Uvoz CBD-a i proizvoda od CBD iz non EU zemalja

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
03.01.2020
7
8
3
40
Poštovani svi!

Nov sam na ovom forumu. ali pozdravljam sve i svakoga tko u dobroj vjeri sudjeluje u legalizaciji CBD-a :)

imam nekakvu vezicu da uvezem preparate napravljane od CBD-a, ali ne znam da li je to legalno.

imam dva pitanja:
1. ako je legalno, na koji način bi se moglo to provest?

2. Ako nije legano, kako u RH postoje online dučani koji se s tim bave?

Pozdrav svima
I.

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
753
4.683
163
U RH je CBD legalan i mozes ga kupiti u cvijetu, ulju ili ostalim preparatima. Ako nisi iz RH onda ti je ona najbliza da ju posjetis, kupis CBD i riskiras prijevoz preko granice;)
A ako si iz RH i imas "vezicu" kako kazes za CBD onda moras podnijeti mnostvo zahtjeva za otvaranje trgovine da bi mogao staviti u legalnu prodaju. Samo to mi nekako i nema bas smisla, ta "vezica" jer CBD mozes slobodno growat u RH samo moras prijaviti ministarstvu. Na EU spisku se nalaze sorte koje su dozvoljene za uzgoj. :)

• Sviđa mi se
Reactions: Badi

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
753
4.683
163
Mislio sam na balkanske zemlje iako nisam znao da je CBD legalan u Srbiji

• Sviđa mi se
Reactions: Badi
OP
OP
I
03.01.2020
7
8
3
40
U RH je CBD legalan i mozes ga kupiti u cvijetu, ulju ili ostalim preparatima. Ako nisi iz RH onda ti je ona najbliza da ju posjetis, kupis CBD i riskiras prijevoz preko granice;)
A ako si iz RH i imas "vezicu" kako kazes za CBD onda moras podnijeti mnostvo zahtjeva za otvaranje trgovine da bi mogao staviti u legalnu prodaju. Samo to mi nekako i nema bas smisla, ta "vezica" jer CBD mozes slobodno growat u RH samo moras prijaviti ministarstvu. Na EU spisku se nalaze sorte koje su dozvoljene za uzgoj. :)
Nije problem u uzgoju, nego u tipu preparata koji postoji isključivo u Srbiji.
Ne bi uvozio CBD, nego paletu preparata koje sadrže cbd :)

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
753
4.683
163
Koji je to tip preparata?
Onda ti ne preostaje nista drugo nego vijat papire za legalnu prodaju. Ima vec dosta shopova u hr s preparatima, mozes i njih kontaktirat, vjerujem da ce ti drage volje pomoci :)

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and ivica0208