[VAŽNO!!]Primjer plakata o marihuani!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Evo, ovdje imate za skinut link kako ja mislim da bi plakat trebo izgledat, jbg, napiso bi ja puuuno toga al A4 je jednostavno premalen za takvo nešto.....


Recite što valja, što ne, što treba promjenit, rado ću promjenit....

I da, download je limitiran na 10 puta stoga, ako vam bude pisalo da su se iskoristili svih 10 puta, recite da opet uploadam.....

Link:

http://rapidshare.com/files/292156740/plakat.doc.html

Kritike dobrodošle!!!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da to sam se sjetio kasnije, linkovi, zaboravio skroz na to......

A estetika, pa i nije tolko bitna... xD

Skraćivanje, nepotrebno, ovo je jedan od onakvih tekstova koje kad zamjetiš ne ideš iz tramvaja dok ga ne pročitaš do kraja, makar propustio stanicu... hehe


probat ću ga malo dotjerat estetski, al glavno da je rečeno ono što treba bit rečeno, da se ljudima otvore oči bar malo.....
 
29.01.2009
43
1
8
33
ok je samo mislim da postoje bitnije chinjenice koje mi trenutno ne padaju na pamet ali koje bi mogle da se ubace a manje bitne izbace.
Ono sa jachinom marihuane pod brojem dva mislim da treba izbaciti i ubaciti neshto mnogo zvuchnije.
Za vozhnju shto si napisao ispada kao da je ok voziti navaren shto mi se bash i ne svidja.
Ostalo je ok shto se mene tiche.
Samo shteta shto je plakat vrlo malo obskbljen informacijama i shto su mnoge teme izostavljene i nedorechene ali jebi ga,drugacije ne mozhe.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ova tema je dosta razglabana i bilo je raznih varijacija. kao na primjer ova sticky tema koju sam nasao preko pretrage:

https://forums.vutra.org/lanstvo-i-ideje/3270-plakati-flajeri-naljepnice.html?highlight=plakati


Ja sam jednom priliko stampao ove mada cu ih malo popravit.

naljepnice.jpg
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Prvo sta mi je palo na pamet kad sam vidija sliku;
"4 ujutro i grupa sucidalnih junkija na krovu" :icon_mrgreen:

Al to sam samo ja, mozda ljudi koji gledaju na travu kao smrt ce dobiti drugu sliku :vb_kez:
Da su na livadi i po danu bilo bi bolje =)

Inace svaka cast, i imho to bi i trebao biti ovako neki letak na kojem pise "pametna" poruka i link na vutra.org
Onako esej na A4 stranici mi se cini da bi malo tko citao, a i tema je preopsirna za jedan A4
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Prvo sta mi je palo na pamet kad sam vidija sliku;
"4 ujutro i grupa sucidalnih junkija na krovu" :icon_mrgreen:

Al to sam samo ja, mozda ljudi koji gledaju na travu kao smrt ce dobiti drugu sliku :vb_kez:
Da su na livadi i po danu bilo bi bolje =)

Inace svaka cast, i imho to bi i trebao biti ovako neki letak na kojem pise "pametna" poruka i link na vutra.org
Onako esej na A4 stranici mi se cini da bi malo tko citao, a i tema je preopsirna za jedan A4
 
10.02.2009
32
0
0
34
He-Man je napisao(la):
Prvo sta mi je palo na pamet kad sam vidija sliku;
"4 ujutro i grupa sucidalnih junkija na krovu" :icon_mrgreen:

Al to sam samo ja, mozda ljudi koji gledaju na travu kao smrt ce dobiti drugu sliku :vb_kez:
Da su na livadi i po danu bilo bi bolje =)

Inace svaka cast, i imho to bi i trebao biti ovako neki letak na kojem pise "pametna" poruka i link na vutra.org
Onako esej na A4 stranici mi se cini da bi malo tko citao, a i tema je preopsirna za jedan A4

dao si mi idea

u boji:

86965568.jpg




c/b:

86148872.jpg


list nisam ja stavio na isusa vec sam ga takvog naso na netu :icon_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ovaj.. ja sam inače oglašivačke struke pa ako treba recimo print oglas mogao bih uzeti vremena pa napraviti.. ili pomoć pri bilo kakvom obliku promocije/marketinga

a ovo genjo vektor što govoriš, jel to tipa u corelu ono što ima?
jer i kvazidizajner sam usput :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
eeee Silan si mi dizajner kad ne znas za vecotr :) Vectori su ok jer se mogu razvlaciti a da ne izgube kvalitet. Neko ko zna da radi u corelu i vektorima stvarno bi mogao pomoci jer treba i logo zmaja da uradimo u vektoru to jest stize novi logo zmaja.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Ovo sa Isusom je stvarno dno dna... :sick:

btw - ovo je moj zadnji pust na ovom forumu...

Pozdravljam sve koji zaslužuju pozdrav, a degenericima i mentalno prikraćenim napušantima poručujem - UKLJUČITE RAZUM! :wave:
 
10.02.2009
32
0
0
34
sve moze bit vektor samo je pitanje kvalitete
ovaj isus je josh dobro ispo jer u programu izgleda ko da sam skeniro neko platno i josh mi uz to malo steka
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
e super, aj ti zmaja u vektore, jer obzirom na moje zdravstveno stanje i broj joxova dnevno, ja to nikad neću napraviti :D
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Niste valjda ozbiljni da stavite sliku Isusa?
To bi izgledalo u ocima ljudi kao poslednji stepen za.jebancije...Vera nije za salu,naravno,ne kazem da je ovo sala,samo mislim da ne bi trebalo mesati bilo kakav element vere sa reklamom za nas sajt.
Zaboga,imamo valjda dovoljno maste i kreativnosti da stvorimo sjajno delo koje nam je sada potrebno,zar da sliku Isusa uzimamo za background?

edit : Plus sto je fantasticna slika s ljudima na krovu.Mastovito,sanjarski,a jednako informativno - jasno pokazuje gde je nase(pusaca) mesto medju svetom.