Vaše mišljenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2015
3
1
3
29
Pozdrav društvo
Ovako novi član sam ovdje i imam jedno pitanje htio bi čuti vaše mišljenje, ovako imam 19 godina prvi joint zapalio s nekih 17 godina s društvom i godinu dana nista i sad sam počeo pušit malo više, vikendom obavezno kad izlazim, a kroz tjedan rijetko i tu je sad taj moj problem o kojem vas želim čuti. Drustvo s kojim se družim i izlazim vise su ljubitelji alkohola i nekako su me počeli izbjegavat od kad počeo pušiti (innače izbjegavam alkohol kolko je moguće ne sjeda mi ne volim jutarnji mamurluk) pokusao sam razgovarat s njima u vezi toga uvijek ih ponudim pljugom kad pusim da pokusamo razhovarati ali isto nistA.
Sad bi me zanimalo dal je neko imao slicni problem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zakri
16.12.2014
353
246
43
30
Pa mislim da ti sve govori o njima kada su te izolirali zbog toga sta dimis...zapitaj se dali ih mozes uopce zvati drustvo...

Imao sam i ja takvih, a i bio sam takav, pa dobro mogu reci kakva je razlika u mom ponasanju bila tada i sada, prestao sam piti pred jedno 7-8 mjeseci, i socijalni zivot je odmah dosao na svoje, a ekipa me pokusavala vratiti staroj navici, ali ma rek'o ******....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
22.01.2015
3
1
3
29
Hvala puno ste mi pomogli pokušat ću ih još jedanput skupit na kavi pa da porazgovaramo ko ljudi ako ne zele prihvatit jbga ima puno drugih ljudi na svijetu
 
16.12.2014
353
246
43
30
Jos da se jos nadopunim
Ta ista ekipa koji su mi bili najbolji frendovi su mi se prilicno puno puta smijali kada sam svakakvih sranja dozivio u zivotu, jedan mi je razbio staru gitaru, onda sam ulupao cijelu stipendiju u novu (vidi mene kretena nosi van novu gitaru da se ekipa zabavi) i tako mi sada voljena nova fenderica ima jedan oziljak koji me uvijek podsjeca s kakvim sam se govnima druzio...

A nema vise ni snage za visiti po cijele noci vani, trovati se, biti sjeban cijeli drugi dan..ma daj...

Dobrim putem si krenuo, samo nastavi i vidjet ces da ces imati isto misljenje o svojima kakvo ja imam o svojima...
Zbog pojedinaca mi je zao sta se vise ne druzimo, ali eto, usputna steta, mogu i bez njih zivjeti
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Imam ja jednog takvog u mojim redovima. Delimo ja i drug buksnu a on ce sedeci izmedju nas da izvali "Bezi to od mene nemoj' da mi kapne u oci" . E sad to sto on pusi dve pakle dnevno, i trsi spricere kada god mu se ukaze prilika to nema veze.
Drustveni krugovi se menjaju tokom godina. Sa obzirom da si tek poceo, vremenom ces shvatiti da iako ti je neko drug od malena, ne znaci relativno nista. Vi tek formirate misljenja i stavove, samim tim moze doci do konflikta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
sve rečeno, nađi nove prijatelje, jer ako te ovi ne prihvaćaju takvog, šta uopće s njima radiš?! :) jasno ko dan
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam sam sebi najbolji prijatelj. Ispričam si koji vic, pa se nasmijem, pa se izvedem do birtije, nije loše :)
Pravi prijatelji su rijetki, i sve je teže takve osobe naći. Tek otkriješ tko su ti pravi prijatelji kad ti je najgore ili kad te nešt loše zadesi, nije uzalud ona stara narodna "U muci se poznaju junaci". U mojoj muci nije bilo junaka pa sam sve odjebao, i baš mi fino, sa svima bok bok i to je to.
 
22.01.2014
47
36
18
Najbolji su ti likovi koji vutru smatraju zlom a kad je prilika za popit onda gaženje...
Ostani dobar snjima al ak nemogu prihvatit to sto volis nekad zapalit i ak te sam zbog tog izbjegavaju nađi si novo drustvo i nove interese
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
To ti je u životu tak! Kod mene na kvartu je ekipa mojeg godišta mlatila klince kaj fumaju,da bi nakon 1-2 god. svi počeli pušit!A za prijatelje je nekad bolje da ih nemaš,a na kraju bolje imat jednog pravog nego 10 lažnih!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
06.08.2014
42
13
8
Tako je i u mene ista situacija.oni piju i samo iskljucivo alkohol dok ja volim zapalit.i jedini sam

Naravno oni nemaju nista s tim jer su shvatili da sam stabilan i odgovoran mozda cak i vise od njih,jer bitno se ponasat normalno i kada si high i kad nisi i da ne bude da te vutra voza pa da nemas kontrole pa da bude:vidi ga kak se naduvo,drogas,ovo ono

Peace,sorry na dugom postu