Vaša deca i pušenje trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Sigurno ima forumaša koji već imaju decu, pa će možda bolje da odgovore na temu. Ono što me zanima, ako nastavite da koristite marihuanu naravno, kako će te se suočiti sa svojom decom ? Kada planirate da im kažete, kako će te se ophoditi itd...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ne planiram da mu kazem niti da ga na bilo koji nacin usmeravam
otvorenog uma i srca neka gazi u svet
gde mu srce zeli, tamo neka ide
neka proba sve sto mora da proba da bi naucio sta je potrebno da nauci

sad je moj sincic jos mali i uvek pusimo u drugom prostoru, nekad nam se zadene i kupatilo, heh
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sin će biti isti kao stari kad odraste
puši žižu poput raste
u kvartu se tako raste

A spamam, neam dijete, a necu jos neko vrijeme, osim ak necu bit glup hehe
i necu mu dat do 16. godine da pljuga, to je tu neko doba kad sam ja poceo pa zasto bi i djetetu kenjo
 
27.02.2009
41
7
8
40
kao sto mislim da ne treba filovati decu sa verskim sranjima tako mislim da ne treba ni prezentovati vutru kao nesta normalno..
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
pa baš zato treba pustiti da se sve samo od sebe razvije...
a baš, zamisli Isusa sa svim tim moćima, sve nas je mogao izliječiti i smrt u neznanju spriječiti...
ali nije...nije jer nije bilo do njegove misije, zašto bi se zamarali kad će dijete propušiti, hoće ionak...
ma mene smeta što neki klinci ovdje dobijaju banove dok ne navrše osamnajest, koda da će se doatad držati dalje od trave...šta vi mislite da ćete legalizirat travuu?* ahahahaha, da baš--- banajte me
vi ne možete njega spriječiti da puši niti državu usmjeriti ka pravoj puti, godine su obmana zemaljskih zakona, pa svi ste vi pušili i prije osamnajeste.. pa zar mislite da bi drugi trebali početeti baš nakon osamnajeste? ja se izvinjavam, popio sam si par gemišta, pa pričam, i pričam, i tako malo...vidomo se kad se otrijeznim :=)))) ehehehe abaš. štaš kad nema vutere ma trava kaklva vutra, šta vutra znači ko uopće ovde u bivšoj jugi nema čćšž, idalje mi njije jasno...ja se iozvoinjavam, ali nemoj da mi brišete post, jer ću se naljutit- ozbiljno ..pa da, ću ja samo vutru neku pušit, pa nema vutere šta da sad radim u pizdu matereinu..šalim se...ispucavam se..oh
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
...neki klinci ovdje dobijaju banove dok ne navrše osamnajest, koda da će se doatad držati dalje od trave...
Pa vjerovatno neče,neka i dalje pljugaju,ali npr. nisu samostalni ako upadu u moguče probleme glede vutre opčenito,večini starci vise nad glavom...samo jedan razlogić pa se bolje ograditi.I jednostavno,treba odrasti malo,bar malo po godinama,al eto,đaba nekome i godine...
Isto svi znaju da se može u zatvor zbog vutre pa se i dalje puši i šta ti ja znan šta sve.
Slađe je kad je nešto zabranjeno,ima nešto u tome :)
 
30.10.2008
8
9
0
35
Greenpower1 je napisao(la):
Slađe je kad je nešto zabranjeno,ima nešto u tome :)

pa je, i neka je XD..to se zove psihološka reaktivnost - kad ti zabrane, a ti :e, baš oću. a i suprotno, kad nešto ideš napravit, i onda ti dodatno neko kaže aj napravi to, onda je :e, baš neću. baš imamo ugrađen taj neki inat :D
tako da bi, s psihološke strane gledano, bilo bolje reć ditetu (ako je mlado i samim time neprimjereno da se drogira heh) aj ti pušit (ako znate da već puši), onda mu neće bit toliko napeto. :costumed-smiley-027