Uzgajanje biljke u manjem prostoru (boxu) potrebna pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
54
Wujspra je napisao(la):
Za pocetak pozdrav svima na forumu, vec neko vreme me muci jedan problem.Pre par dana sam naleteo na ovaj forum i listao sam postove u nadi da cu naci resenje za svoj problem ali posto nisam nasao to sto sam trazio resih da se registrujem pa da pitam to sto mi treba.Vidite resio sam da zasadim biljku pre nekih mesec dana nabavio sam seme i sve sto mi je potrebno.Posto je sad napolju previse hladno da bi biljka uspela odlucio sam da je posadim u kuci, Ali problem je sto u kuci zivim sa sestrom i njenim 13-godisnjim sinom koji naravno neznaju nista o mojim "navikama".Tako da sam odlucio da posadim samo 1 manju biljku koju bi negde dobro zasteko ali neznam kako da je zastekam a istovremeno da je pruzim sve sto joj je potrebno.Pa bi voleo da znam dali postoji neko resenje da joj napravi neki manji box koji nebi bio previse veliki da moze negde da se zasteka a da ima dovoljno uslova da opstane.Ukoliko bi neko mogao da mi pomogne bio bi mu vecno zahvalan.


Ne znam kakve su ti finansiske mogucnosti, ai evo jedne ideje: Narucis kod stolara da ti uradi gagerober, komodu, sifonjer, sa duplim ledjima i skrivenim prostorom dubine nekih 20-25CM i u tom prostoru odradis neki bablponic ili airponic moze i na zemlji ali onda moras cesto sve to da otvaras i zatvaras. Ovo je prvo sto mi pada napamet iz podataka koje si dao. Mozda sve to moze da se odradi i sa plakarom koji vec imas ali onda moras Sestru i sestrica da posaljes kod strica u Baden Baden ili na kurs rukovanja rudarskim masinama na otvorenom kopu. Zezanje na stranu mozda ti je to jedina opcija smrad i zvuk bi trebalo da mozes da eliminises (pronadji po forumu kako)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evo kolega... https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/8276-micro-hps-grow-box.html

[URL]https://forums.vutra.org/groups/autoflowering-microgrow-d13-dwarf-autoflowering-sorte.html


[/URL] samo opušteno i polako, sve se da srediti! pozdrav!

i ako se radi o manjem prostoru za uzgoj, preporučio bih ti da si uzmeš neke auto flowering sorte.. one rastu dosta male i čak 2 ti stanu u PC grow box.. nemoj se opterećivati sa svemirskim setupovima za početak.. u PC-u se jako lijepo može doći do finih rezultata!..

:sun2: