[VAŽNO!!]Primjer plakata o marihuani!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2009
43
1
8
33
ajde da pitam ovde kad necete da mi odgovorite na pm.
Znachi,administracijo,trazhim dozvolu da kachim plakat po selu.Na plakatu se nalazi link ka sajtu u vidu kao neke reklame pa se pitam da li se slazhete da kachim sa njim ili da kachim bez.
Plakat je malo prepravljen,uklonio sam logoe,natpise i ostala chuda sa cigara i flasha.
link ka plakatu je u mom prethodnom postu u ovoj temi.
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
odlican ti je plakat! i vjerujem da je dobro da spomenes vutra.org.... ipak je vutra.org za legalizaciju i to ne skriva, i ako se ljudi oce vise informirat di ce neg na vutra.org
al ipak pricekaj nekog modera da ti potvrdi.. da nebi bilo nest sta ja neznam..
 
29.01.2009
43
1
8
33
Ni meni ne izgleda loshe ovako.ali bez tih dole vutra.org izgleda mnogo gore pa mi je glupo da skidam.Bice manje primamljivo oku.Ovako ima neki style ne bog zna kakav al...
 
09.07.2009
42
5
0
33
ma bez tog vutra.org nema smisla jer sto ce covik vidi sad plakat procita kaze dobro i sto sad, a ovako vidi link aha sigurno jos ima o vutri na tom linku.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
I don't know. Meni sve te šeme s plakatima djeluju kao propaganda, a to po meni nije nešt poželjno. Ljude nemožeš promjeniti, ako će nekoga tokom života zainteresirati šta je vutra otići će na internet ukucati u google i učiti. A ako ima predrasude o svim drogama skupa ili ga nezanima, onda ga ne zanima, i ništa mu neće promjeniti mišljenje ili potaknuti da ide na net čitati. A ako pak ima fašističku odbojnost, heh, onda će te prijaviti muriji i podrapat plakate.
Neznam, ljepi ako hočeš, nije loš plakat, ali mislim da već sav puk zna da se od trave ne umire... oni briju uglavnom da se s nje prelazi na teške droga i da šteti na neke sekundarne načine; tipa uništava pluča, uzrokuje rak, impotenciju, uništava memoriju pa postaneš glup itd.
Zato mislim da ti ovaj plakat neće imati neki efekt.

Recimo po meni je sasvim dovoljno jedan flajer ili naljepnica na kojoj je recimo samo list marihuane i link vutra.org
A to je namjenjeno samo onim ljudima koji su zainteresirani za travu a neznaju gdje potražiti informacije... pa eto - vutra.org
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
da....
lijepo je da se trudite pri širenju vutra evanđelja :icon_lol:
ali ljudi se teško mijenjaju i to je njihova volja. uvijek je tako bilo.
većina koja živi u neznanju i krivim predodžbama. imaju oči i ne vide, imaju uši a ne čuju....
nema potrebe bacati bisere pred svinje...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Weedran je napisao(la):
I don't know. Meni sve te šeme s plakatima djeluju kao propaganda, a to po meni nije nešt poželjno. Ljude nemožeš promjeniti, ako će nekoga tokom života zainteresirati šta je vutra otići će na internet ukucati u google i učiti. A ako ima predrasude o svim drogama skupa ili ga nezanima, onda ga ne zanima, i ništa mu neće promjeniti mišljenje ili potaknuti da ide na net čitati. A ako pak ima fašističku odbojnost, heh, onda će te prijaviti muriji i podrapat plakate.
Neznam, ljepi ako hočeš, nije loš plakat, ali mislim da već sav puk zna da se od trave ne umire... oni briju uglavnom da se s nje prelazi na teške droga i da šteti na neke sekundarne načine; tipa uništava pluča, uzrokuje rak, impotenciju, uništava memoriju pa postaneš glup itd.
Zato mislim da ti ovaj plakat neće imati neki efekt.

Recimo po meni je sasvim dovoljno jedan flajer ili naljepnica na kojoj je recimo samo list marihuane i link vutra.org
A to je namjenjeno samo onim ljudima koji su zainteresirani za travu a neznaju gdje potražiti informacije... pa eto - vutra.org


Da i baš zato ja mislim da trebaju ovakvi plakati i propaganda, da se upravo tim ljudima koji misle to (impotencija, rak, prelazak na iglu itd.) da do znanja da je to laž i da je trava nešto sasvim drugo (lijek, bla bla) i da ih se uputi na vutra.org da više o tome saznaju....


Od 10 ljudi, 1 će otić na stranicu i malo vidit šta je i onda će reć ostatku (ovih 9) da i oni sami vide šta je to, tako to ide dalje.... prije ćeš poslušat nekoga koga znaš nego nekoga koga neznaš
 
29.01.2009
43
1
8
33
tako je L,druga pozitivna strana,nekima mozhda i ne je to shto ce ohrabriti ljude da vare i moguce je da ce doci do porasta konzumenata ako se informacije sa vremena na vreme budu plasirale.To ce stvoriti vecu masu duvacha koji ce imati svoje mishljenje i chiji ce se glas mnogo jache chuti.Duvachi ce imati pozitivniji status u drushtvu i mnogo lakshe ce iznositi svoje mishljenje.Ja naprimer koji sam duvao godinama izbegavao sam chesto konzumiranje dok nisam nashao neke prave informacije u vezi marihuane.Shta tek misle oni koji je nikad nisu probali.
Dokle god ljudi misle da se od marihuane umire,da je droga #1,da od nje postajesh glup,da se prelazi na tezhe droge itd. u tom kontekstu ce imati i mishljenje prema onima koji je koriste - da su dzankeri i propaliteti koji su unishtili svoj zhivot.