van tjelesna iskustva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2006
40
1
0
e, jeste imali kad osjecaj da niste u tjelu...sigurno jeste...no pravo pitanje je dali ste kad napustili tjelo? 8) mozda vecina misli da sam lud on ima nesto u tome...eto desilo mi se jedamput normalnome..i jedamput napusenom...al to fakat nije bio osjecaj samo nego nesto drugo... posle sam razgovarao s prijateljom jednim kojeg zanimaju takve stvari i potvrdil je da je to moguce? bas me zanima dal je ko uspel...

ps. to je hebeni osjecaj..
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Jednom sam imao osecaj kao da posmatram sebe. Cinimi se da sam posmatrao sebe preko svog potiljka. Znam da sam bio napolju i cekao neki autobus, cudan neki osecaj.

Mada je to bilo dosta davno pre 2-3 godine i tada sam bio vese vise na etru negu na ganji.
Cisto na ganji nista slicno nisam doziveo
 
03.07.2006
40
1
0
GreenMan je napisao(la):
Astralna projekcija?!

da... osjecaj je uvjek isti, a pocne ovak:

prvo polagano pocinjem ne osjecati tjelo...doslovno neosjecati...kad si pogledas nogu ili ruku nemozes je pomaknuti , i imas filing da nemas ruku...nakon toga osjecam hladnocu i trnce po povrsini cjelog tjela..a tjelo ne osjecam...ti trnci su nesto ala ono kad ti struja preskace na kozu...sigurno ste to osjetili...al nije jako... i onda s tim trncima osjecam nekekvu neagodu i polako se dizem iznad tjela..totalno osjecam to dizanje...i nakon par min samo se jednom naðete kojih pola metra iznad...bolesni osjecaj...

ljudi to cesto mjesaju s lucidnim sanjanjem jer misle da je to isto san..al ovo se mozete lako uvjeriti da nije...tako sam ja prvi put kad sam to dozivel(prvo sam zaspal pa onda u snu izasel) i skuzil da mi se to desava otisel do parka ispred zgrade i zapamtil neku sitnicu...limenku, papiric, neku glupost.. i kad sam drugo jutro dosel u taj park fakat je to tam bilo...tesko da sam si mogel samo tak lako neke zabrijati
 
01.08.2006
0
0
0
EJ! to je baš 'moja' tema! astralna projekcija! (van tjelesno iskustvo) 'Bavim' se time veæ 3 godine, tj. odkad mi se dogodilo, èitam takve knjige u knjižnici....pa se daju proèitat i iskustva od drugih ljudi i sl. trenutno èitam jednu, i èim naiðem na takvu knjigu, proèitam ju 'u dahu', za 2-3 dana!

-ljudi isto kažu: 'na kojim si ti to drogama bila?!' kad su ljudi samo ogranièeni na neki *....To dovoljno govori i to-koliko svijeta postoji oko nas....

to dovoljno govori da smo mi 'duh', tj. da postoji reinkarnacija (preoblikovanje, tj. život nakon života)....
-ni ja nisam odma' znala o èemu je rijeè...zaspala sam na krevetu (to mi je bio taj 1.put), i 'probudila' sam se na jednom oblaku....s pomisli na tijelo, duh (energija, ja/ti) se poène vraæati), pala sam na oblak niže (jebeni osjeæaj sa puno više energije, feelinga, osjeta...) tek onda skužim da ležim na krevetu i ne mogu se pomaknit'..."lijevo, desno...!" - ništa! uspijem malo prema gore, duh mi se vraæa, lagano prostruji kroz tijelo; i opet sam-'doma' :D
-imam još nekoliko sliènih iskustava...al ne da mi se tol'ko sad o tome; ak netko bude pisao o svojima, nastavit æu....
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Jako dobra tema!! Mislim da to ima veze sa nirvanom? ...ono najviše stanje koje možeš postiæi u budizmu kroz nekakvu meditaciju! Mislim da je to to. Da bi došao do tog stanja èovjek mora iskljuèiti mozak potpuno, ne razmišljati ni o èemu ni u kojem trenutku. Do te sposobnosti dolazi se treniranjem joge ali ne one joge u prvom stupnju koju možeš iæ trenirati bilo gdje, nego joge kojoj moraš posvetiti svoj život, moraš se samo time baviti i ne razmišljati ni o èemu osim o tom naèinu življenja i meditaciji. To su jako teške fizièke, psihièke i duhovne vježbe... Ali vjeruje se da kad èovjek jednom doživi nirvanu da shvati puno toga i da gleda na ovaj svijet drugaèije... Ispravite me ako griješim...
 
22.11.2006
7
0
0
34
Ako zelite saznat vise o "lucidnom sanjanju" procitajte kastanedinu knjigu "umijece sanjanja" sve pise,meni se to prvi put dogodilo prije par godina neznam tocno...Kad sam zapalio pljugu prije spavanja,oso lec na kauc i gledat TV,u tom trenutku sam valjda zaspao i najedanput sam sebe gledao kako lezim na kaucu,nisam se mogao pomaknut...Pokusavao sam to ponovit al nisam uspio