vakuumiranje headova...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
pozdrav ljudi!

planiram imat ove godine oko pola kile suhog proizvoda, to da mi bude za cijelu sljedeću godinu, i namjeravam osušene budove vakuumirat u vrećice, jer tako je puno lakše spremat, manje mjesta zauzima, nema mirisa, ne smeta vlaga... (normalno, u više vrećica po malo vutre)

zamima me jel neko to radio do sad, i kako je bilo? mislim, jel se javlja plijesan unutra (iako mislim da ne bi trebala kad nema zraka)?
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ajde brini o tome tek kad budeš ima harvest u rukama.Mnogo ljudi planira svašta a mali je broj onih kojima sve ide po planu.A šta se tiče vakumiranja zašto ne ako ti je napeto ali nema razloga da se stvori plijesan ni u tegli ako je pravilno osušeno i skjurano.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ovako se neće presušit, tj. neće se drobit prema kraju, nego bude stalno friška...
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Vise vrecica po malo vutre = diler si ako te murja uhvati...

Tako da bolje to sve u jednu...jedino odvajati razlicite vrste ili generacije... =)
 
15.02.2011
46
4
8
34
e sekach i odvajanja različitih vrsti isto je zeznuto, frend dofuro iz ams pet haze sorti i u vrećicama od tri g svaka, i došo van i od svake vrste uzo po za pljugu, pao u gradu, pretres doma i našli mu i dobio je kaznenu za prodaju, nije mogo dokazat ni objasnit o čem se radi, jedino nije spominjo da je šverco iz ams jel ga je bilo strah da nebi i za to ga prijavili...i dobio je dvije godine uvjetne, s kaznom od pet godina ako prekrši
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ja pušim samo u sigurnosti doma, ne slikam se okolo, i mislim da su nikakve šanse da mi to murija nađe... jednostavno je praktičnije podijelit na vrećice po 50 grama ili i manje...