Uzgoj review

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Probudim se ja danas ujutro i eto sto me doceka:



WTF??? Sto bi to moglo biti?
I tako samo jedan list na jednoj biljci, sve ostalo izgleda OK.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Meni se isto tako desavalo da se uvrne vrh lista, (to dok sam imao problema sa pH), i kasnije postanu kruti, kad ih dirnes u prasinu se pretvore.... moze biti i nesto drugo, na slikama ne vidi se fleke ako na njih mislis?... ugasi svijetlo pa onda slikaj....
Inace, koliki ti je pH, koje djubrivo koristiš????.... jesu li ti biljke na cvjetanju??? Cini mi se da si rekao (ili neko drugi) da su na 12/12?
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Evo bolje fotke:



Gnojivo je 7-3-6
http://img91.imageshack.us/my.php?image=gnojbk0.jpg

Svjetlo je 18/6. Biljke su u vegetaciji jos uvijek.

PH je izmedju 6.5 i 7, prema trakicama za mjerenje (blize 7). Nazalost nemrem preciznije.

Meni smrdi na ovo:
http://www.greenmanspage.com/guides/nute_burn01.jpeg

Figure 4 is definitely an over-fert problem. The high level of nutrients accumulates in the leaves and causes them to dry out and burn up as shown here. You must flush with clear, clean water immediately to allow the roots to recover, and prevent further damage. The find the cause of the high nutrient levels.

Izvor: http://www.greenmanspage.com/guides/plant_abuse.html
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Da... moguce da je to... probaj da je isperes vodom pa javi dal se oporavila.
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Ahoj hlapci!
Pozdrav svima!

Nisam se dugo javljao jer sam bio bolestan, pa mi nije bilo zaista do nicega.
No danas sam ko zmaj! :)

Uglavnom, kao sto mudre glave na ovom forumu savjetovase, ja isprao biljke kojima je bilo potrebno, i sad su sve manje-vise OK. Jedino malo ruznije izgledaju, posto su oziljci ostali.

Slijedi photo-update:

Domacica, koja je zamijenila onog mudonju:

Visoka je 43 cm, ali je nekak krhka i sva sjebana, no mozda bude za frulu

Skunk S4

Visok 25 cm.

Skunk S2

Visok 23 cm, full je razgranat, kao sto mozete vidjeti.

Skunk S5

Visok 24 cm.

Skunk S1

Visok 26 cm.

Kako vam se cine biljke?
Kad bi mogle ici na cvjetanje? Zanemarite onu divlju. Skunkovi su bitni :)

I hvala vam svima na dosadasnjoj pomoci.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
S2 ti je najlepsi... nego povodom one visoke domacice ucini nesto... treniranje ili rezanje.
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Haj svima!

Nisam se javljao par dana, jer nije bilo promjena. Biljke su rasle, dao mi malo gnoja, i tako to.
Sve su probile magicnih 30 cm, i sad su izmedju 30 i 35 cm, i od sutra (katolicki Uskrs :)) su na cvjetanju.
Lampu sam malo podignuo. Dodana je friska zemlja do ruba posuda.



Eto ih, zadnje fotke prije cvjetanja. Jedva cekam da pocnu bacati cvjetiche :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Fino, fino, sta si koristio od rasvjete u vegetaciji?... fino su se razgranale, pogotovo 3 i 4, ... i 5-ta je fina... et' računaj sad, da će ti narasti još pola njene trenutne veličine, kolike su trenutno?
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Trenutno su sva 4 skunka izmedju 30 i 35 cm.

Od svjetla koristim samo 1 HPS 400W Sylvania Grolux kroz citav uzgoj. Ove biljke sunca vidjele nisu :)

Nesto sam zajebo kod slikanja, pa sam samo 3 biljke uslikao, a ima ih 4 + 1 divlja.
Na slikama 3 i 4 je skunk S2.

Full jako mirishu vec sada.
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Pozdrav svima!

Danas je 8. dan cvjetanja za skunkove, te 14. dan cvjetanja za domacicu.

Od 4 skunka, 1 se pokazao kao mudonja, pa mi sad radi drustvo u sobi :)
Posadio sam 12, a ostalo ih 4. :) Only the strongest survive (and female)!

Poceo sam LST na svim biljkama. Lagano ih savijam da dobe vise svjetla i donji vrhovi.

Mali reminder:
- rasvjeta 1 komad Sylvanie Grolux 400

Evo i fotki:

Skunk S1 - mudonja


Domacica D7 - cura


Skunk S2 - nedefinirano :)


Skunk S4 - nedefinirano :)


Skunk S5 - nedefinirano :)


Za sada toliko od mene...
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Biljke lijepo napreduju.

Skunkovi su vec 15 dana na rezimu 12/12 i pokazale su jasno spol... curice ;)
Domacica je 21 dan na cvjetanju, i razvija bas lijepe cvjetove.

Evo i par slika.

Domacica 21 dan cvjetanja


Skunk S4 - 15 dan


Skunk S2


Skunk S5


Svaki komentar je dobrodosao :)
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Domacica


Skunkovi


Domacica je 35 dana u cvjetanju.
Skunkovi su 29 dana na cvjetanju.

Uskoro se blizi vrijeme zetve :)
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Hmmm ova domaćica mi nekako izgledom lišća i vrhova ful baca na neku opaku sativu ako se ne varam...mislim da će biti jako dobar high od nje, a svaki komentar za skunk je suvišan...(svi znamo da je skunk posebna vrsta trave koja je prskana kemijom i da razvaljuje :ludaci_lol:...hehe). Eto baš mi drago da su se biljke tako lijepo razvile jer u početku na onim slikama i nisu izgledale baš najbolje. Samo se strpi lijepo do kraja da završi cvijetanje i bit će dobrog dima sigurno...
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
@ SVIZAC: hvala hvala :) full sam zadovoljan kak su se razvile, jer one pocetne slike... zaista, koma :)

Jel znas gdje bih mogao stogod procitati i nauciti o zadnjoj fazi growa te o berbi?
(kad se bere, kako biljka treba izgledat da ju se ubere, nesto o sushenju, cuvanju marihuane i slicno)

@ RAMONA: nemoj da te vise uvatimo u offtopicharenju, jer smo vrlo strogi po tom pitanju. Prvo cemo te banirat a onda cemo ti doci i doma i sve sto je zeleno smotat i zapalit :))))))))))))))))
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Mislim da se sve te informacije vezane za branje, sušenje, čuvanje mogu naći na ovom forumu...prosurfaj malo po starim postovima i naći ćeš bez beda..
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Evo i novih fotki:




E sad imam i pitanje jedno. Donji listovi zute i otpadaju neki lagano. Vidi na dnu slike.



Sto da radim, dal da ista radim, zasto je to tako ???

:)
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ohoho lijepo,vrlo lijepo, svetoga mi dima biće materijala i za travoslavne crkve da se napuši cijela i doživi duha svetoga . Gdje živiš ti mala plava imaš li broj telefona da mi daš .

Pitaš ovo zadnje zašto je to tako , pa ko ti je rekao da ga okreneš na 12/12 ? Ja mislim da je prvenstveno zbog toga , a šta ćeš sad , sad je kasno otavi tako još kojih 50 dana pa pa vidi šta će da se desi . :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.