Uzgajanje Mariuhuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.02.2019
0
0
1
24
Moze li mi iko da pomogne,
zelim da pocnem uzgajati nabavio sam sjemena i sve ali ne znam kako da pocem.Ako moze neko da mi se javi paa da mi obajsni,
hvala
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Izaberi mentora i rijesit ces sve dileme oko grow-a:)imas cijeli forum na raspolaganju, sve je vec mnogo puta objasnjeno, samo treba malo procitati i eto znanja za prakticnu primjenu:thumb:
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Za početak ako ćeš uzgajati unutra čitaj forum "unutrašnje uzgajanje", a ako ćeš vani čitaj "Vanjsko uzgajanje" Teško će ti netko pomoći da ti ovdje sve napiše u jednom postu. Kad potrošiš min. nekoliko sati čitajući početi će se kockice u glavi poslagivati i imati ćeš ideju što i kako. I onda kada kreneš s uzgojem, otvori dnevnik uzgajanja ovdje na forumu i tu ćeš moći pratiti grow i dobivati savjete. Sretno!
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Ovaj forum obiluje kvalitetnim i korisnim sadržajem kojeg treba samo čitat, ali ovaj gotovanski pristup("Ako moze neko da mi se javi pa da mi obajsni ") uvijek ponovo iznenadi. Znači VutraMajstor je ulozio 2,5 min vremena (za registraciju) i sad ceka da mu se netko javi i sve detaljno objasni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.