uz jutarnje kafetrovanje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Selena Luna

Banned
Banovan
04.06.2019
5
59
13
Vrlo se rano budim i loše spavam zbog stalno prisutnih bolova. Kako me "vutra" zanima od ranog djetinjstva sada mi je pstala stalni pratioc i obrnuto. Sasvim slučajno tražila sam po netu nešto o vanjskom uzgoju i naletjela na sajt ili kako se to već zove. Kako nisam uopće iskusna u radu na računalima počela me ovdje prati paranoja zbog prijave na vutra.com. Zanima me Vaše mišljenje o mojoj paraoji da li je opravdana ili nije. Nailazim ovdje,iako se baš i ne snalazim još dobro u toj gomili objava i gdje se što piše i što se piše, vidim sve i svašta. Ne želim se igrati skrivača ni mačke i miša. Ovdje sam zbog vrlo ozbiljnih osobnih razloga. Želim malo više biti educirana jer sve radim do sada spontano. Možda je najbolje da tako i nastavim iako priznajem da sam uz već moje biljkice cca 20 do 60 cm vani stavila ponešto kokica na vlažne maramice i odlučila ove godine pokušati nešto i po teglicama. kanabis-marihuana.jpg
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
t1230.gif

Nema mesta za paranoju, ovde mozes naci sve sto te zanima o vanjskom uzgoju, a i mnoge druge teme listaj i uzivaj :kafa:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Slobodno se opusti i uzivaj u forumu i korisnim podatcima koji se ovde nalaze.Doslovno ima sve napisano a kao i sto sama kazes treda se educirati i uci u sve to sa jedenom zdravom pricom.Ako ti bas gde zapne imas i mentorski kutak pa se i tu cak mozes javiti za pomoc pa sa mentorom proci jedan uzgoj od pocetka do kraja dok se malo ne osamostalis i kockice sloze.Svako dobro ti zelim i samo hrabro...:):respect:
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Trebala bi biti paranoicnija ak imas FB ili Twitter ili bilo koju drugu soc. Mrezu. Ovaj forum je vjerovatno pod LUPOM, ali nista vise nego ostale socijalne mreze,ili forumi
Internet sig. Ti treba bit na prvom mjestu, pa progoglaj. (recimo da sam osjetio to na tezi nacin)
A da si smiris paniku, otvori si zasebni mail pa ga reg. samo ovdje nravno mail ne otvaraj s nicim svojim privatnim, imenom ili tako nesto, koristi proxy, i to bi bilo to za nekog sa osnovama na kompu.
Ali ovo sve sto pisem bi trebala koristiti bilo gdje na netu.
Teme ovog foruma su na granici s legalnoscu, ali posto mi to sve korisitmo samo u obrazovne svrhe, nije ilegalno uciti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Selena Luna

Selena Luna

Banned
Banovan
04.06.2019
5
59
13
Slobodno se opusti i uzivaj u forumu i korisnim podatcima koji se ovde nalaze.Doslovno ima sve napisano a kao i sto sama kazes treda se educirati i uci u sve to sa jedenom zdravom pricom.Ako ti bas gde zapne imas i mentorski kutak pa se i tu cak mozes javiti za pomoc pa sa mentorom proci jedan uzgoj od pocetka do kraja dok se malo ne osamostalis i kockice sloze.Svako dobro ti zelim i samo hrabro...:):respect:
Hvala. Eto. Riječi ohrabrenja,trebalo mi je. ..ja sam inace vrlo razočarana općenito u ljude, naravno. .ima dobrih i loših ljudi, kao i svega uostalom. Mozda bi mi odgovaralo ime Nevjerni Tomo. Tnx, kako god. .. iako su citati zabranjeni ,između ostalog pravila su tu da se krše,no reći ću ...imena nisu važna, ruža bi mirisala i kad bi se drugačije zvala ...i hvala na mentorskom kutku, svakako ću pogledati. Također sve dobre želje i puno pozitive,sunca i kiša....:wave:
 

Selena Luna

Banned
Banovan
04.06.2019
5
59
13
Trebala bi biti paranoicnija ak imas FB ili Twitter ili bilo koju drugu soc. Mrezu. Ovaj forum je vjerovatno pod LUPOM, ali nista vise nego ostale socijalne mreze,ili forumi
Internet sig. Ti treba bit na prvom mjestu, pa progoglaj. (recimo da sam osjetio to na tezi nacin)
A da si smiris paniku, otvori si zasebni mail pa ga reg. samo ovdje nravno mail ne otvaraj s nicim svojim privatnim, imenom ili tako nesto, koristi proxy, i to bi bilo to za nekog sa osnovama na kompu.
Ali ovo sve sto pisem bi trebala koristiti bilo gdje na netu.
Teme ovog foruma su na granici s legalnoscu, ali posto mi to sve korisitmo samo u obrazovne svrhe, nije ilegalno uciti :)
Dobro jutro. Znaći već sam u startu zaribala. Niej zasebni mail. Za proxi moram pogledati što je to..poznato zvući :crazyd: Hvala što si izašao iz teme i objasnio mi. lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Jel mogu ja ovako uz rano jutro, da se ubacim u diskusiju? :razvaljen::

Nista ti nisi zaribala, cak stavise... Ekipa sta je rekla, sve stoji. Za sigrnost na ovom forumu stoji debela tehnicka podrska, i nemoj da ti je bed. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Selena Luna

Selena Luna

Banned
Banovan
04.06.2019
5
59
13
Jel mogu ja ovako uz rano jutro, da se ubacim u diskusiju? :razvaljen::

Nista ti nisi zaribala, cak stavise... Ekipa sta je rekla, sve stoji. Za sigrnost na ovom forumu stoji debela tehnicka podrska, i nemoj da ti je b
Jel mogu ja ovako uz rano jutro, da se ubacim u diskusiju? :razvaljen::

Nista ti nisi zaribala, cak stavise... Ekipa sta je rekla, sve stoji. Za sigrnost na ovom forumu stoji debela tehnicka podrska, i nemoj da ti je bed. :)
Iza svake debele podrške stoji još deblja podrška. iskreno, sviđa mi se ovaj forum ali sviđa mi se i pogled kroz prozor. Bilo je lijepo i prošlih godine ali za to sam znala ja, pčelice i ptićice i drgi bogo. I bila su to jendna od onih toplih lijepih ljeta. Kako živim u svom malom raju iza sedam brda i dolina nisu mi potrebni ni štrumfovi a niti 7 patuljaka. A ovdje postoji opcija gostoprimstva pa nekako mi se to više sviđa. A i ne snalazim se baš, trebam paziti gdje što u koju temu spada a kako sam ja ionako izgubljena u svijetu virtuale ...the problem.:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Najmanji problem ti je snalazenje po forumu, tu smo da pomognemo. Samo napises sta ti smeta, i nas tim administratora to rijesava u sat-dva... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Selena Luna

Selena Luna

Banned
Banovan
04.06.2019
5
59
13
E sada ni sama ne znam...
Na nasem forumu je sve dozvoljeno... Mrznja je samo negativna opcija ... :)
Hvala na pomoći, idem mirisati jutarnju rosu...obožavam taj miris,kao kada prođeš kroz kosu nekome tko ti je drag...kada već toliko piskaram , jesi li ti mentor i bi li želio biti moj osobni mentor ::poke::...? Ozbiljno pitam, nisam zahtjevna i nemam baš puno pitanja, relativno skontam iako sam bila na kavici sa strićekom Alzeimerom tu i tamo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful