Vanjski uzgoj u beskrajnom ljetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.02.2012
6
0
1
Pozdrav i od mene,evo i moje prve teme a radi se o vanjskom uzgajanju u podneblju gdje je ljeto 365 dana u godini,gdje sunce zalazi oko 19h a izlazi oko 6h i male su razlike pa je potrebna kombinacija outdoor i indoor.Uzgojom se bavim amaterski iako svake godine napredujem jer vrijeme provedeno na ovom forumu je uveliko korisno. Poceo sam uzgajati outdoor u Hr prvo sa obicnim sjemenkama pa feminiziranim orange budovima i jos nekim mixovima ali ovi su se pokazali najjaci.Trenutno zivim na mjestu di je nemoguce posaditi biljku i cekati da procvjeta pa se moram brinuti o svjetlosti za vrijeme cvatnje,posto je struja skupa moram koristiti dnevnu svjetlost i biljke svakodnevno spremam u ormar kako se ne bi poremetila cvatnja.Koristim i gnojivo za cvatnju,trenutno nemam original bocu kod sebe jer nije moje pa neznam NPH vrijednosti. u nastavku uploadam i slike od prvih gotovih biljki,jbg internet je spor...a onda krece i dnevnik uzgoja od novih koje smo posadili a trenutno su u 2. tjednu cvatnje:snupi: s1.jpg
 
26.02.2012
6
0
1
s1.jpg Pozdrav svim clanovima foruma,trenutno vas pratim iz afrike i na svako pitanje koje mi treba nađem i odgovor stoga sam mnogo zahvalan na tome. Ovo je slika od biljki koje su tek pokazale da su ženke,nazalost ih moram kratiti jer ima susjeda koji ih mogu vidjeti,vidljivo je i na ovima koje su u prozirnoj casi da dozivljavaju stres zbog korjenja izlozenog svjetlosti,nemam dobre uvijete za uzgoj,malo direktnog svjetla ali rastu one dobro jer je tempratura zraka između 20-28 kroz cijelu godinu...trenutno se igram bonsaja i isprobavam razne opcije rezanja :) da li da nastavim dnevnik ovako kroz teme i slike ili da otiđem u podforum dnevnik uzgoja?

meni ne smeta :) njoj također... samo sto voli spavati :)
 
26.02.2012
6
0
1
eto to i radim hvala :) evo i jos par slika od prvih gotovih koje su rasle od novembra pa do kraja 3. mjeseca najgori perijod za uzgoj ali ispalo je ok. slike su slikane sa aparatom koji ima u sebi mikroskop :) sreća meni da vidim bolje kako završavaju ciklus cvatnje :)
s6.jpg
 

Prilozi

  • s2.jpg
    s2.jpg
    100,3 KB · Pregleda: 62
  • s3.jpg
    s3.jpg
    81,5 KB · Pregleda: 55
  • s4.jpg
    s4.jpg
    85,7 KB · Pregleda: 39
  • s5.jpg
    s5.jpg
    155,5 KB · Pregleda: 48

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
fine su fotke, taj mikroskop sto spominjes, verovatno mislis na Digital Microscope Mode... jesu te makro fotke od orange bud-a
 
26.02.2012
6
0
1
PowerSeed je napisao(la):
fine su fotke, taj mikroskop sto spominjes, verovatno mislis na Digital Microscope Mode... jesu te makro fotke od orange bud-a
ovo su slike od nekog africkog vjerojatno senegalskog bud-a hehe imam pentax wg-1 aparat ima u sebi kao malo bolju opciju makro mikroskopske fotografije. Od orange budova trenutno nemam kod sebe slika ,ima mi frend kod sebe pa cu i to staviti
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Dobro došao na forum:)
Zanimljivo će biti pratiti report iz Afrike.A komšiji reci da se ne zahebava i da ne bleji preko zida:icon_lol:
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.322
27.260
1.098
Trøndelag
ja sa mislio da imas prednost zbog vremena,znaci vanjski grow cijele godine a izgleda da nije bas tako,
eto naucio sam nesto novo,sretno sa biljkama i uspjesan grow :thumb:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bestija je napisao(la):
ja sa mislio da imas prednost zbog vremena,znaci vanjski grow cijele godine a izgleda da nije bas tako,
eto naucio sam nesto novo,sretno sa biljkama i uspjesan grow :thumb:

kad bi presao na automatike mogao bi da uziva i ima 4 berbe godisnje... moj savet, ovako je to prilicno mucenje i cimanje