uzgoj 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
protuha je napisao(la):
pozdrav ekipica,eo imam jedan takoreć problem.biljoze sam presadio iz kalića u zemlju,crnicu,prije nekih 25 dana.na sajtu ima sunce cijeli dan,znači nikakvo raslinje okolo,ništa,drito piči sunce,zemlja odlična,usitnjena do nekih 30 cm dubine,svaka biljka zalivena sa cca 2 L vode poslije presađivanja...da ne duljim,sve uvjete imaju idealne,na njima se ne vidi nikakav nedostatak hranjivih tvari,a one kake su take su i ni makac.na drugom sajtu su presađene isti dan,ista zemlja,sve isto,a one već 0.5 m.ko tu kog j... sad,ne kužim u čemu griješim.ima neko ideju?

kolega isto bilo i kod mene white widow sam presadio i tek nakon 3-4 tjedna su pocele opet rast.. a zbog toga jer je kod presađivanja naje** korijen .. ako ne odumiru sve je ok .. nikaj se ne muci sve bude ok :D
 
14.03.2013
17
1
0
Imam problem.pojedine biljcice mi slabo napreduju.listovi prvo pocnu zuteti.potom se suse.u periodu dok se suse izbija novi par listica.sa kojima se desava isto kao sa prethodnim parom.i sve tako u krug.imam nekoliko biljke sve su u istoj zemlji na istom mestu i tretirane isto.??????
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
bez slika,i više detalja (kakva zemlja,koji uslovi,da li si đubrio,koliko često zalivaš...itd) teško da ti neko može pomoći
 
14.03.2013
17
1
0
Pristupam ovom sajtu sa fona.ako znas kako da izbacim sliku nije problem.ako si procitao moj post...pa kaze....vise biljki.ista zemlja.isti tretman neke dobre neke lose.kapiras?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ne,ne kapiram..
koja zemlja?
kakav tretman,čime?
koliko si često zalivao? i čime? kišnicom? običnom vodom ?
da li si proveravao PH?
kakvo đubrivo koristiš?
da li TI kapiraš?
to može biti previše vode,može biti gomilanje soli,može biti PH problem...može biti svašta..dakle bez slika i detalja,možemo samo da nagađamo
 
14.03.2013
17
1
0
Ovako kupovna zemlja za cvece.ne zaoiva se uopste.kisa pada svaki drugi dan.kao sto vidis.ali sve je to nebitno zato sto su polovina vrhunske a polovina lose.isto seme.sve isto.....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zato sto biljku mozes da kloniras a semenku ne, svaka semenka je buduca biljke za sebe i ne kontam zasto ti ocekijes da sve biljke moraju biti iste, zasto se desi da od npr, 10 menki 3 ili 5 ne proklijaju uopste... sta se smaras sa takvim stvarima, to je potpuno prirodno da su neke naprednije, neke zakrzljale, neke ni ne proklijaju... neke budu mudonje, neke cure... a izadje i hermi ponekad... zasto... pa eto, zato, tako priroda kaze
 

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
No Joke je napisao(la):
E pa treba znati presađivati bez stresa pa ti neće kako kažeš "naje*** korijen". Nije to neka mudrost.
pa kontam da sam bio nježan :D ono,bile su u kalićima,malo kvrcneš odole i ispadne sve sa zemljom,mislim da nije bilo nekog stresa tipa da se kidaju dlačice korjena i to.
btw,i dalje isto,di su tu su.kontam i ova kiša da ih jebe.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pa da, nema tu nikakvog stresa ako si tako napravio. Istina da ih ovo vrijeme muči i usporava. One moraju pokazati neki pomak već nakon 3,4 dana od presađivanja van bez obzira na ovu silnu kišurinu i oblake. To ti velim jel vidim po svojim biljozama. Ja imam jednu isto koju sam davno presadio van i zovem je mutava, sad je već skoro mjesec dana vani i jedini pomak koji je to je veliki cvijet na vrhu biljke koji je izašao par dana nakon što je presađena i sad tako stoji i nemrda niti centimetar, ma ni listić novi da istjera.
 

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
No Joke je napisao(la):
Pa da, nema tu nikakvog stresa ako si tako napravio. Istina da ih ovo vrijeme muči i usporava. One moraju pokazati neki pomak već nakon 3,4 dana od presađivanja van bez obzira na ovu silnu kišurinu i oblake. To ti velim jel vidim po svojim biljozama. Ja imam jednu isto koju sam davno presadio van i zovem je mutava, sad je već skoro mjesec dana vani i jedini pomak koji je to je veliki cvijet na vrhu biljke koji je izašao par dana nakon što je presađena i sad tako stoji i nemrda niti centimetar, ma ni listić novi da istjera.
pa to da,tak i moje.aj,danas je još bože pomozi i bilo nekak sunca.nadam se da će se malo normalizirat u skorije vrijeme jer se bojim za svoje živce :D još maloprije odem i okrčim 20 metara u krugu,svaku šibu koja je bila,da ne bi slučajno malo sjenu bacala hehe
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
pozdrav ekipa....
kreno sam sa 4 biljke nepoznatog sjemena, danas sam ih malo poslikao da vidite kakve su. Prvi put da mogu biljke češće obilazit,.. lani nula, sve zakržljalo zbog suše jer nisam bio u mogućnosti zaljevati.

kafo04.jpg


ima negdje oko 80cm, i mislim da se je ta pokazala, vidim te bjele pastile....

2qd9aag.jpg



Za druge dvije nemogu još bit siguran, zerko su manje nego ova prva, možda se i vide već ali ja nisam tako iskusan pa stavljam dve slike da prosudite, ako ne, bude se to vidilo za koji dan, bar mislim.

2yov3mw.jpg


2pt2ka0.jpg


ovo je 4-ta, koju mi je potrgao pas, probao sam ju zalijepiti, sve je lijepo bilo sijelo, učvrstio, ali nije uspijela pa sam je odrezao iznad prvih listova i krenula je ponovo ljepo nova grana, tak da se nadam da će bit nešto od nje al će kasnit ohoho.

dzib90.jpg


Ja sam za sad i više nego zadovoljan. Zaljevam ih cijelo vrijeme samo sa Slavolom.
E sad ona prva slika sa sikirom, mislio sam ove doljnje grane posavijati na stranu da sredina dobije više sunca, šta kažete? Ja mislim da bi valjalo pa bi možda i druge dvje tako ako se pokažu kao curke. Valjda nije kasno da ih posavijam malo.....

E sad i druga stvar a to je da ih imam vremena još tri tjedna gnojit, jer ću morat bit odsutan više od mjesec dana (koja bedara)
Šta predlažete za ta tri tjedna, da nastavim sa Slavolom ili da krenem s nečim drugim?

nadam se da će bit poneka kišica dok me nema i da će me ugudno iznenadit kad se vratim.
pozz ekipa i pišemo se....
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
predlazem ti da ih obidjes jos koji puta i uklonis muske da ne bi bilo iznenadenja kad se vratis.....ona druga mi jako vuce na jajana. sta god bilo pokazatce u naredna 3 tjedna ;)

Ukupno gledano lijepo se razvijaju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
tenks Creative, znači da ne savijam doljnje grane na stranu? da joj dam još više svjetlosti po sredini.
jel će i ova osakaćena pokazati spol u ta 3 tjedna jer je stara kao i ove tri, jbg ak ne pokaže počupat ću i tu da ne bi bilo nismo znali
 
13.09.2013
2
0
0
Imam i ja problem sa tim zelenim paukovima, samo sto ima pokoji i smedji, dosta dugo sam u ovome i nisam se nikad susretao sa njima.. Pa ako mi moze neko pomoci kako da ih se rijesim, jer nije puno ostalo do skidanja biljke, a oni bi mogli bit kobni za nju jer se uvlace i u hedove i prave gnijezda svoja.. Pa ako ima neko da zna sta o njima i kako ih se rijesiti neka se javi. poz :maryjane: