uvijek sa mnom...8=))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
moglo bi se napraviti, ali kvaliteta izrade i preciznosti ne bi bila zadovoljavajuæa. Lulica je u biti hermetièki zatvorena i ne pušta mirise van, tako da kad ti je npr. u džepu ne usmrdi ti isti nakon pušenja. Nije da se kužim u tokarenje, ali brijem da bi morao biti jako dobar tokar s jako dobrim strojevima da napravi tako nešto.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
moglo bi se... od kroma...valjda...
moj tata zna napravit dobre stvari na tokarski stroj... :( steta da nemogu njega pitat da mi to napravi... jebi ga...
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
jednostavnije i jeftinije ti je kupiti...tek kad vidiš uživo i otvoriš je vidiš koliko precizno mora biti izraðeno da bi funkcioniralo, ali ako tvoj tokar to može onda u svakom sluèaju sretno...

p.s. ali sa slika se ne može viditi naèin rada "klika" tj. na koju je to shemu izvedeno...
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
èeko sam 15-ak dana, a poštarina je $11,5 s tim da je to International Priority koji dolazi kroz 7-14 radnih dana, a imaš i express ali to je oko $60+ pa te praktièki izaðe poštarina više nego sam predmet koji kupiš, a nije mi baš tolka žurba bila...
 
03.07.2006
40
1
0
neznam dal ste u meðuvremenu nasli al ovakvih stvarcica ima u zagrebu u smart shopu u ilici (besplatna reklama) :D imaju od 20kn pa na vise...i mislim da cak ima identican ovome za koijh 100kn..mozda manje..imam i ja par zanimljivih sitnica :twisted: :twisted:
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
pa bash sam neki dan svrljao smart-om al osim standarnih pajpova i nekoliko manjih verzija nisam vidio bas ovako mali... mozda sam chorav, no ionako moram uskoro opet tamo (obnoviti zalihe, hehe) pa cu provjeriti jos jednom. :D
 
03.07.2006
40
1
0
ja sam bil prije jedno mjesec dana..to ti tam stoji odma kad uðes u onom stolu ljevo...ima jedno 5-6 vrsta lulica...a u biti mozes i pitat :)