Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Da je Da Vinci to se dalo zaključi i po slici :) ali daj malo više podataka gdje je kupljen ,cijena , potrošnja baterije, koliko traje punjenje nekakav smoke report :smoke:

Isto tako dobro bi došlo iskustva od ovih plinskih jer ja osobno sam na vagi uzet ovog Da Vincia ili Iolite.
 
28.06.2016
21
27
13
Pozdrav ljudi, danas mi je stigao prvi vejp, Hebe Titan II. Za sad odlicno radi, ima ful review OVDE i zbog njega sam se i odlucio.

Sad, posto mi je prvi vejp, kako znate kad vam se materijal potrosi?
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Meni to izgleda kao vape pen za ulje, na slici se vide ovi alati za struganje dabova. malen je i tanak, ako se koristi za suho bilje, vjerovatno unutra stane oko 0,1 g.

Imaš forum fuckcombustion, to je forum na kojem ćeš naći sve o vaporizatorima svih mogućih vrsta, nemoj uzet neku glupost koju ćeš bacit za 2 dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Sjećam se naravno :) Možeš naručit izvana, ja sam svoj naručio iz njemačke, platio poštaru kad je dofuro paket. Mislim da vaporizatori nisu ilegalni u BiH, tako da nema problema na granici. Ja za sebe ne bi uzeo nikad vape jeftiniji od 100 eura, jeftini vaporizatori se kvare, imaju lošu garanciju i napravljeni su od jeftinih materijala. Bolje uzet kvalitetu, radi zdravlja.
 

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
Evo i u ovoj temi da se upisem... do sada sam bio nemi posmatrac, ali mi treba par saveta od vlasnika "hebe titan 2" vaporizera. Naime, hocu da ga kupim u narednih desetak dana, i odlucio sam se za bas taj jer sam na osnovu review-ova u ovoj temi i na internetu zakljucio da je zaista ok.. Nasao sam varijantu za 60e do kucne adrese. Pa me interesuje da li mogu proci bolje ili..hvala! :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Nabavio hebe 2 sa hebestar stranice za 30 eura i nakon nekih 20-ak sesija puknuo mi plastični dio ima tjedan dana. Onaj u poklopcu gdje stoji metalni dio sa mrežicom i to na lagani dodir...

Osjetila se plastika i guma, s vremenom je čini se nestala ili se smanjila i kamuflirala sa popokorn mirisom. Dobro mi je došao za na poslu i tako kad bi htio da se ne osjeti miris ali nije mi niti približno dobro kao pušenje. Da li je to do vaporizatora ne znam jer mi je to prvi ali nisam uživao baš u okusu. Nekako je bio malo plastičan sa prokuvanim kupusom ;)...

Moj koji moguće da je i kopija je kad bi vukao zrak bi prolazio i kroz usb rupu i kraj baterije i cijele elektronike. Tako da miris elektronike sigurno dolazi do pluća...

Ako te još šta zanima samo pitaj...
 

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Ne znam dali da se žalim ili pohvalim :). Sve u svemu ajmo se pohvaliti. Danas stigla igračka i mogu reči u rekordnom vremenu pošto je plačeno 18.09. navečer i eto danas 21.09 stiglo na kućnu adresu direkt iz Amsterdama. Problem je u tome kaj je grow tek prošao polovicu tako da još sigurnih 40 dana bez probe :(. Jedino da stavim čaj od kamilice s malo peperminta koji je došao gratis:puuuh::.

20160921_131231.jpg
20160921_131342.jpg 20160921_131252.jpg 20160921_131543.jpg
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Evo koristim Mighty vaporizer nekih 4 mjeseca i jako sam zadovoljan. Koristim ga svakodnevno, baterija traje dugo, okus dima mi se sviđa puno više nego zamotan joint. Bho sam isto pržio u njemu, lijepo radi s uljem bez problema. To je prvi i jedini vape koji sam koristio pa ne mogu usporediti s drugim, ali po mom mišljenju ovo je vrhunski vape, nemam nikakvih zamjerki i preporučio bih ga svakome ko razmatra kupnju vaporizera.
IMG_5220.JPG
I večeras radi punom parom :D
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Kakav je što se tiče čišćenja? Da li je potrebno konstantno naručivati posebne četkice (kao recimo kod Pax vapa) ili je to riješeno drugačije?