Uzgoj u plasteniku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2017
20
4
3
32
Biljke sam posijao pocetkom aprila u kuci na klijanje oko 20tog sam ih presadio u plastenik. Rupa dubine 50-60cm unutra ovcije djubre zemlja pa biljke. Sad su negdje visine 30-40 cm i ima neki promjena na njima al posto mi je ovo prva godina pa ne razlikujem ih bas najbolje zanima me kako da primjetim muskarca na vrijeme . Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
Dobrodosao kolega, daj neke slike prih dana, pa slike plastenika, kako si ih presadio, slike unutar plastenika, biljke jednu po jednu, pa sve na broju. Stavi neke kolce pa zapisi o svakoj biljci po nesto. Kao tabla zakucana u kolac a kolac u zemlju pored biljke, a na tabli papir na kom ce ti pisati po nesto o svakoj biljci. Dajem ti samo primer, to bi ja uradio. Savetuj se sa mentorom, a kad slike stavis ovde, onda ce ti pomoci svi ostali. Ali mozda ti je najbolje da vidis sa moderatorima da otvoris novu temu ili da ovu uredis kako valja. Procitaj kako otvoriti, sta kako. Pa tako i uradi u svoj stilu, samo neka to bude fino, uredno i pedantno. Ja bas zelim plastenik da vidim jer imam na umu da ja radim plastenik grow ;) pozdrav, srecno!! :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
18.05.2017
20
4
3
32
Hvala drug. Nemam slika od prije jer sam skoro saznao za ovu stranicu kao sto sam rekao novi sam pa tako
A sad imam jedan problem posto je zdravstveno stanje pogoršava da mi je sto prije pa da li sta ubrzalo kad bi jednu biljku stavio u indoor (mozda nije to ta tema ovdje al ne snalazim se bas najbolje pa jbg izvinite)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Tvoj je dnevnik, ako se tako može nazvat, i možeš pitat šta god te volja ali onda se dnevnik pretvori u hrpu nepovezanih postova i više ne liči na dnevnik. Ima na forumu odgovarajuća tema za svako pitanje;)
Da ubrzalo bi stvar kad bi stavio biljku u indoor, bila bi ranije gotova.
Doduše dolazi ljeto i vručine i nije lako održavat uvjete u boxu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and RAOZA.

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
Jaooo leto i box.. Onih 36 stepena u boxu sa 4 venta, ledom, punim bokalima vode ce se pamtiti.. Ne mozes temp spustiti da si cak noris.. U prevodu nemoj to raditi. Ali sad moze i to, nisu temp tako velike pa se moze balansirati, ali za mesec, mesec ipo nema trika.
Ako se ne snalazis po forumu, ne brini, nije ti puno stvari ni potrebno, ali to ces iskustvom sve skapirati.. Malo je lose forum napravljen, ali dobro.. Treba samo malo vremena naviknuti se, za pocetak daj slike, slika govori vise od hiljadu reci, bez slika niko i nista ne moze da ti pomogne, a ovde ima leka za sve ;) kad umeju da pomognu i naprave azdaju od biljke sa iscupanim korenom i dva lista u 55. danu mogu i od tvog cudoviste napraviti bez problema. Samo slike postavljaj, baci oko na neke od dnevnika videces da svi stavljaju slike i prave update, osvezenje, obavestenje o napretku svojih biljcica, tako i ti pocni i no sikiri :banana123::skot::
 
08.07.2020
28
10
3
33
meni je u plaasteniku za sad napreduju dobro imaju oko 6 nedelja poceli novi vrhovi danas pored listova zanima me koliko treba da prodje da odsecem vrh sa biljke da bih dao vise snage ovim mladim vrhovima koji izlaze pored listova ma da mi je na pocetku bila u saksiju sad je samo vrsim prihranu plantelom list i ide polako ma da sam primetio da mi donji listovi polako zute videcu sta ce sutra biti.
 
Poslednja izmena: