Usrani ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja se ne cudim takvoj reakciji ljudi jer su desetljecima drilani da je vutra droga i sl. Ja sam se pomirio s takvom reakcijom ljudi i tesko je nekome objasniti da biljka nema veze s drogom.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Frendu su neki ljudi najvj. klinci sjebali biljku, taman pocela cvjetat vani ,ogromna obicna konoplja visoka oko 2 metra..a nisu ju ni tolko unakazili samo prednjio dio pocupali par grana s listovima i cvijetovima mlijecnim tek poceli..e sad mene zanima jel to preveliki stres za biljku i oce se potpuno sjebat od toga ili ima nade za plodove tj biljka ce se uspjet izvuc
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pa mislim ako su mu to napravili onda nek batali to, ak je imalo razuman. Danas klinci, sutra murija :murija:.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ma i da ne dodje uopce do murije, jos netko ocito zna za lokaciju , ak su i uzeli samo nesto listova, danas-sutra ce se vratiti po jos. Drugim rijecima, upropastit ce cijelu biljku prije nego bude za branje. Ak nemozes da je ispokopas i selis na drugu lokaciju, zaboravi na nju i prodji jednom za mjesec dana bez previse nadanja. Ak je i dalje tu, beri , ak ne - vise srece drugi put. Pozz
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ili da ostavš nešto na sajtu što bi moglo klince prepasti pa da ne dolaze više. Tipa one murijaške oznake kad slikaju biljke, one brojeve 1, 2, 3 itd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev
30.07.2014
38
162
33
Decki nazalost i ja ostao bez svoja tri criticala + 2.0, biljke odrezane skarama skroz na pocetku stabiljke 5cm od zemlje, ne vjerujem da ima takvih smradova od ljudi, cak sam ih i trazio pola sata po obliznjim grmljima i sikarama.. Mastao o dobroj zimnici provedenoj uz vrhunski dim i cookiese, a na kraju ubrane od strane nekog drugog desetak dana prije kraja.. Sta reci vise na to.. :zvezda::
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Neznam kaj bi reko, ali sve vise sto se blizi kraj i ja se pribojavam takve stvari(da mi neko ne mazne biljke). A, to je tak pri kraju u autu, prijatelju brzo ce proc cijeli zivot, a kamoli doc druga godina pa jovo nanovo ;)
 
30.07.2014
38
162
33
Toliko je sajt bio od ljudi i svega da uopce nisam razmisljao o tome, svaki put sam isao nekim drugim putem do njega da ne ostane utabani trag, pazio sam na sitnice, cak i odjecu oblacio u skladu s okolinom, ali nije bilo srece. Sljedece godine sjest na quad i otic 10km od ljudi, valjda cu onda imat srece da napokon zimu provedem sa prvim growom od fem sjemena i svojom brendiranom vutrom. Sretno svima vama i nadam se da vi i vase biljke necete imati istu sudbinu kao ja, uskoro se vidimo u indooru, box je u izradi.. :wave: :watch:
 

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Gadno jako kad se nešto tako desi, a možda je najbolje ne znat koji je gnjoj od čovika to napravio. Jer bi moga doć u iskušenje naravnat mu koje rebro a to se onda može i dodatno zakomplicirat. Drugi put još 500 m dublje u šumu pa probat opet..
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Tema, posebno naslov teme, ne prilice forumu u koji je smjestena, doduse, uopsteno im nije mjesto na forumu.
Mozda da se ubaci neki forum "zgode i nezgode tokom uzgoja" pa da se na saljiv nacin "pozalimo" jedni drugima. Ovo kao da je pisao neko od 13 godina.

Prosle sezone, neko me je prisilio da biram, da li da cupam njegove biljozice ili da ih ostavim i zaboravim. Ali, pomisao da se nalaze na mojoj zemlji 5 metara od mjesta gdje rostiljamo, pomalo me zbunila. Sta ako ih pronadje policija? Kako im objasniti da nemam veze sa sadnjom zabranjene biljke? Ma, sama cinjenica da idem na informativni razgovor po tom pitanju mi je izazvala neprijatan osjecaj u zeludcu. NORMALNO da sam ih pocupao i zaboravio da su ikada bile zasadjene tu gdje su bile.
Veselom, a blesavom "jaranu", koji ih je posadio iz ko zna kojeg razloga, mozda i iz namjere da meni licno napravi problem, a u tako nesto ne vjerujem, pozelio sam srecu i pameti u zivotu, kao i uspjesan grow u nekom novom vremenu i nekom boljem mjestu. Sledeci dan niceg se nisam sjecao.
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Triba štetočine potamanit, najgore što možeš imati problema sa zakonom da se recimo želiš osvetiti toj gamadi.
Kako kaže narodna " pamti pa vrati"
Triba saznati tko je ta gamad koja je to napravila i riješiti to po kratkom postupku.
 

Prilozi

  • Dead_Fall_Trap_Side.jpg
    Dead_Fall_Trap_Side.jpg
    266,4 KB · Pregleda: 27

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja sam izgubio 2 sajta ove godine... i misli da sam smorio sa tim pisanjem vise po forumu... evo da pitam sve koji growaju outdore... jel vise voli te da nadjete pocupane biljke... ili da vas nalovi murija(ne daj boze) na sajtu i da pocupa biljke pred vase oci??? Besan i ja budem,strasno besan kad zateknem pocupane biljke... al nisam besan na nekoga ko je pocupao,vec na sebe... sigurno sam napravio gresku koje nisam svestan... ili je los stek bio za growanje ili me neko vidio... 3 nema... ustvari ima... izgrowati bez problema... tako da budi te srecni sto smo na slobodi,a ko je posadio te posadice i druge... al sa vise opreza ;) jbg neki ce me prezirat a neki koji godinama rade ce se samo sloziti ;) ne sadimo KUranfile,vec Canabis a za to se ide u corku... hehe stej haj
 

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Lood ja recimo iman odličnu lokaciju, jako malo ljudi prolazi u blizini.
A recimo prošli tjedan prošla neka dica mi 15 m od sajta. Da su oni slučajno našli moj sajt možda bi počupali biljke, dica ko dica ili rekli svojim roditeljima pa oni zvali murju, nebi nikako bilo dobro.
Mene nitko nikad nije vidija da idema sajt, jer iman odličan put di me nitko nemože vidit. A dica se ova igrala i mogli su sasvim slučajno nabasati na sajt. Kolko god se trudiš uvijek netko može slučajno nabasati.