Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Da li je netko sa foruma u skorije vrijeme postao sretan vlasnik PAX 2 vaporizera? Jako sam zainteresirana za male, "džepne" vejpove, a izgleda da je PAX2 konačno prava stvar.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Nočna smjena, doša maloprije neki tip skoro mu odgrizlo nos, zanimljivo, ali ne bitno. Ono šta je bitno je to da sam ja povukao par dimova iz "one hitera" staklenog i uvijek sam razočaran kako dim ima oksu paleži, vruč,osjeti se u prostoriji, a ventilacija je abizmalno loša :). Bacim oko na temu o filmovima u kinu i No Joke me zainteresira sa vaporizatorima. Vratio sam se na ovu temu i pročitao. I koliko sam shvatio za dobar vape treba i platiti. Na e bayu sam našao ovih Snoop doog i hebe 2 modela po dvadesetak dolara iz kine. Vjerovatno su to kopije, a to može značiti da ne samo da je nekvalitetno i loše za korištenje nego i opasno po zdravlje. I tako čisto u google potražim za hebe 2 taj vape i naiđem ako se ne varam na ofišl stranicu i ako se ne varam :rolleyes: i na dosta dobru akciju.

http://www.hebestars.com/product/hebe-titan-2/

Ako je ovo legit naručit ću odmah jer nebi dao više od 25 eura, ( trenutno sam u ulaganjima drugima) a ovo mi se čini super povoljno...

Brza mišljenja su dobro došla. :respect:

Edit: za hrvatsku je poštarina 11 eura, ali zato bi odmah i frendu uzeo jedan za rođendan pa na to je 19 eura poštarina...
 
Poslednja izmena:

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
prejeftino mi je to, gledam u cem je caka al svi su jeftini, sad si i mene bacio u razmisljanje o narudzbi...

edit: We only ship to the lower 48 states USA, no international shipments or shipments to Canada.
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hmmm... ja sam uredno naručio u hrvatsku 2 komada. Stavija Croatia i zaračunalo mi poštarinu i sve. A kad bi iz amerike naraučija 2 onda bi bila besplatna poštarina. Dobio mail da je naruđba zaprimljena . Cijena 20 eura po komadu, zajedno sa poštarinom 60 eura.

Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:

Your order will be shipped by. Tracking number . Please allow up to 24 hours for the tracking number to become active.

Zasad sve po protokolu...
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Nočna smjena, doša maloprije neki tip skoro mu odgrizlo nos, zanimljivo, ali ne bitno. Ono šta je bitno je to da sam ja povukao par dimova iz "one hitera" staklenog i uvijek sam razočaran kako dim ima oksu paleži, vruč,osjeti se u prostoriji, a ventilacija je abizmalno loša :). Bacim oko na temu o filmovima u kinu i No Joke me zainteresira sa vaporizatorima. Vratio sam se na ovu temu i pročitao. I koliko sam shvatio za dobar vape treba i platiti. Na e bayu sam našao ovih Snoop doog i hebe 2 modela po dvadesetak dolara iz kine. Vjerovatno su to kopije, a to može značiti da ne samo da je nekvalitetno i loše za korištenje nego i opasno po zdravlje. I tako čisto u google potražim za hebe 2 taj vape i naiđem ako se ne varam na ofišl stranicu i ako se ne varam :rolleyes: i na dosta dobru akciju.

http://www.hebestars.com/product/hebe-titan-2/

Ako je ovo legit naručit ću odmah jer nebi dao više od 25 eura, ( trenutno sam u ulaganjima drugima) a ovo mi se čini super povoljno...

Brza mišljenja su dobro došla. :respect:

Edit: za hrvatsku je poštarina 11 eura, ali zato bi odmah i frendu uzeo jedan za rođendan pa na to je 19 eura poštarina...

frende ja sam isto namjeravao uzeti sa te HEBESTARS.COM upravo hebe 2 ali skoro sam nasjeo..naime stranica je zajeb nazalost,i meni je u pocetku bilo cudno kako je sve u njih tako jeftino,malo proguglao i vidio review-ove da su prevaranti,posalju ti pokvarenu stvar i vise ljudima ne odgovaraju..tako da znas za ubuduce,pozdrav ;)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hmmm.... stvarno znaš čovjeku upropastit dan :D. Čitam svašta...Vrijeme će pokazati istinu, meni preostaje da pronađem strpljenje. Hehe...

A nadam se da nije baš tako grozno. :oops:
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
a sto ces :rolleyes:
racunao sam da ti imam jos vremena rec prije nego sto si uzeo,a sad tako je kako je,sve sto imam reci je da se nadam da te ne preveslaju ;) pa sad sto bude,bude..
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Žali bože novaca :D.A jbg, šta je tu je...

šta više čitam i razmišljam sve manje se nadam autentičnom proizvodu. Na facebooku imaju profil i svi skoro komentari negativni. Glup sam. Kako stranica glasi kao i proizvod "hebe" ja odmah zaključio da je njihova.:crazyd:

Tamna strana želja da vejpam me je potpuno zamaglila.:fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kappkillero187

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Ja sam naručio dva titana sa hebestars stranice i nakon par dana kada sam tražio tracking no su poslali mail da je narudžba stornirana i da zato nema broja. Provjerio na računu kad ono stvarno vračeni novci još sam zaradio par lipa :).
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Evo ja imam i tracking number i sve. Putuje pomalo. Bilo u Siatlu, pa u San francisku i sad je Nju Jork. Živi bili pa vidili ;)
 
13.09.2010
1
0
1
32
Pozdrav brijači

Kupujem uskoro vape, možda već sljedeći tjedan, u Osijeku u headshopu, pa ako može neka preporuka. Nisu pare problem, bitno je da je prijesnosan, kvalitetan i da traje.

Naravno ako mogu proći što jeftinije, a ne izgubitit na navedenim atributima, dapače.

Hvala unaprijed
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Zasad cu dati kratak odgovor pa cu kasnije ili sutra dati review i stavit slike.

Oba dva su došla funkcionalna potpuno lipo zapakirana, uspoređiva sam sa masu slika sa neta i izgleda i radi ko da je original.Ukratko sa svime sam zadovoljan jedino ono šta mi je loše je okus plastike-elektronike koji evo nakon 4-5 sesija čaja (kamilica,brusnica sa kanabisom) je došao na minimum. Prijatelj kaže da on više ni ne osjeti ali ja sam po tom pitanju jako osjetljiv. Ne pali materijal. Vruć bude usnik ako je visoka temperatura i ako se brzo naizmjenice vuće ali tu dobro dođu ovi nastavci...

Došao je neki trokutasti certifikal sa nekim pečatima ali kako piše na kineskom može pisat i "mrš u p.m." ;). Jučer nas dvoje radili 25h dežurstvo i vejpali cili dana, a i noć. Stavljali smo čajeve ali bi i malo Criticala posolili i uredno vejpali. Malen je, lagan i praktičan i za ove pare je super. Mislim prvi mi je vejp, ali s obzirom da su skupi dosta 30 eura je relativno ok za probat.

Znaći taj okus ugrijane elektronike je loša stvar (ali smanjilo se dosta) i vručina ako se brzo i jako vuće na visokim temp bez gumenih dodataka.

Dobre strane su jednostavnost, lagan, praktičan, dobra cijena, ne pali materijal...

Evo ovako na brzinu, editirat cu ako mi šta još padne na pamet, a i slike cu stavit uskoro...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: McNesto
28.06.2016
21
27
13
Pozdrav ljudi, da li neko zna neki mali prenosni, rucni vejp ali da ima neki tajni stash? Gledam ovaj Vapium Summit, thx @markokurizarko na opsirnom reviewu, cini mi se savrsen za ono sto trazim, ali me zanima neki kod kog se ne moze bas tako lako doci do/vidjeti ta kutijica. Ipak opreza nikad dosta. :murija:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Koliko kužim postoje plinski i na baterije. Koje su prednosti kojeg? Pretpostavljam da se baterije brže potroše, plinski se pune kao upaljači ili?