Uzgoj u sobi pod dnevnim svjetlom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.01.2016
22
3
3
27
Pozdrav, zapocinjem sa uzgojem po prvi puta ozbiljno. I zanima me je li moguce drzati biljku u kalicu u sobi pokraj prozora gdje bi dobivala dnevno svjetlo.. Radi se o 4 sorte.. 3 su feminizirane samooprasujuce (autoflowering) i jedna je samo feminizirana.. Biljke su iskljucivo indica odnosno napucane thcom sa malom razinom cbda..
Ja sam sebi zamislio ovako.. Slijedit upute za unutarnji uzgoj.. Ali ih posaditi u velikom glinenom kalicu od 10L
Znaci 4 kalica pokraj prozora.. I mislio sam nakon sto prodju fazu vegetacije (mislim da sam dobro reko nezz) davat im prehranu koju inace sestra daje cvijecu.. Zanimljiva neka stvar stavi jednu kasiku u vodu i posprica s tim i one najednom se poprave kakve god da su bile.. Cito sam malo svojstva te prehrane.. Nema puno neke kemije u njima..

Ugl da ne duzim.. Zanima me strucno misljenje je li moguce da biljke posadim u sobi.. I da mi uspiju iskljucivo pod dnevnim svjetlom.. Bez umjetnih..

P.S za sve biljke pise da je moguci indoor, outdoor i greenhouse uzgoj

Zahvaljujem se na odgovoru
 
14.01.2016
22
3
3
27
Autoflower bi znacilo.. Samo cvjetajuce jel tako.. Sto znaci da netreba frajer.. Nego da sama sebe oprasi..
Nije bitno sta znaci autoflower nego jel moguce da uspije pod dnevnim svjetlom
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Bitno je sta znaci autoflower !!
Nema ovdje konobara koji ce ti na tacni doneti odgovor.Da nesta barem znas o svemu ..ok,ali ti nemas pojma o nicemu !!
Zato ti preporucujem Mentore !!
A ovo ide na groblje iz postovanja prema svima koji si daju truda procitati bar poneki post prije postavljanja pitanja!

Za out ti treba sunce !! ako ga ima...onda valjda moze
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ajmo ovako, proučavaj forum nekih par dana, pa ćeš naći odgovor na svoje pitanje, do sada sve šta si napisao upućuje da neznaš puno o biljci a kamoli o uzgoju.Čitaj, čitaj, čitaj :)
 
14.01.2016
22
3
3
27
Dobro ajde nemoras se odmah vrijedjat..
Onaj cijeli vodic za indoor uzgoj sam procitao nekoliko puta..
Samo sam htjeo postavit jednostavno pitanje.. I saznat ako neko ima iskustva s tim da mi napise.. Da moguce je ili ne, nije moguce nesto trebas napraviti drugacije.. Prijavit cu se za mentora.. Dok mi dodje sjeme..
Nisi me bas trebao tako sutnuti odmah.. Ja se ispricavam ako sam ista krivo reko, napiso, ili prekrsio koje pravilo foruma.. Mislio sam da ce te mi pomoci..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Naravno da hocemo :)
Moze i ovdje.
Kada dobijes menke ,onda moze i dnevnik ;)
Uglavnom za uzgoj ti treba sunce i tu je kvaka .Ako nema sunca ,nema nista haha( nije dovoljno dnevno svijetlo)
Mozda nekakav box sklopis tko zna :)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ovaj forum nije brzinska š*eva, ovo je doživotna ljubav, pa kada netko uleti sa pitanjem na koji odgovor postoji(kao što rekoh, čitaj tjedandana i biti će ti puno jasnije) oc je bio jako pristojan i dao ti je odgovor.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
14.01.2016
22
3
3
27
Moze javim se jos dodatno kad stignu..
Znaci koliko sam saznao da za autoflowering nije bitna kolicina svijetla.. Znaci ono 8/16 12/12
Kazu da je njoj svejedno.. Jer ona ce odmah pocet cvjetat.. Nista onda javim se kad stignu.. Nadjem mentora i pocnem vodit dnevnik.. Ako ste u blizini pa mozete i na degustaciju kad prodje berba haha.. Hvala puno cujemo se
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
:fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck:
Kanabis je biljka koja obožava svjetlo a pogotovo automatici...
Daj pobogu pročitaj malo prije postanja...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Automatik znači da nije fotoperiodna biljka kojoj je okidač 12 ili manje sati svjetla dnevno da bi počela cvasti. Počet će da cvate,neke 15-ti dan neke malo kasnije ... i na 18 sati svjetla i na 12.
Uglavnom,ako želiš brži dim,manju količinu ... posadiš automatike.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.