U'vatile me neke emocije :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ljudi ovih dana sam imao priliku da sto u zivotu sto na nekim forumima (na jednom posebno) po ko zna koji put uvidim koja su ljudi stoka.Ne mogu da verujem koliko zarazenih umova ima. Mrznja,netolerancija,shovinizam...Mislim uzas!

U stvari to uopste nije toliko vazno.Meni je jako vazno sto se ovde medju vama osecam tako prijatno da nemam reci da to opisem.Imam utisak kao da vas vecinu licno poznajem.Ovo je jedan od retkih foruma gde su ljudi ovoliko razumni,tolerantni,civilizovani...

Ma obozavam vas sve!Ostanite mi takvi.

:talas:

p.s.Morao sam ovo sa vama da podelim :wink:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Da prelepo je ovde na forumu...
U zadnje vreme se konektujem na internet samo zbog ovog foruma. Nekako se osecam kao kod kuce na ovom forumu a bio sam na njih dosta i uvek me iznervira necije ponasanje i smorim se... a ovde je sve tako peaceful...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Ovdje je fakat dobra ekipa i uvijek se moze nesto dobro procitat.Nema prepucavanja ni svadja a to cini kvalitetan forum!

Uvijek pregledam i dodjem ovdje...

:wink:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Idemooooo narodee...

papirne maramiceee,ubrusi i osali pribor za plakanje ....ajmo narode jos malo pa nestalo...

papirne maramiceee,ubrusi...

:rofl:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ni ja se nisam mogao suzdržati....pa sam pozvao svoja dva najbolja prijatelja koja vidite na mom avataru! :wink:

Ivica mi se srušio od prevelike ljubavi,a Ðorðe plaèe kao mala beba! :djavo_tuki:

Ma stvarno ljudi...ono...LJUDINE ste svaka vam èast!!! :dogovor: love&unity
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
kanehbosem je napisao(la):
totalno sam se raspekmezio


a nemozes rec da nije predobro sta je ode ovakva ekipa... nema svaða, sranja i pizdarija.... ekipa je super...
ovoga nema nigdi....
kako bi svijet bio ljep da svi puse.... :srtze: :sun:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma original pekmez iz pekmezolandije:)
emocije brate, nastalo od emoušn;)
ekipa za pet
ajmo organizirat neki godišnji vutra.org skup a?
e fakat, to je baš dobra ideja
šta mislite?
 
15.08.2006
0
0
0
evo ljudine, bas ja malo citam ove vase porukice svira mi manu chao.. ma kaj da vam velim trnci su me prosli, al fakat!!! ma svi ste zakon!!
trebali bi se fakat najti pa da vidis kolko bi pozitivne energije shibalo!!! :hippy: