Uvela...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Izgleda kao da ih je temp sprzila... Imas li podatke kolika je bila u tome vremenu ili kolika je inace?
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
temperatura mi varira od 20 - 24 dok spavaju i od 25 - 30 pod svjetlom (rijetko dođe do 30 jer prozracujem prostoriju dok je svjetlost) Tako da sumnjam da su se spalile. Zalio sam ju jucer jer mi je izgledala kao da je uvela, kao da joj fali vode i danas izgleda puno bolje.
E sad... Zadnji put sam ju zalio prije 2 dana i zemlja (duboko) nije bila suha (provjerio sam). Da li je moguce da je korijen prerastao ovu malu teglicu koju imam pa da ju moram malo cesce zalijevati dok ju ne presadim?
Uglavnom, Travica je bolje :))

Ventovi su radili normalno, sve je bilo po PSu zato se i cudim. Nije me bilo za vrijeme svjetla, postoji mogucnost da su pojacali grijanje (zivim u zgradi) jer su mi ukucani upravo rekli kako je jucer bilo neuobicajeno vruce u stanu. Ali temp koju sam ja zatekao u boxu je bila 27 stupnjeva uz zatvoren prozor, tako da sumnjam da je presla preko 30 tokom tih 12h (programirao sam ukucane da mi pustaju hladan zrak unutra dok je svjetlost a mene nema).
Izgleda da je bila zedna. Nadam se. Jer sad se oporavila i izgleda dosta zdravo. Malo su se osusili donji listici, ali ovi novi izgledaju ok.
Ufff bas me ulovila panika :)))
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
bez panike.. ništa strašno,
oporavit će se... zalij ju malo.. može bit da je biljka nostalgična pa si joj nedostajao :icon_lol:

ne, ozbiljno, ne izgleda strašno.. bit će sve ok
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....probaj iduci put u vodu dodat hidrogena 3% nekih 3 ml/1l vode, i ako je bila zedna taj ce joj hidrogen jos malo pomoc.....pozz



P.S.-bas imas neku nostalgicnu biljku.....:)