Vaši mali vrtlari! Emisija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pozdrav ekipa,

U suradnji sa virtualnim drugom hazeseeker-om dosli smo na ideju da osnujemo emisiju Q&A session (njegova misao)...

u stilu...forumaši imaju pitanje u vezi uzgoja, u vezi opreme, u vezi svašta nešta a mi preko radija odgovaramo. Isto tako članovi nam se mogu javiti i direkt u eter i postaviti pitanje, naravno preko skajpa.

ja isto uvijek imam neka pitanja....sitnice, nedoumice i sl ali mi nekako to banalno piskarati po forumu pa onda da sve to objedinimo u jednoj live emisiji...

E sad...sve ovisi o vasem odazivu...pisite nam sta mislite o tome, dal bi vas takva emisija zanimala, dal bi zeljeli sudjelovati i slicno...

Moje a i hejzovo misljenej je da bi ovo moglo uroditi plodom, dobrom zezancijom (ovog puta bez prostacenja moga), pokojim savjetom i trikom i slicno....zima je ljudi moji, za igranje na pa-pa je hladno a one igre mame i tate ili doktora i pacijeta su se izlizale :)

Dakle rezime svega ovoga napisanog s beda s dola...

Emisija: Vaši mali vrtlari ( ime emisije nije fiksno i vjerojatn oce se promjeniti), u nekom vecernjem terminu (mogli bi i tu glasanje kad bi pasalo vecini), sa growerima u eteru koji su voljni podjeliti koji dobar savjet, koji su voljni odgovoriti na pitanja ostalih clanova koj ice slusati tu emisiju...

eto opet kaze, pisite i komentirajte....

(btw ja prakse imam ali teorija pogotovo ona na ingliškom mi ne ide stoga bi moglo biti zanimljivo sa drugom hejzom koji pokriva dosta podrucja a i stari je konj u ovim vodama :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi and opa cupa

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
nice ideja ,podrzavam, sad nekih pitanja bas i nemam ali ako ti fali gostiju ce se javim :)

vazno je da se druzimo piplsi :sand_play:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
ideja je odlicna ;)ja bi jedino mozda smislio -temu emisije- za svaku emisiju posebno..Moze biti bilo koja a da je vezana za uzgoj.Neznam,mozda procitati neku zanimljivost na zadanu temu npr:hidrogen peroksid i tema emisije je hidrogen peroksid,nema skretanja sa teme.Puno misljena ,puno raznih iskustav i evo zanimljive rasprave....sljedeci vikend Tema-Co2..moglo bi biti zanimljivo a i nebi se ogranicilo na jednu emisiju.pozz.Tropi&Haze rep obadvojici za ovo.....cim se Haze pojavi na ovoj temi da ga netrazim okolo;)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Podržavam potpuno i bacam se u nabavku mikrofona :thumb:

Još jedan mali prijedlog: Snimanje svake emisije, za one koji ne budu u mogućnosti slušati u zadano vrijeme.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
svidja mi se ideja...mada u zadnje vrijeme ne mogu do vutra radija jer ni do kompa ne mogu, a s moba mi je to malo problem...zato mi je ok i prijedlog za snimanje...thumb up :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Meni je zao sto se sva dogadjanja na forumu dogadjaju poslije 19-20 sati. Ja sam do 17h prisutan i tek navecer kasnije. Ali ideja je odlicna! + snimka da postoji bi takodjer bila odlicna jer ako nista drugo mogli bi sami sebe poslusati pa si na taj nacin uociti greske i popraviti se. Znam da je ostataku ekipe tesko bilo sta prije 17h organizirati eto ja otpadam... :(
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mogu se i snimke emisija puštati kao reprize :)

Off:

Bilo bi ljepo kad bi si nasi programeri dali malo vremena pa se napravila lista na pocetnoj stranici foruma sa listom kad tko pusta i ima li se kaka emisija i slicno (po uzoru na thr) :D