Utisci nakon drugog duvanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2011
40
0
0
33
Et,ne znam dal je ovde tema.
Izvinjavam se sto nisam bio bas aktivan poslednjh 15 dana!
Evo o cemu se radi,odlucio sam da duvam svake prve srede u mesecu,ali sta se desava sinoc ortak dosao sa mora,biljkica mu se osusila,doneo on par grama dole ispred zgrade,mi u stek i zaboli se..Ne znam da li je normalno posto prvi put nisam nista APSOLUTNO nista osecao,kao cigara ovaj put je bilo mnogo mnogo bolje imalo je neki ukus malina,jagoda otkud znam :S super je bilo vrtelo mi se i tako me drzalo jedno pa sta znam mozda 30-60 minuta i onda nisam mogao da trpim glad kupio kalconu i nahaso se :D i 5-10 min kasnije me pustilo...Mozda je marihuana bila neka slj mozda nije ni njegova mozda nas je przio ali definitvno je bilo super :S ..E sada da li je normalno da me posle hasa pusti ili to treba jos da drzi...Samo sam hteo da podelim sa svima da mi je bilo extra iako je to moje drugo duvanje u zivot1u!:)
E da da li trebam da drzim distancu svakih 30 dana ili da pusim kako mi se pusi..A ne mogu bas da zasadim a kod nas su cene prilicno visoke za ovu vrstu usluge od 4e [to je ono bas bas slj..] do cak 700 dinara za domacicu :S

Inace po meni najbolja rizla je smoking crni sa crvenim slovima king size ^.^
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
S obzirom da ti je tek drugi put ja mislim da je sve ovo normalno. Sto se tice toga koliko da pusis to sam moras odrediti, sto ti vise pase..svako malo ili svakog mjeseca, godine jednom..to je samo tvoj izbor i kako god odlucis neces pogrijesiti. Jos jedna stvar..postajat ce sve bolje i bolje..bar je meni postalo puno bolje s vremenom ;)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
meni samo prvi put nije bilo ništa, moguće jer je bila neka fuj prašina, još se sjećam...a možda je i bilo dobro al ono...meni ništa...poslije s vremenom sve bolje...imam jednog frenda koji je pušio masu puta i kaže da mu nikad ništa ne bude...svi se polupamo a njemu ništa...nemam pojma, zapali još 10-ak puta pa ako ti ne bude ništa, nemoj ni pušit jer ako je tako, nema smisla pušit hehehehe moje mišljenje :D
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ma ti si se naduvao, batice...:icon_lol: I sto bas svake prve srede u mesecu? xD Msm, glupo je da tako nesto strogo odredjujes sebi.... Pusi kad ti se pusi, kad ti prija...Skontaces i sam posle nekog vremena sta i kako... :)
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
Evo i moja prva poruka posle dugo vremena gledanja iz pokrajka :icon_lol:

Eto probaj svaki put da zamislis neke cudne stvari kako ti se desavaju, laziraj svoj mozak, forsiraj sebe da tripujes, posle mesecak dana neces znati ni sta je istina i veruj mi zamisljaj kako ti se desava nesto lepo i desavace se, misli pozitivno, meni se par puta desilo da dozivljavam sebe kao kaunter igraca, to mi je dalo znak da prestanem da igram, istrazuj sebe, veruj mi, a glad i zec ce ti biti mozda problem u pocetku, ali posle nekog perioda od 6 meseci, evo meni se vise ne suse usta posle 5-6 meseci svakodnevnog uzivanja, Pozdav i uzivaj :sun2:
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
To sam negde vec cuo? :pat: Meni nije dovoljno opustanje, samo da iskuliram, ja trazim vise u njoj, jesi nekad stajao pred ogledalom naduvan? Po pola sata i pravis debilne face, nisi ni svetan koliko ti je to zanimljivo :icon_lol:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ne kužim baš...tražiš nešto više u vutri od opuštanja i iskuliravanja pa stojiš pred ogledalom i praviš debilne face??? jesi našo šta?
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
svasta s tobom ajzace ^^ a svak ima svoj film pa nebih kritizarao, nismo zbog toga tu :D kako kome pase..
 
03.10.2011
40
0
0
33
Hahahahhaha :D zamal da umrem od smeha ovde ahah :D
Meni je i ovako zanimljivo da stojim pred ogledalom i pravim retardirane face ali zas bih kvario uzivanje u gandzi..Meni je mng lepse da se sam zabodem kuci,pustim Alborosiea ili Bobija XD i iskuliram se onako bas bas bas :D
btw hvala svima e u sredu ima da se naduvam i da pocnem da citam ovu temu osecam da cu pasti u nesvest od smejanja :D
 
03.10.2011
40
0
0
33
A sto se tice prve srede u mesecu pazi u cemu je fazon :D
Sreda je dan u sredini nedelje,znaci ako pusim vikendom kajacu se zato sto ne pusim ponedeljkom-utorkom i obrnutno :D a kada se lepo zabodem posle sljake sredom..... Juhh :)
Ma da drugi razlog pusio bih ja svaki dan,tako da nema razlike ali kazem ti ponovo cene ubijaju,sve je preskupo stvarno nemam 5-6e dnevno samo za gandzu da dajem,a nebih bas da pusim one jeftinije fazon prasina od 3-4 eura...Msm ovako kada pogledas 2 eura nije neka razlika ali kod nas u srbiji 2e je 200 dinara ejj 200 dinara dve pakle cigara :D i ostane ti za zvake XD :S ...
Kada budem zasadio na prolece bice juuuhuuuu :D a do tada cu pusiti ovu sa ulice..Nemam drugog izbora,isto mi je i ChasedByDevil rekao :D .... Eto xD
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
A ne znam kako to nije popularno kod tebe, takozvano taljenje(kombinovanje) skupis par ortaka 2(ili vise) i treba da date po mnogo manje para da se napusite, a opet ces biti prekinut, smejaces se, to ti je bleja :banana_rasta:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
da je bar tu 5-6 e...ovdje je nekih 13-14 e, a dobiješ za 2-3 spravice, i ako imaš sreće naduvat ćeš se...***** ti sve, gram vutre je ko gram zlata, ista cijena...ma marš u **********u materinu...jebeš to
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
35
A ja mislio kod mene najskuplja, 6e = 1,5-1,75 g ( ket )
25e= 10g obicno domaja, uradim se kao pasce od 1 keta sam.
:cow_yellow:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ma užas brate, šta da ti pričam...ista cijena 1g zlata i 1g dima...jbno PRESKUPO...i još si sretan ako naletiš na nešto što ''lupa''
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Uzgojiš svoje pa nije skupo.
odlucio sam da duvam svake prve srede u mesecu
Ja sam se dugo vodio odlukom jedna na večer nakon završenih obaveza, pa sam uvidio kako je to glupo i sad budu barem dvije, iako ne brojim:)