Usrani ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Svakako da su lovci ti kojih se treba najvise paziti,jer se oni zavlaca svuda i skloni su da obavestavaju :murija:,a i raznih skupljaca puzeva,pecuraka itd..:zvezda::pa i ribolovci znaju napraviti problema sve zavisi gde se nalazi kome sajt...pa ima i onih koji se sami pohvale frendu ,jednostavno neveruj te nikome...;)
 
27.06.2016
149
216
43
81
burazeru bolje sranje njima nego sranje tebi,neidi tamo nikako,iz iskustva ti pricam.ista prica kao i kod tebe,tamo te nema vise,bacaj u zemlju semenke ako imas i ocekuj nesto:thumb:
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
...a mogao je taj isti i obrati na samom kraju te biljcice...
e vis, meni osobno bi lakse palo to da mi neko uzme na kraju , rekao bih ajde bar se osladio netko tko vise-manje cijenu biljku , al ovako neki primitivac da je samo bezsmisleno unisti ko sto se vjerovatno kolegi desilo, pozelio bi da mu jaja usahnu i kita ucrva i da ne mnozi te pokvarene gene dalje....
Pridruzujem se utjehama Pablo, kao sto rece vecina, vremena jos ima za spasit ovu sezonu, nek ti ovo bude motivacija da se potrudis naci bolji sajt i nadam se da omastis brk do jeseni :)
Evo i ja bacam upravo klonove van, pa nek nam je sretno svima nama sto kasno palimo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and hazeri
02.04.2015
174
137
43
Ja sam posadio kuci par biljaka,prolazi milion ljudi pored biljaka,niko mi nista nije rekao jos uvek,nisu ljudi bas toliko zlobni ,ima i dobrih ali su retki :)
Spreman sam svakome ponaosob ici na kuci i u potpunosti objasniti sta je i kakva je to biljka,necu da me neko prijavljuje jer misli da sam narkoman,ja to nisam,potpuno sam svesna osoba i ako neko voli da se opusta uz rakiju ja ga ne osudjujem,tako da ne zelim ni mene neko da osudjuje zbog biljke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cepr

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Najvjerovatnije lovci, uče i tu gamad da raspoznaje
Zašto gamad,i ja sam lovac i ribolovac a naletao sam tokom godina na par sajtova pa nikad nikoga nisam prijavio a niti bilo koji drugi :p
Doduše 100 ljudi 100 ćudi,100 žena 200 sisa :D Možda neki drugi prijavljuju,ovi kod mene čapnu 2-3 hedića,posuše u mikrotalasnoj i zamotaju :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Nema veze tko se cime bavi(lovac,ribar,gljivar...)ako nisi covjek onda nisi covjek.Ne razumijem koja mu je svrha unistiti biljke,pa nisu to teroristi brate mili.Ipak ako se mora birati od dva zla onda bolje da mi unisti biljke nego da namjesti :murija:! :thumb:
 
28.07.2015
88
73
18
41
Zašto gamad,i ja sam lovac i ribolovac a naletao sam tokom godina na par sajtova pa nikad nikoga nisam prijavio a niti bilo koji drugi :p
Doduše 100 ljudi 100 ćudi,100 žena 200 sisa :D Možda neki drugi prijavljuju,ovi kod mene čapnu 2-3 hedića,posuše u mikrotalasnoj i zamotaju :)

Haha nisam bas mislio na gamad ko gamad :) Vise zato sto svuda prodjete i sve vidite :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Hoda deda po šumi i naiđe na sotonsko zlo u obliku konoplje pa naravno da će se nabrijat i sve čupat i pogazit, ti ćeš meni drogu saditi po šumi, đubre balavo neodgojeno ;) ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lilly

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
ovo je rizik koji nosi svatko od nas...Imam dosta frendova koji su lovci i vjerujte mi da nijedan sajt nije siguran koji je izvan vlastitog posjeda ili kuce...frend je par pura naletio na necije biljane (naravno nije ih dirao jer je normalan u glavi ) i kada mi je rekao gdje ih je nasao,nikad nebi ni pomislio da bi netko normalan tamo krocio :zvezda:::D ..ali naravno sto veca sikara,manja prohodnost veca sigurnost,uz to jezik za zube jer je to najveci neprijatelj svakog growera. Savaki put kad idete u obilazak ponese se nekakav popratni sadrzaj (stap za pecanje,pas i sl.) koji smanjuje sumnju zlih ljudi..prije 7 ili 8 godina sam ostao bez cijelog growa 8 biljaka,majstor je cekao kraj i pobrao si ih. Na kraju sam saznao tko je bio taj pokemon, tip poklonio frendu koji me pocastio s pljugom,ipak sam probo svoj dim haah. I nakon svega mi nije padalo napamet da se idem istom mjerom osvecivat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
jbg ljudi nauceni da je to lose i tako ce ti bit sve dok tako misle.nego ti te polomljene grane u malo vode i kloniraj ako je neko rasno sjeme bilo.
moja je tjedan dana polomljena(izvan zemlje) u sjeni bila i uspio sam klonirat

a rastafarijan i ja sam docekao momka na sajtu taman se sprema da ih otkine sto je najgore falilo im je tjedan pa cak i dva do kraja,nakon sto sam ga prepao morao sam je kidat veliko razocarenje
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
ma kad su ljudi kreteni,ima nas stvarno svakakvih,opcenito nesto ukrast od nekog mi nije nikad palo napamet a pogotovo nekom pomest grow...Takvi su mi definitivno gori od starih zatucanih kretena kojima je to droga jbg isprani mozgovi,ali ljudi koji i sami growaju i znaju koliko znoja i vremena i ljubavi je posveceno tome i onda tako sta rade debilana teska :zvezda::
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Upravo tako.Nije mi jasno kako netko tko zna koliko je netko truda i ljubavi dao za biljke moze to ukrasti,pusiti i da mu bude dobro_Ovi stariji ljudi sto nadu pa uniste,za njih se ne cudim jer imaju konzervativan stav i neznanje.U biti uopce mi nije jasno cemu cupanje,unistavanje,krada...itd.Kao da ce sa takvim dijelima nesto promjeniti ili neznam sta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Posadio sam na tri mjesta par biljaka...

Još dok je bilo loše vrijeme u 4tom mjesecu bacim van jednu fotoperiodnu, mjesto nije skroz zasticeno i baunjanjem kroz nisko rasljinje se može doći do nje.

I sad nekidan već dost porasla, dolazim do nje i vidim polomljena na sredini stabljike malo niže, odmah sam imao prvi osječaj da je čovjek u pitanju...vidio se potez prstom...i nije joj bilo spasa.

Nisam ljut, znao sam da se moze desiti.

Ostaju mi dva glavna sajta gdje se može uci samo puzanjem kroz gusto trnje i šipražnje i to skoro 20metara od relativno lakših pristupa.

Pa neka ga tu nađe.

He he
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nisu ti ljudi šta čupaju kreteni niti debili....samo su konzervativni i imaju svoja uvjerenja kao i mi svoja.
I netreba ih osuđivati ( tu ne govorim o krađi biljaka)
Da ti moji roditelji naiđu na biljku,isto bi je osakatili :D
Zločesti nisu....to sigurno,ali su zatucani...to 100% :D
A njihovi su roditelji ( moji baka i djed) uzgajali konoplju....ironija :)
Na nama je da nađemo dobar sajt i da takvi ne dođu do njih,a ne da osuđujemo :)
 
02.09.2010
3
3
3
41
Zašto gamad,i ja sam lovac i ribolovac a naletao sam tokom godina na par sajtova pa nikad nikoga nisam prijavio a niti bilo koji drugi :p
Doduše 100 ljudi 100 ćudi,100 žena 200 sisa :D Možda neki drugi prijavljuju,ovi kod mene čapnu 2-3 hedića,posuše u mikrotalasnoj i zamotaju :)
Kako ja nikad nisam naletio na niciji sajt!? Stvarno nemam sreće :)
Meni je, prije nekoliko godina, nađena jedna biljka. Ja sam prolazio kraj nje (nekih 10m) i taman je tamo bila ta ekipa (čistili su to područje od otpada), pravio sam se da pričam na mobitel i samo prošao blizu biljke. Komentar, koji sam čuo, je bio: "ne možeš vjerovati, pa mamu im narkomansku je..." Pošto je bila samo jedna biljka, u pitaru, sutri dan sam navratio da vidim šta je sa biljkom. Biljka je bila izčupana a umjesto nje su neku granu zabili i ostavili. Na komentar se i danas čudim...

Nemaju ljudi pojma kolikos e trudimo, koliko ljubavi je uloženo i šta ta biljka zaista jest. Da znaju i 10% ne bi se tako ponašali. Ali, gori smo mi koji se čudimo takvim ljudima. Čovjek ubije čovjeka a da nam neće biljke izčupati. Sve je ovo naopako došlo... sretno uzgajivači svetih biljaka!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marimohunja