Uzgoj u Boxu na tavanu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.03.2018
2
0
1
44
Pozdrav svima, naime imam neke nedoumice sto se tice indoor uzgoja kojeg planiram.

Krecem u nabavku boxa i opreme za uzgoj na tavanu koji je u ljetnim danima jako ugrijan zbog toga sto ima samo jedan prozor za prozracivanje. Mene zanima dali visoka temperatura okoline moze utjecati i na sami box, biljku. Ista stvar i za zimu kad su temperature niske. U prilogu je opis box-a koji mi je dimenzijama idealan. Planiram biljku, dvije, isto tako molim za komentar opreme koja je navedena.

Unaprijed hvala
 

Prilozi

  • 2019_4_26_17_29_19.png
    2019_4_26_17_29_19.png
    242,1 KB · Pregleda: 68

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Tema vec postoji, al ajde da ti kazem iz prve ruke. Preko zime uz dobru izolaciju I malo dogrevanje ide bez problema, sto se tice proleca I leta tesko. Evo ja sam pre par dana svoju biljku skinuo sa tavana, preko dana temperature idu preko 30 jer se crep dosta zagreje. Kada bi na tu temp dodao grejanje hps-a islo bi I do 40, a sve preko 30 nije pozeljno.
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
velike vrućine i velike hladnoće na tavanu, i ja sam jedan od sretnika, koji je pokušavao složiti box prvo na tavanu. :thumb:
ali sam odmah vidio da tu neće to ići i to kad sam upalio hps 250 w.
Sad mi je u kužini i ne kuži se :ajnstajn:. i opet sad led panel koristim.
 
06.03.2018
2
0
1
44
Hvala ekipi na komentarima sad i ja vidim da od toga nista. Bacam se na drugu varijantu a to je podrum. Imam i tu neke nedoumice. Pitanje je dali mogu koristiti jedan dimljak za dovod zraka a drugi za ispuh?. Naravno dimljaci nisu u upotrebi. Isto tako molim za komentar boxa kojeg mislim kupiti, spec u prijasnjem postu.

Unaprijed hvala na odgovorima.

Pozz
 

HerbalSRB

Aktivan Član
01.04.2015
229
696
93
Odradio sam 4 growa u podrumu bez problema, svaki grow je radjen po letnjem vremenu.
Samo obrati paznju na vlagu pri kraju cvetanja I skidanja.
Dimnjak ti ne treba za dovod, samo za odvod. Ispravi me ako gresim, mozda imas podrum bez svezeg dovoda vazduha.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk