Uzgoj na prozoru (Prozoruša)...by gloSS_ZelenKy

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Evo nisam mogao odoliti:icon_lol:
Nadam se da neće biti na odmet...

Biljka je svoj život započela 6.10.2006.
Vrsta je nepoznata,ali je došla kao gratis sjeme od Aliena...

Mjesec i pol je provela u čaši od 0.5L kada je i rezana. Prebačena je u posudu
od 3L i polako je počeo LST radi eksperimenta...

Period cvjetanja je započeo (koliko se sjećam) krajem 1.mjeseca..Kako
nedostatak svjetla u toku zime čini svoje nekako se ipak izborila!
Moram napomenuti da je gnojena bila samo 4 puta tokom vegetacije u jaaaako malim
količinama...
Još sam je sutra mislio ostaviti neka se izgušta,a onda 2 dana mraka pa berba!

Pa da krenemo:

6.2.

13.2.

23.2.

27.2.

4.3.

13.3.

Evo dokaza da se može nešto i preko zime napraviti.
Znam da sam dosadan više ljudima...@TorcidaSpalato@b r a i n c h i [email protected] drugima:)
stalno ih cimam..joj brate vidi vrh..jooooj što ima kristala...kako dobro miriše...
sigurno je bolje od bilo čega što ste ikada uzgojili!LoL...ovo zadnje je šala:)))

Još mi ostaje slikati vreću zemlje koju sam koristio i slike kada se ubere,posuši i popuši!

Do tada..keep on growing!

PEACE!:maryjane:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
:)
Znam da rezanje i LST ne idu zajedno,ali baš kada su izrasla ta dva vrha
poslije rezanja, Inq je bacio tutorial za LST i meni se jako svidjelo pa
sam odlučio malo eksperimentirati!:sun2:
Nije da se žalim rezultatom..hahahahah

Ipak je to dnevno svjetlo...
sorta je možda: sour jack x northern lights

Evo update 17.3.



njam njam...
PEACE!:maryjane:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Trudim se slikati šti je to bolje moguće..ispričavam se....:sun2:

23.3.


Polako to sazrijeva...listovi su potpuno požutili koliko biljka crpi zalihe..još malo i kusur dana:)))))

PEACE!:maryjane:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Danas sam se oprostio sa suputnicom koja mi je prirasla srcu:( šmrc...

Ali zato mi je u nasljeđe ostavila svoju snagu i inspiraciju...strpljivost prije svega:sun2:

Ovdje leži prozoruša R.I.P. pokoj joj duši!


masne škarice...


Dala je i ono kaj nisam ni očekivao...znam da je tara na kuhinjskoj vagi bila dobro namještena...siguran sam u to...
Pokazala je 32g...sa odstupanjem 4g maksimalno...
Znači suhoga bi trebalo biti 10-15g ako se ne varam:)

I tako je završena još jedna saga...

Keep on growing!:icon_lol:
P E A C E!:maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Spremljeno u subotu...ipak je bilo 10-12g, točno ne mogu reći jer nisam imao takvu vagicu:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Nego..evo pa slikica sa sušenja i gotov proizvod...



ovo je slikano na kraju...mislim da ima dosta kristala...



i 'ostaci' koji će otići u dim u narednih dana/tjedana:))))


Ljudi dragi...uzgojite svoje..bit ćete više nego zadovoljni...

P E A C E !:maryjane:
 
25.01.2007
44
22
0
Saznao sam genetiku sorte ;)

NLX je Northern lights x White Widow. Sour NLX je Sour Diesel x (Northern lights x White Widow). :vb_whip:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
@svizac...daj ti baci smoke report...
Pošto ste već temu digli iz mrtvih napiši nekaj i onda ćemo zamoliti nekog druga modera neka obriše nepotrebno:icon_lol:

hvala

Peace:maryjane:
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Pa evo ga (mogao bi ga moderator i ostavit ako ne smeta nikome)

Dakle imao sam čast i priliku dva puta probati prozorušu by gloSS_ZelenKy. Prvi put je bilo u 4. mjesecu i to je bilo nešto malo nakon berbe ako se ne varam, dakle svježe osušen proizvod. Pa krenimo redom
  1. Miris: upoznao se sa Zelenkom i fino se mi smjestili u stan kod frenda sjeli za stol i Zelenko stavlja ruksak na stolicu, zatim otvara patent kao ono miriiiiiše iz torbe.....aaaauuuu, a nije još ni izvadio foliju u kojoj je to bilo zapakirano. Miris se žestoko osjetio bez obzira što je to bilo zamotano u alu foliju, zatim u trenerku i sve skupa u torbu. Sam miris bih opisao kao jako fin, jedostavno miris kvalitetne trave...onako skunkast al opet drugačije od čistog skunka...nekako slađi, "zeleniji" miris.
  2. Izgled: kada smo to odmotali odmah sam imao reminiscenciju; Amsterdam...jednostavno tako nešto nisam sreo ovdje pošto sam osuđen na ulični korov. Zadnji put sam tako nešto vidjeo u Amsterdamu 2002. godine...hmmm davno je to bilo al se ne zaboravlja:) Uglavnom da ne tupim o izgledu slike se tu...
  3. Efekt/rad: uhvatio sam motat prvu frulu i odmah imao problema sa ljepljivim prstima tako da sam morao preći na škarice. Stavio cijelu cigaru i nasjeckao onako "lajnu" zelenog. Nismo htjeli pretjerivati jer uvijek se može smotat još jedna. Uglavnom krenulo je to u đir od nas 4 i popušili mi pola jointa i ništa (okus je jako fin...onako svježi okus koji blago podjeća na mentu). Već mi nekako bilo čudno al znam da neke trave imaju "delay", a tako je bilo i sa ovom...taman prije nego smo dovršili joint počelo je lupat. Jedan fini rad, ne pretjerano uplifting high, a ni couch lock stoned...nešto između:)
Uglavnom sve u svemu odlična trava...ne pretjerano jaka (bar meni) da lijepi za plafon već fini kvalitetan dim za pristojan navar :pat:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Bud svjetlo svjetlo zelenkaste boje pun kristala znači skunky look , što se tiče miris nemogu nažalost reći jer nemam osjet njuha no ukus je bio taman pomalo fruity nikakvo grebanje grla i sl. što se tiče efekata tu sam isto bio prezadovoljan uz male količine po splifu jako dobar efekt tako da Glossie jedna 5+ od mene a još sve to posebno jer je na kraju prozoruša tako da si samo možete zamisliti što bi naš Glossie radio pod 600 W green power rasvjetom .

jao zaboravio jednu stvar bud je bio nevjerovatno taman za pušit tako da još jedna petica za skladištenje :))


:bis: - Glossie
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
nijesam pusila...i sada mi zao...ali....miris je milina prava :) bravo mali :*

ja eto krenula na indoor :))) bacila danas neke 4 proklijale sjemenkice neke XY opet pa cemo vidjet sta ce od toga ispast. nista fensij nista lampe qurci palci...prozoruse ce ovo da budu pa kud puklo da puklo... slike sljede kada probiju zemljicu i ostali apdejtovi...

:bis:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Rečeno je sve...ego je zadovoljen...:icon_lol:

Tema je sada i stvarno završena jer je i zadnji cvjetić otišao u dim..i nije mi žao:sun2:
Hvala na lijepim komentarima ljudi, a ovo se može zaključati ako nitko nema ništa protiv.

:clap: za aktivne članove vutre.org

Peace:maryjane:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ne kuzim sta je tu tesko vjerovati?
Pa sunce je mila majka za bilo koju zarulju danas na trzistu..


Tko ima prostoriju sa 2 prozora u kombinaciji jugoistok i jugozapad je blagoslovljen covjek :watchplant:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.