Utopija za herbaliste ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sve zavisi Badi, nekada čekaš po 2 tjedna da pokaže spol, nekada ga pokaže za 48h, majka priroda, uvijek te iznenadi, ali znalo mi se isto desiti u više navrata da isto foto biljke (pogotovo klonovi) koji isto budu na 24/0 režimu, odmah nakon 2 dana pokažu spol čim prebacim na 12/12, a biljke iz sjemena znaju bom gurati i do 1.5-2 tjedna dok ne pokažu po koju stidnu dlačicu na 18-6 režimu, sada jel do hormona kojakvih, stresa, ne bi ti znao reći..

Inače veliki sam ljubitelj neonki, samo guraj ispod njih, urod isto bude :drull: ubile su se za treninge jer možeš sa njima poprilično blizu vrhovima ići ::ludak::

edit
pa da, jes, ženka je, sada joj se bom udvaraj :D i njeguj :popcorn::

:Dako budem pri parama nabavit ću još dvije žute, a ako ne morat će ovako do kraja...eventualno još ubacim pokoju manju CFL-ku, njih imam žutih:D

neće njoj ni taj plavi spektar puno škoditi, samo će cvatnja biti nešto vremena duža, a što ne bi otišao na onu temu što je @adri pisao o želatinama, nisu uopšte skupe, takva jedna bi se mogla vrlo lako postavit ispod na ivice od propagatora, i tak si riktaš spektrum koji ti je potreban sa par dolara, just sayin... :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Fla and Badi

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Sporije cvjetanje ali kvalitetniji plod.. bar se tako tvrdi ,da u cvjetanju dobro dođe određen %plavog spektra zbog bolje potencije konačnog proizvoda.. nego meni djeluje malo pecnuta svjetlom,mozda je to samo na slici tako ispalo ali ovi novi mladi vrhovi su žućkasti, ali ako nitko nije komentirao onda sam vjerovatno falio medutim prati malo situaciju
....a spol moze pokazati i neovisno o svjetlosnom rezimu, starost biljke, stres.geni, uglavnom to je znak da je biljka spremna za cvjetanje, i moj savjet ti je da joj dajes malo mraka jer treba malo odmora biljka, ja drzim 24/0 samo prvih 7 dana, 18/6 mi je nekako najdraže a i 6h mraka joj je taman
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Fla and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
O tome i je riječ...vrijednost koja je izmjerena jucer (24-25) nije pri vrhovima, vec dolje na sredini biljke...pa je pri vrhovima negdje taman:thumb:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Badi...stavi scrog mrezu neku..moraju da ti svi vrhovi budu u istoj ravnini za neon..ako ih ovako preklapas..jedan gore,jedan dolje..to nije ok..stavi neku mrezu,rasiri je i pucaj 4*55 crvenog spektra;):thumb:Temp ispod neona upaljenog ne smije da bude ispod 27,28..
vrhove sam croppo, zategnuo i privezao, otp. su sad u ravnini... po potrebi (kada ponovno neki vrhić pobjegne)ponovno ću malo pritegnuti i vezati:thumb::D
neonke su također ponovno u ravnini:sun2:
Jel sad bolje izgleda ako možeš molim te bacit pogled?:respect:
nije mreža, al ja glumim mrežu:rofl: IMG_20181107_010042[1].jpg IMG_20181107_010033[1].jpg IMG_20181107_010026[1].jpg IMG_20181107_010003[1].jpg
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Baš sam neki dan razmišljao o lollipoppingu, kada je pravo vrijeme...hvala ti Barbarossa:thumb:
E sad nisam niti ja siguran...ovi najdonji su sigurno požutili i strulili, to je valjda normalno bar ja mislim...na sredini ima ponekih svijetlijih, a na nekima sam uočio i sitne narančaste točkice i kao da je ona srednja (glavna) žilica na listu počela žutiti...na vrhu su lijepi zeleni, osim mladih izboja koji su svijetlije zeleni (na sredini po vrhu ovo žuto je odbljesak od žutih neonki:thumb:)...da li je to ok ili:)?:confused:
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
420Florist hvala buraz, čim se posuši zemlja dobit će full dozu za cvijetanje jer sam ju prekjucer zalio samo vodom (4 l), a zalijevanje prije toga je dobila GHE Flora Duo Grow (5-0-5) i Bloom (1-5-3) koji se mixaju zajedno...prema njihovoj tablici sam gnojio, a u njoj piše da se u tom periodu (4. i 5. tjedan) stavlja još uvijek više ml-a Growa nego Blooma...što meni nikako nije logično:Dveć sam prošli puta postavio pitanje jer me to mučilo:(pa mi je netko objasnio da je to ok, jer se biljka u tom periodu izdužuje pa joj treba više dušika...da li je možda u tome stvar jer sam trebao staviti više ml-a Blooma (oni u tablici navode da se u tom omjeru miješa tek u 6. tjednu)? Ponovno nisam siguran jel radim dobro, želim čuti šta ti kažeš, evo i tablice opet
tablica-kultura-ghe-flora-duo-terra-raspored-rast-opca-hidroponi.jpg Naravno i bilo tko drugi od iskusnijih...Hvala!
 
Poslednja izmena: