Utopija za herbaliste ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Većina radi greške, prestaju davati hranu za vegi kod 12/12 flipa, a biljki je itekako potrebno još uvijek dušika ali ne u velikim količinama, pogotovo u pre-floweru kako si napisao, jer tada počinje streč i biljke pofino "mikroelemente" papaju, npr kod biobizza se grow isto koristi do kraja, čak i u cvatnji ;) no u manjim dozama, no tebi što fali u ghe seriji je mineral magic produkt da fixaš PK deficite, i ja se ne bi u buduće odlučio za tu seriju od GHE, jer je ova bolja: https://www.eurohydro.com/floraseries.html

3-komponetno đubrivo, grow, (micro, za PK) i bloom, i pored toga ti više ništa ne treba, još veliki doprinos je što možeš izabrati tu seriju za soft ili hard vodu za svoje produčje gdje živiš.. I isto se doziraju sva 3 produkta od samog početka, samo variraju doze kroz fazu uzrasta..
Grow na početku veća doza, micro default, bloom 1/3, dok u cvatnji smanjuješ grow, pojačaš malo micro i bloom.. kontaš, rezultat ti ispadne "full npk" doza sa svim što je potrebno biljci, i ta 3 produkta sačinjavaju onda "full npk" đubrivo sa dodatnim mikroelementima..
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Veliko HVALA:respect:, sad sam mirniji jer nisam ništa zeznuo:D
Poslušat ću te i za slijedeći put sigurno kupujem tu seriju, čak već imam doma Floru Micro od 1l samo ću još kupit grow i bloom:thumb:
a sad za ovu seriju da li da nabavim i Mineral Magic šta misliš?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Super, to bi ti bilo dovoljno, a što se stimulatora/aditiva tiče, diamond nectar je isto dobar od ghe-a, to jedino od njih koristim u zadnje vrime od kako sam prešao na full npk đubrivo u granulatu, pa tak da samo diamond i kleen koristim...
U planu mi je isto testirati njihovu kompletnu paletu bio serije u hydru uskoro, većina hvali ih na sve strane, let see
https://www.eurohydro.com/general_organics.html

Edit/
Fora je što ćeš sa Flora serijom (3 produkta) i jedan aditiv(stimulator) bolje rezultate ivući nego sa čitavom hesi paletom, živi bili pa vidjeli..
Isto možeš mixat i AN produkte, npr big bud, bud ignator, ili overdrive (overdrive je kod njih ripen).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Diamond nectar već koristim, kao i ona ostala tri (Bio Roots, Bio Bloom, Bio Protect) jedino nemam Mineral Magic.
Bome i ova organic serija je zanimljiva hmmm...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Dobila je i još dvije žute CFL 827, jedna od 23 W (1600 lm) a druga od 8 W (460 lm) IMG_20181114_020407[1].jpg IMG_20181114_020435[1].jpg
 

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
odlicno ti ide badi...
lsd osobni favorit heheh odlican pheno te potrefio:mario:: nema straha :D:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
hvala ti:D
heheh izgleda da sam pravu zabo od njih 5, znam da ne igra nikakvu ulogu al ta je bila najkrupnija od ostalih pa sam nju izabrao:rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
ma taj purple stem me ne brine uopće, vjerojatno je od stresa od savijanja...svaka mi je takva bila na mjestima gdje god sam savijao ili croppo...nego sam mislio da joj nečega možda ne fali jer je odozdo počela žutiti i sušiti se (oni najveći listovi), a poneki su na sredini dobili narnčaste točkice, te crne fleke koje su se sve više širile, sad se toliko niti ne vidi kad sam ju lollipopo
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Super badi pojacanje u rasvjeti taman za cvatnju.
Za ovakvo growanje mozda probati sa vitaminom D, link je u dnevniku Ww i vitamin D, zimski uzgoj - testiranje vitamina na raznim kulturama na prozorskoj dasci skolskog razreda, profi pristup, skicni.
@420Florist deder kemicaru reci ti meni koji boost bi uz hesi line mogao koristiti, s ovim njihovim tja, s njim il bez cini mi se isto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Super badi pojacanje u rasvjeti taman za cvatnju.
Za ovakvo growanje mozda probati sa vitaminom D, link je u dnevniku Ww i vitamin D, zimski uzgoj - testiranje vitamina na raznim kulturama na prozorskoj dasci skolskog razreda, profi pristup, skicni.
1310 probao bi s ovim, jako zanimljivo...samo se ne usudim, neće li poslije biti problema radi ovoga?:D:
- "istodobna primjena vitamina D3 s pripravcima koji sadrže velike količine kalcija ili s tiazidnim diureticima povećava opasnost od hiperkalcemije
- istodobna primjena vitamina D3 s antacidima koji sadrže magnezij može uzrokovati hipermagnezemiju"
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: THcoin

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Nije frka ako pretjeras sa dozama, npr. 13 kapi je previse za malu biljku, listici se deformiraju, preskocis vitamin u sljedecem zaljevanju i smanjis dozu u narednom i listici dojdu u normalu. SuperVit i vitamin nejdu skupa, isto dreformacija odmah sljedi. Ja koristim sve dok su biljke u potu od 3 L, znaci 1Litra vode i 5 kapi nutra, muckanje sa onim mikserom za Neskafe , vegetaciju zaljevam odozdo, znaci uljevam tu litru u tanjuric dok ne popije. Korjen im je na oko vidljivo jaci, deblje zile, jako razvijen. Dalje u 12L potu ne dajem, prelazim na SuperVit po uputama, 5 kapi je onda premalo a tad postaje i neisplativo a s vecom kolicinom idu i problemi. Nisam zapravo ni probao nastaviti sa 5 kapi po zaljevanju, vidis kako su cure to iztestirale, svim biljkama pase. Biljke su im rasle na prozoru, jesen - zima, slabije sunce, sve se vidi po rezultatima, znanstveni pristup. Na nama je pronaci naj doze i izvuci max. Probaj, vitamin D u Hrvatskoj bez recepta nejde, ima skupih tabletica, rjesenje je Madjarska, Bosna.