Vaša smiješna iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Evo otvorio sam ovu temu iskljucivo da imamo jos jedan razlog za priću te da iskažete svoja najsmiješnija iskustva dok ste bili HIGH i kako vam je bilo te kako ste se osjećali...

-evo npr. jedno moje bio sam veoma napusen te sam uso u jednu trgovinu sa prijateljem krenuli smo kupiti nesto te se ni sam nesijecam sta naposlijetku nes me uvatilo da sam se tolko opalio smijat nisam mogo disat i bzvz sam odabro da kupimo mlijeko i čokoladu te sam mu reko smijucći se da preuzme,izašao sam van iz trgovine i gledo u njega kroz staklo i valjo se po podu
-te jedan jako zanimljiv slućaj kada su moji friendovi pjevali konana i popaja nekim smijesnim tonom smijao sam se jedno dobrih 20 min.te me bolio trbuh od stezanja i skoro sam se zapiso

sada je red na vama
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ja se jedan put ubia ono totalno, i sad iden ja u Bakmaz kupiti snef majoneze i te *****rije (pravili " sendviče doma") prvo se izgubia negdi, a ono dućan mi 20 metara od kuće, i napokon me frend naša, i odemo u dućan. i uletin i zgrabin sve što mi triba platin i kad san se okrenia, sva sranja sa izloga počela padati red bullove, kave sve pič*e materine ja se uvatin kreveljiti, a lik isto za mnom. Prodavačica gleda onaku čudno a mi sljedeći 5 minuta se smijemo....I onda nas je izbacil van.

Ima jos pun ***** tih priča. Ispričat ću poslije.
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Daaa, smijalica uhvati uuuvijek u najgorem trenutku.dok smo solo ovak smijemo se i zajebavamo,ali kad moram ić na javno mjesto negdje di ima ljudi ja nemrem da se ne počnem pigat. dok dolazimo kod frenda njegova stara gleda šta nam je ili u nekom dućanu primim se za kvaku i nemrem otvorit počnem se smijat a ljudi okolo mene gledaju šta mi je,a jel možeš to vjerovat.
Al u busu najbolje shvatim da sam napušen. uvijek neke mrtve babe šta se još uspijevaju kretat,nemrem ju pogledat a da poslje ne prasnem u smijeh,i onak ja izbjegavam pogled a ona stoji iznad mene očekuje da se dignem...

izletilo mi je bilo kroz smijeh pa babo nemogu da se dignem zar ne vidiš da sam spigan...a frend se slomio od smijeha hahaha
 
15.12.2010
7
0
0
30
to je najgore je kad nesto ides kupit. Sama cinjenica da to radis hahahaha. Ja se vozio u tramvaju kad sam bio u gradu. Inace zivim u selu jednom i busom idem pa na tram. Al uglavnom vozim se ja po gradu sjedim vec pala noc i gledam kroz prozor kad ono okicen izlog neke grane i kuglice i ja zamislio da me grana gađa sa kuglicama za bor i ubio se od smjeha jedva vrecice drzo. A jos kada skuzim da me ljudi gledaju jos mi smjesnije
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Veselje je u malim stvarima:icon_lol:
Kako si krenuo reči češ i svoje osobne podatke.To je otprilike za 3 posta:rofl: