Uzgoj pecurki, sa materjalim dostupnim kod nas.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.06.2006
5
0
0
ovako stoje stvari...godinu ipo dana se cimam oko ovih pecurki...vermikulit jeste bitan ali ne i presudan(mozes ga zameniti perlitom)....prica oko sampinjona je cista glupost jer sam probao na svim podlogama od smpinjona do reisi i sitake....

imam vrhunske spore ali nemam srece i para....
tako da ako ima neko rad da se udruzi ili cisto da pomogne nekim savetima gde u bgu naci potreban materijal..ili ako neko zna da li moze vermikulit da prodje nasu granu to bi bilo vr'....cuo sam da u sloveniji ima istog pa neka se javi neko ko bi to mogao da posalje odande!!!1
 
22.09.2006
0
0
0
Ako neko nadje vermikulit u Srbiji neka i meni kaze , mada mi meni najvise odgovaralo da je negde u NS. Trazim ga dugo ali ne mogu nigde da nadjem, svi imaju nesto za radjevinu sto ***** ne valja
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
poruka za Vremenskog putnika..nemoj se ljutiti ali MOLIM TE OKANI SE SAVJETA O UZGOJU GLJIVA!!!! Plizzzz

ako je tebi uspijelo da uzgojis gljive na onakav nacin kako si napisala...ja idem u penziju :shock:
 
22.09.2006
0
0
0
Kad bi uspeo napraviti ih i na marsu isao bi tamo svaki dan !!! Nego stvarno kad bi postojala ta mogucnost bez vermikulita, mada od vecine ljudi cujem da ne moze ...
 
22.09.2006
0
0
0
Poenta je da imam zelju, ali ne mogu, nadao sam se pomoci ljudi odavde, svi pomazu za uzgoj, ali za taj vermikulit niko ne, a svi priaju kako moze da se naruci odavde, odande ... i onda kao ako imas jaku zelju naci ces, verovatno mislis pasce sa neba ili tako nesto ?
 
22.09.2006
0
0
0
Necu da ureknem ali ako sve bude dobro trebao bi i ja imati famozni vermikulit za neke 3 nedelje najkasnije,a onda se nadam da ce sve ici lakse :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.