da nemas problem sa plavima nazat nemoze. Ima vremena sto kaze power do kraja meseca moze da se stave nove menke I da se izgura pristojan vege pa da ima za pljugicu u zimskim danima..
Poz I pisi sta si uradio
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju dobar sajt, dobra zemlja, vege nekih mjesec i pol, prognoza je obecavajuca, i na kraju mozda se iznenadis kak bude to dobro ispalo samo nemoj odustat pa zajeb.ti njih.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Prošle godine sam stavija vani tek 15.7. nakon 14 dana vege u boxu i narasle su priko metar, grmaste... Sigurno da neće postić maksimum, ali se u svakom slučaju isplati potrudit...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD