Uzgajanje biljke kod kuće

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Dobio si savjet.... A ti si trazio dokaz i opravdanje za svoja pitanja.... I sad seres covjeku koji ti jedini napisao istinu! Jer brojke ne lazu. Skuliraj se, nitko ne cita tvoje misli niti si bilo kaj spomenuo prije za ulje ili slicno... A i za ulje je ova kolicina ogromna.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
1DON je napisao(la):
prvo da vam odgovorim da to sta cu ja sadit nije za prodaju neg je za radit ulje jel se lijece vece bolesti pa stoga molim lijepo imajte postovanja.a druga stvar nemojte se pravit pametni o tu nekim 4 5 tisuca watta jel ocito vidim da niste iskusni,i sa malim lampama se dobi cuda AKO ZNAS,a ocito vi neznate.lijepo sam vas pito za misljenje ili savjet al vidim da se to od vas nemoze dobit.hvala

Momak, u ćemu je problem!? Pitao sam te dal se šališ, jer si napisao dvije potpuno kontradiktorne stvari i još k tome nisi obrazložio zašto takav nastup.
Sekach dobro zna što prića, a ja itekako znam koliko se može dobiti kad se sve odradi kako treba.
Što se soba za uzgoj tiće, nema ih ovdje iz jednostavnog razloga-zabrana komercijalnog uzgoja iz sigurnosnih razloga.
Sad kad si tako bahato nastupio mi je žao što ne mogu biti siguran dali si iskren po pitanju ulja, pa ti neću zalijepit ban, ali svakako bih te zamolio da se više ne bahatiš, jer na ovaj se forum može registrirati svatko, ali se neka osnovna pravila ponašanja moraju poštovati.
Ako trebaš pomoć i savjet za medicinski uzgoj, na pravom si mjestu, ali ako si se došao "kurchiti" i izigravati frajera, nećeš dugo opstati ovdje.
Peace :bong7bp:
 
12.07.2011
9
1
0
36
hallo ljudi pa tko je tu bahat,lijepo sam vas pozdravio te pitao a vi ste poceli s retardiranim i bahatim odgovorima pa stoga,i opet se vrtimo u krug,pa vi se tu prijetite s banovima itd,kaj ste ljubomorni il sta,ne kuzim,,cjela prica se radi o 4 osobe koje su bolesne a meni jako drage a kompic sam s rickom pa me naucil kak se dela ulje i zasto im nebi pomogao ako mogu,btw ne mislim ja sadit doma neg kompic raspolaze s takvim prostorom i ostalim stvarima pa sam zato pital..ona stvar me coha kaj vi mislite jel da sam se iso kurcit iso bi vam direkt doma a ne tu prek ovih foruma..fakat ste jadni...covjek vas pita za pomoc a vi tako,ma odjebavam sam s tog usranog foruma govna prokleta
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ama dečko, neda mi se s tobom natezat. Stvarno si nerazuman jbte. Svako malo dolaze biseri sa forama "ja bi sobu" vamo tamo. Naravno da smo odma pitali jesi ozbiljan il nas prcaš.
Evo ovako!
Ako si toliko ustrajan da dobiješ moje mišljenje, ja bih tu utrpao 4x600W sa prolazom kroz sredinu-dakle po dvije sa svake strane, jer ipak je velik prostor. Sretan!? Da ti nacrtam? Nebi mi bilo prvi puta da nekom crtam...

Edit:
Retard nisam i ban ti mogu dati - dakle ne vrijeđaj me, ok.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Već mi lagano kreću na jetru ovi "napadi" na nove korisnike, pa bilo to zbog kršenja pravila, glupih pitanja,
ne pretraživanja foruma, i sl., a u zadnje vrijeme to se događa sve češće i češće.
Ako smatrate da osoba krši pravila slobodno je uputite na čitanje pravilnika, ukoliko pita nešto što je već
prožvakano 100 puta usmjerite je na dio foruma gdje da traži ili okačite par relevantnih linkova.
Ali molim vas da se okanite nekonstruktivnih, patronizirajućih i posprdnih komentara, ako nemate nešto pametno
za napisati na temu ili post onda je bolje da ne pišete uopće. Ostavite moderatorima i supportu početnu i završnu
riječ u tome da li je netko za nešto kriv i što je primjereno a što nije, uostalom nepoćudne postove možete prijaviti
na ovaj trokutić u dnu posta, "Report post".
/Hvala na slušanju.

Nepotrebni postovi pobrisani,... idemo dalje.


@1DON
Razumijem da si revoltiran ali svejedno sam ti morao udijeliti karton radi direktnog vrijeđanja.

Što se tiče 3x3 grow-rooma. Najefikasnije bi ti bilo podijeliti to na tri dijela i napraviti perpetual grow.
Znači jedan dio za vegetaciju, drugi za cvijetanje i treći za držanje majki od kojih radiš klonove.
Tako da na kraju dobiješ harvest svaki mjesec u dostatnim količinama za pravljenje novih doza ulja.
Za informacije o svijetlu pogledaj ovo - Članak: Svijetlo i ventilacija
Ovisno kako podijeliš prostor tako gledaj i koliko ti svijetla treba na tim zasebnim prostorima.
U prostor za majke i klonove idu neonke ili CFL.
 

kronikusnaduvani

Banned
Banovan
28.12.2011
1
0
0
35
Ovi likovi vjerovatno su tu sadili samo u boxove zizu.. Pa nemaju pojma.. a i kako citam sakrivaju... ljubomorne duse... jbga nemaju svi para da naprave sve..Mozda ima ovih tu par admina... al sta ce oni..
 

kronikusnaduvani

Banned
Banovan
28.12.2011
1
0
0
35
frende ako je za ulje jebenica.. pitanje je dal su ovi ikad radili ulje.. Ja mislim da bi ti bilo jebeno 4 x600 wata..al da ta soba bude pravilno napravljena.. ja imo ovo ljeto puno toga sve sam ispusio
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
kronikusnaduvani je napisao(la):
.. pitanje je dal su ovi ikad radili ulje..

I sad sam đubre ako zalepim opomenu, glup ako nedam link, a oni nama ovako :eek:hno:
https://forums.vutra.org/medicina/9258-1-dnevnik-konzumacije-pineapple-chunk.html
https://forums.vutra.org/medicina/9286-moj-put-ka-ozdravljenju-miss-mrkvica.html
..eto vam trenutna dva medicinska korisnika koji su pravili ulje..."ovi" ipak jesu radili ulje. Sam uzgoj pak nema veze sa uljem. Neko će sa 400W čuda napraviti...

kronikusnaduvani je napisao(la):
Ja mislim da bi ti bilo jebeno 4 x600 wata..al da ta soba bude pravilno napravljena..

Ma da :icon_lol: , a ja mislio:

zlo&naopako je napisao(la):
ja bih tu utrpao 4x600W sa prolazom kroz sredinu-dakle po dvije sa svake strane, jer ipak je velik prostor.
:rofl::ludaci_lol::punch:
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
A gde je devojcica (69) koja bi da uzgaja nesto u svojoj sobi :b_jump:,sa pocetka teme??
Mozda je odustala od :b_jump: he,he ..
 
12.07.2011
9
1
0
36
high mannn :) hvala na razumijevanju i sve to,al mislim da bi se trebali vratiti na par postova prije,kad sam rekao da sam iskusan to sam i mislio,a to znaci da nisam neki pocetnik koji ne kuzi nis,znam i sam da bi u takvu sobu trebalo stavit sto vise watta po mogucnosti al se radi o tome da mi frend nemoze premasit 1200 w a ima takvu sobu,,,mislim stvarno mi nije jasno pa ko da pisem latinski il kaj vec....PITANJE ZA PAMETNOG BLADE IL KAK VEC SE ZOVES...AK SI TAK PAMETAN PA DAJ AJDE SKEMIJAJ NACRT I SVE TO ZA OVO STA TRAZIM,TJ MISLIM AK SI SPOSOBAN. ajde frajeru reci mi racunicu za ovo.....znaci da ti ponovim jel vidim da nisi pametan,,,SOBA 3X3 LIMIT 1200 WATTA....
 
12.07.2011
9
1
0
36
i daj nemoj mi bacat tu neke fisheve jel je nepotrebno....probaj si to sve poslozit u glavi pa se slobodno javi...peace niggaz :p
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
...ti si malo zaostao? :icon_lol:
1m x 2m za dvije hps 400W, 1m2 za 250W mh plus eventualno koja fluo za klonove, naravno i ventilacija je jaća potrebna... visoka matematika iskusnjaro!? :vb_wave:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Izvinite što se pridruživam spammanju, al jel može moderator stavit ovu temu u provale pliz?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.