Uzgoj zbog sjemenki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
moja ideja je ovakva:

kad muški procvjetaju sasiječeš ih sve ali sa jednoga skineš granu kao klona a ostalo baciš...

tog klona držiš u vodi dalje od sajta još par dana da otvori prašnike i počne sipati pelud, koji zatim spremiš u neku vrećicu.

pošto imaš pelud u vrećici, možeš krenuti na oprašivanje, a dalje i sam znaš kako i što. oprašiš neki najdonji vrh prema suncu (obavezno donji da slučajno ne posipaš ostale kad budeš oprašivao) i čekaš da sjeme sazrije...
 

najjaci

Aktivan Član
27.08.2011
56
3
0
122
metalmaniac je napisao(la):
moja ideja je ovakva:

kad muški procvjetaju sasiječeš ih sve ali sa jednoga skineš granu kao klona a ostalo baciš...

tog klona držiš u vodi dalje od sajta još par dana da otvori prašnike i počne sipati pelud, koji zatim spremiš u neku vrećicu.

pošto imaš pelud u vrećici, možeš krenuti na oprašivanje, a dalje i sam znaš kako i što. oprašiš neki najdonji vrh prema suncu (obavezno donji da slučajno ne posipaš ostale kad budeš oprašivao) i čekaš da sjeme sazrije...

i jel se tako dobija femizirano seme ?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Koja je ovo rasprava luda,....
Fino ti je He-man odgovorio na prva pitanja,a ti sada šiljiš dalje.Pa naravno da će i svaka ženska biljka out napraviti na sebi pokoju sjemenku,radi samo održanja vrste.Tako da ćeš na biljki koja je dozrijela out dobiti nekoliko sjemenki,ovisno o sorti.
Drugo imaš temu o kloniranju pa se uhvati čitanja...jer se ovdije bezveze nabijaju postovi.
Ovo što si ti zamislio sa plastenicima i te sheme....okani se brale toga,padaš prve godine.
Kume...10 sorti,muške,ženske,vako,nako....Čl.Zk 173.2...daj mi barem jedan razlog zašto ti treba toliko vrsta,tolika količina trave,a da razlog nije zato što duvaš ko' manijak ili imaš jako,jako dobru ekipu oko sebe s kojom voliš zapaliti.
Pozdrav i sretno sa plastenicima:icon_lol:
 
05.03.2011
39
5
0
40
VenloNL -pitaš zašto mi treba toliko vrsta?
Zbog toga što se nemogu odlučiti za samo jednu sortu koja bi mi bila savršena.Dapače,najradije bi ih imao SVE što postoje jer mi je SVAKA na svoj način dobra-i po djelovanju i po izgledu.(I inače sam veliki ljubitelj SVIH biljaka!).
A što se tiče 'padanja', -očito nisi (a i još neki) dobro pročitao to da imam kuću sa oogromnom okućnicom.Živica i razno grmlje,voćke i drveće su mi posvuda -uz cijelu dužinu ograde i oko vrta koji je na sredini. Tako da bi se to moglo vidjeti jedino iz zraka!
A što se tiče količine, -nebrini nebi se bacilo, i NE, -nebi se niti dilalo-ako to misliš!
Metalmaniac - Svaka čast kume na odgovoru,odlična ideja,Hvala!
Pozdrav:wave:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
šta misliš zašto je zaključana tema? tako da se odma otvori nova pa da skupljaš infrakšne i rep- ponovo?

na ovom forumu ima bar 100 tema istih kao tvoje i upravo zato nema potrebe za pisanjem opet istih po 20x....

Od mene upozorenje!

EDIT:
Prvo se forum treba procitati, da bi bio mjerodavan pisati
 
05.03.2011
39
5
0
40
Jeli istina to da će svaka ženska biljka uzgajana vani ,bez da ju opraši mužjak
ipak sama od sebe stvoriti pokoju sjemenku -samo radi održanja vrste?