Vani 2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.03.2012
41
0
0
35
Evo drugari da i ja pocnem svoj dnevnik.:icon_lol:
Inace ovo mi je druga godina kako sljakam sa markiranim semenom radim iskljucivo spoljni uzgoj.
Poceo sam sa deset menke koje su:Kalasnjikova,Limun skunk,The doktor,A.M.S,BIg beng i super bud.
Kupio sam zemlju u marketu kao i casice.Proklijao sam seme neke u vati neke sam stavio direktno u zemlju.
Sada imam deset prelepih malih devojcica za koje su vec pripremljene rupe vani.
Inace rupe su dubine oko pola metra,sirine oko 40cm.Zemlju za te rupe nisam kupio nego sam doneo iz obliznje prasume u kojoj sam dodao stiropola i na dnu rupe stavio nekoliko kamena u svakoj rupi kako bih visak vode tokom zalevanja mogao da ode,mislim da se to zove drenaza.Slike devojcica cu pustiti za vikend.Planira koristit pet preparata za prehranu od koji jedan tokom celog uzgoja koji sluzi za jacanje korena dva list i dva za cvet.Inace ovo je moj prvi dnevnik.Kritike,pohvale,komentari i pitanja su mi dobro dosla,naravno samo oko uzgoja.
 
22.03.2012
41
0
0
35
IMG_20120413_141607.jpg Evo njih sve skupa.Stare su desetak dana.
Toping im sleduje svakoj pojedinacno,na vise nacina.
Stavicu puzovit oko rupa zbog puzeva.
Mesta za sadnju ili paprat ili kupine po meni nema boljih masta za vani.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ljepe su :) vidim da si dobio ovu od tri :) nju tri puta vise pazi :D jako zanimljive sorte :D zelim puno srece !

edit: u pravu si nisam je vidio :D

peace out!
 
22.03.2012
41
0
0
35
Danas sam presadio na sajt biljcice ali sam zaboravio poneti puzovit.Nadam se da ih nece puzevi pojesti do sledece posete.Zasadio na cetri rzlicita mesta po tri kom.kako ne bih imao totalni gubitak u slucaju
nepozeljnih posetioca.Mesta kada sam trazio nisam ono gledao da noga tu ne kroci(naravno)ali treba to i oko da ne vidi.Fotke ce biti sledece nedelje.Od opreme sam nosio:Vojni riljac sa zglobom,makaze,rukavice,sataru i Dzoku da prekadim.
 
22.03.2012
41
0
0
35
DOPUNA...........
Uz ove ovde hibride imacu dve domacice koje ce sluziti radi eksperimenta na jednoj cu eksperimentisati tokom vegetacije a na jednoj tokom cvetanja.Sve sto mislite da bih trebalo proveriti,isprobati samo napisite i dobijate odg.dali sljaka.Meni ce osobno sluziti za isprobavanje preparata za prehranu i pesticida ako sljaka na njih onda ide na hibride slike njih dve posle praznika.
 
14.04.2012
32
38
0
35
Pozdrav kolege :watchplant: pitanje za iskusne, imam vani grow, sad da ne kupujem gnojivo na razredjivanje, mogu li smrviti u razrjediti u vodi nekiliko kuglica NPK(15:15:15) i s tom tekućinom oko biljkica?? Hvala unaprijed.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
venom812 je napisao(la):
... mogu li smrviti u razrjediti u vodi nekiliko kuglica NPK(15:15:15) i s tom tekućinom oko biljkica?? ...

sta sad znaci nekoliko kuglica, mora imati uputstvo koja kolicina ide i kako se dozira, ovako moz' da ne bude efekta a moz' da sprzis biljku... tecno ti je najbolje i nije neka para, ako planiras gnojiti onda radi kako valja, bolje nego da improvizujes
 
14.04.2012
32
38
0
35
PowerSeed je napisao(la):
sta sad znaci nekoliko kuglica, mora imati uputstvo koja kolicina ide i kako se dozira, ovako moz' da ne bude efekta a moz' da sprzis biljku... tecno ti je najbolje i nije neka para, ako planiras gnojiti onda radi kako valja, bolje nego da improvizujes

pa gnojivo dođe u vreći od 25kg, koristi se za pšenicu, kukuruz, luk, krompir itd. Ali kao što kažeš, bolje da idem na sigurno i kupim tečnost, mislio sam ako je netko imao iskustvo sa tim, ako ne ništa, hvala na pomoći Power.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
imam ja druze iskustva sa tim, al to se razbacuje sa traktorom po njivi, samo ti uzmi pola litre nekog tecnog i teraj po uputstvu
 
22.03.2012
41
0
0
35
venom812.
kada ti bilje dodje na dva kata i kada to presadis vani uzni u tri prsta,jedva da uznes stavi na petnaestak cm od korena i nebi trebalo imat problema.po mom iskustvu to ce bit dovoljno za 15 dana.
Ali sto kaze pover nadji plantelu zavrsice ti poso boje nego to DJUBRE.
---------- Post added at 00:38 ---------- Previous post was at 00:33 ----------

POWER.Rispekt.zelim sto manje moguceg gubitka,kao sto sam naveo ISKLJUCIVO SPOLJNI UZGOJ.Nesmem usrat stvar pa da me ..ebu dileri.A imao sam licnog iskustva da krajem cvetanja stavim 3 puta jacu dozu od propisane i sve bude bolje nego sto sam ocekivao,ovo ne preporucujem drugim
korisnicima ako to rade je na njihovu odg..Inace cu sa zadovoljstvom isprobat tvoje bio pesticide,naravno ako zakoci.
 
22.03.2012
41
0
0
35
Imam li preoblem?
Na biljcicama koje su stare dvedesetak dana primecujem da se vrhovima listova pocinju dobijati nezniju zelenu boju.
To je onaj prvi par listova.slike nemogu ubacit danas.