Uzgoj za sjeme,problemi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Imam jedno pitanje oprašio sam ženku diesel rydera s muškim diesel ryderom i sad me zanima sljedeće,biljka kao da je skoro gotova,pistili sve više i više crvene i ostalo ih je jako malo još bijelih,trichomi su dozreli i sad su več večina mliječnih ali sjemenje je još nezrelo,nekako je bijelkasto i pukne pod pritiskom,sad pitanje,jel normalno da pucaju omotači od sjemenja i da sjemenke budu ono velike ali da ostanu bijelkaste i ne posmeđe ili samo treba još koji tjedan sunca da dozriju,ili da pak uberem biljku i da ju ostavim da se osuši u mraku pa če sjemenje očvrsnuti,eto toliko samo da ponovim gradivo,meni intelekt govori da joj treba još koji tjedan da ona zrije pa makar i prezrije da sjeme bude dobro...hvala unaprijed svima
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
i meni su semenke bile bele onakve nikakve al su normalno nikle bolje je da sazreju do kraja al sta ces ako nemoz onda nemoz ,mozes probati ostaviti malo duze al one koje pukni i ispadnu pokupi takve.
znaci ja sam uzeo takvu semenku oma sto sam je skinuo sa biljke malo je ostavio jedno nedelju dana tj. cetir sam ih uzeo i sve cetiri su nikle u isto vreme cak su tri bile zenske ..
al cekaj jos saveta...