Uzgoj review

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Svizac_:) je napisao(la):
(svi znamo da je skunk posebna vrsta trave koja je prskana kemijom i da razvaljuje :ludaci_lol:...hehe)

Skunk nije trava koja je prskana nikakvom hemijom !!!! :icon_lol:

Posebna jeste takodje sto ima jak miris i pri samom uzgoju...ali to nije prskana vuva, to je samo vrsta (sorta)...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Bezze_Sa je napisao(la):
Skunk nije trava koja je prskana nikakvom hemijom !!!! :icon_lol:

Posebna jeste takodje sto ima jak miris i pri samom uzgoju...ali to nije prskana vuva, to je samo vrsta (sorta)...



brijem da je ono sto si ti quoto bila ironija.... xD
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Mala plava ništa ti ja te zovem a ti ništa ne javljaš se koji si mi qrac slala broj u PM-u ( mislim Privete message , nisam mislio u PM-u :))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
hehehe isfur'o se pravo ba :icon_lol: vidim niko ništa, na kraju kad neko slučajno čita, kontaće da je skunk vuva koja je fakat prskana...
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Hehe...ma ima njih koji bez obzira šta da piše na forumu jednostavno ne kuže neke stvari i stalno će za njih skunk biti nešto "svemirsko". Ko jedan lik šta ga znam...inače tip nije glup ali je provalio pravo prije neki dan...ima na balkonu tri biljke od cca 10-ak centimetara i to jedna je domaćica, druga je skunk, a treća je (po njemu) sensimilia....kaže da je to najbolja vrsta trave i da je to afrički skunk....hehe...:rofl: No fucking way...pokušavao sam mu objasniti šta je sensimilia ali nisam baš uspjeo...a pogotovo mi je smiješno ako nekome kažeš: "Ej imam sjeme sensimilije"...hehe...

E a jedan frend još jači...taj puši od svoje 12 godine brijem, a prije neki dan sam na kavi spomenuo salviju i on mi ide tvrdit da je to vrsta vutre...:punch:...kao po njemu postoje vutra sativa i vutra salvija...hehehe...baš sam se lijepo nasmijao!

Eto sorry za off al morao sam :bis:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehehe baš se nasmijah pravo ..... Sjebali bi se majke mi kad bi skontali koliko ima ljudi koji dugo puše, a izvaljuju stvari da je to nevjerovatno majke mi....
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Uzgoj se lagano primice kraju.

Domacica je na cvjetanju od 02.04.
Znaci kraj bi trebao biti oko 02.06., sto je za nesto manje od 3 tjedna

Evo danasnje fotke:


Hedovi su mi bas lijepi, a listovi uz hedove imaju lagano crne vrhove koji se presijavaju. Oni bijeli "konci" su sad prosharani narandjastim koncima.

Skunkovi su na cvjetanju od 08.04.
Znaci da bi oko 08.06. trebali biti gotovi, a to je za nesto vise od 3 tjedna

Evo danasnjih fotki;


Cvjetovi su im full veliki, listovi oko cvjetova se takodjer crno presijavaju.
Pocele su im se pojavljivati i crvenkaste niti pored onih bijelih.

A sad jedna grupna, vesele djevice na okupu :)



LJUDI LISTOVI I DALJE ZUTE???

Ne svidja mi se to. Jos su neki pozutili, lagano opadaju, kao da se biljka prorjedjuje. Zasto?
Jel imao tko slican slucaj?

Pozdrav svima?

E pitanje, kada se Skunk prska, posto je to ipak vrsta prskane trave? :)))))
(@ Bezze; shala shala ;)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Neka zute... Mozes bas da ih prihranis jos jednom ali kako hoces... Na kraju ti neces pusiti listove vec hedove.

Inace lepe su biljke :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Da, nema veze svakako je pri kraju.... otkini sam donje, i one koji su više žuti nego "zeleni".... ali nemoj poskidati sad bukvalno svaki :) oni koji su se "oklembesili" tj. više vise te skini slobodno... i one naravno koji su kruti da se bukvalno mrve na dodir, (oni otpadnu pretežno sami, čim ih dotakneš malte ne....)
Ja ih lično ne bih više gnojio (ili sad odmah još jednom ko sto reče Inq i onda "isperi") zaljevaj sa cistom vodom...

btw: Nemoj bukvalno da gledas po datumima kad su "gotove", jer to nije neko mjerilo... Vidi se po cvjetu, čim bude više od 70-80% smeđkasta "kosa" vrijeme je....
....jedan TIP: dobro je ostaviti biljke neko vrijeme u totalnom mraku (non-stop) prije rezanja. To biljku "potakne" (da tako kažem) da "još jednom za kraj, napregne se :) i izbaci što više kristala" :) :icon_lol: hehehehhe
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Danas sam uspio doci do malo jache pile od foticha, pa sam ga iskoristio da vam fotografiram Domacicu detaljno, posto je ona najdulje na cvjetanju.



Nadam se da se dobro vide crvenkasti koncici.
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Domacica:



Kliknite malo na fotke pa proucite. Sad se ona vec sasvim solidno crveni.


Malo fotki skunkova:



Na skunkovima se odlicno vide kristali, a pocinju ozbiljno crveniti.

Ako netko ima fotku biljke neposredno prije berbe, bio bih zahvalan da juposta ovdje.
Ja malo kopam po foto galeriji, no nikad dosta informacija ;)
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Odluceno je slijedece:

sutra je berba ... biljka ce biti u mraku 48 prije rezanja

Slike berbe obavezno stavljam na forum.

Sa skunkovima nista novog... cvatu, listovi padaju i tak :)))
 

richsmoke

Aktivan Član
31.10.2006
101
5
0
Evo mali update...

Uskoro se rastajem i od skunkova... sve je vise crvenih dlacica, pa cu uskoro berbu imati.

Domacica se sushi, nema tragova plijesni... sve 5!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.