Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.02.2014
28
44
13
Koliko ti dimova bude tih 0.25g??

Tih 0.25 bude između 16 i 20 dimova koje strogo čuvam u plučima barem 20 sekundi , bez tog ništa .
Maksimalna temperatura mu je 224°C ali ja pušim između 200 i 208 i napravljen je tako da se brže zagrijava od većine ostalih vejpova ( treba mu nekih 20 sekundi ) . Dobije se mala četkica za čiščenje komore koju koristim nakon svake upotrebe a pred spavanje filternu mrežicu ubacim 10 minuta u medicinski alkohol.
 

roki123

Aktivan Član
11.07.2013
165
1.808
143
Negdje Ispod 50 paralele
Slazem se da high bude drukciji u odnosu na rizlu.. A da ne pricamo o mirisu (kuca,odjeca,itd..) a najviše od svega DISKRECIJA , i vazan čimbenik zdravo inhaliranje,uzimanje.... Nego ovako;moje oruzije da vinci clasic... I vise nego dobro obavlja posao...skratit cu, bubllehash isto obavlja dobar posao:razvaljen::, znaci puna tura stvarno nisam mjerio ali stane 0.5 , pa i vise dobrih 10 min inhaliranja...poz. Budite dobri pametni i veseli:rasta: 1488126669116-945125785.jpg
 

Prilozi

  • 1488126120245-1418564784.jpg
    1488126120245-1418564784.jpg
    131,2 KB · Pregleda: 46

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Koristio sam ga u 3 tjedna kolko ga imam mozda 4-5 puta i mogu ti reć da se ne može uspoređivat s frulom,osjećaj nije ni blizu ko frula, mogu rec da me skoro pa nista ne pegla,dok recimo kad stavim u papir oplete dobrano.Ne znam ovo je moje mišljenje i moje iskustvo!
.
Poštujem mišljenje i iskustvo ali mi nikako nije jasno da ne osjetiš ništa na vejp/crafty. Činjenica je da su puknuća skroz različita, bar u početku, kasnije je sve to narkoza, ali da ne osjećaš, baš čudno. Pretpostavljam da si probao razne temperature? Mene jedna kapsula fino izgrajndane materije napunjena ful opali pošteno, često nemam potrebu za drugom. Ali nismo svi isti, niti je svaka materija ista. Mene u rizli i duhanu pribije ko mačku, odma kauč, bezvolja i to, a to mrzim. Vejp me učini sretnim. Ali i pušim i vejpam, sumnjam da ću rizlu ikad zapustiti...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne osjeti zbog loše trave vjerovatno i ako predugo pušimo istu travu, a i treba malo više pričekati da proradi u tijelu.
Mana vaporizera po meni je ta šta nije dobro pušiti u dvoje-troje, moraš ga "istresti" sam, ako težimo nekom efektu.
Ja sam uzeo Focusvape kako sam planirao, ukratko jako kvalitetna sprava i jako dobar šmek(ukus). I grda uličarka zamiriše kao brendirana šta bi se reklo. Više nekom drugom prilikom, nije vrijedno recenzirati je uličarkom:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Pa ja Craftyja i pičim sam 99 posto vremena. Nepušač sam, duhana, a žena puši pa uvijek i rola. Kad sam solo nikakvo motanje nikakav duhan, najčešće grubo otkinut komadić topa i direkt u komoru, bez grinda, bez kapsula, teško grezarenje i radi ko sat. Crafty nije za heavy use, pogotovo da ide u krug ko joint između ekipe. Mighty mi zvuči ko vape za druženje, Crafty je za soliranje. Napuniš ga i poneseš na posao ko što neki nose kave, smutije i tako to. Dosadan trenutak na poslu, u džepu ga pališ, moraš tren na zahod, do zahoda je na 180°, tri junačke serije, pa na 195° dok vidiš i osjetiš vapor i nazad na posao, koji postane prezanimljiv :) A po zahodu nikakvi mirisni tragovi ne ostaju... tog tipa :) Meni sama imena Mighty i Crafty puno govore. Da gledamo to ko osobine, definitivno sam više crafty nego mighty tip čovjeka!
 
21.04.2015
9
2
3
Pozdrav, planiram naručiti vape. Vidim da na fuckcombustion,com svi spominju neke 4/20 popuste al ne mogu pronaći stranice sa kojih bi mogao naručiti s free shippingom za HR. Mislio sam uzet nes tipa ovo https://www.red-eye.co.uk/focus-vape.html al cini mi se da je stranica skroz neaktivna po facebooku. Ima ko kakve prijedloge za neke stranice za online narudžbe s dobrim ponudama?
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Pozdrav drustvo,
u potrazi sam za nekim jeftinijim vapom pa sam naletio na ovo.
Jel ima netko ko je probao ovaj model i dali valja za pocetak?
Hvala

PS: trenutno je kao snizen sa 199€ na 43€
 

Prilozi

  • Vapo.jpg
    Vapo.jpg
    65 KB · Pregleda: 38

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Tako sam ja hebe2 kupio za četvrtinu cijene pa su mi pukle pastike šta drže mrežicu na oba. A i davalo je po plastici iako je neke stvari odlično odrađivao. Bila je neka sumnjiva stranica...

Baš gledam da si kupim čak možda i neki top end model, nešto kao Da Vinchi IQ ili neki pax 2 ili čak gledam Arizer Air ali bojim se da će okus biti loš jer na hebe 2 mi nije bio baš neki gušt ali je dobro došao za na posao ili neke stealth radnje.

Ne znam da li je okus loš zbog lošeg vapea ili takav okus imaju vejpovi. Kao da je prokuhana trava ali nekako minti prokuhana prvih par hitova i očekivao sam da će između vrsta okus jako doći do izražaja kad ono puno gore nego u jointu...

Ako netko ima iskustva sa tako jeftinim pa skupim neka slobodno napiše iskustva... ja sam hebe 2 za 25 dolara cca platio što je jako malo za vape.

Možda je do mene jer mirise i okuse jako dobro osječam.
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Kingtones black widow sa aliexpressa za 40e.
Uglavnom od metala izradjen,5 stepeni zagrevanja,keramicko dno,rupice za dovod vazduha za hladjenje komore.Meni vrsi posao odlicno.Nema nikakvog ukusa na plastiku i sl.Na srednjoj tempreraturi blago isparavanje,glatko za grlo,ukus fresh&mint.Uporedno npr sa flowermate mini pro mogu reci da i nema neke bog zna kakve razlike.Vremenski im slicno treba da se ugreju da bude spremno za upotrebu.Razlika u kvalitetu materijala ne postoji cak ovaj kineski izgleda lepse i skuplje deluje od flowermate-a.Prednost dajem flowermateu zbog boljeg hladjenja komore i malo blazeg dima za heat.Takodje i zbog staklenog dela gde se vuce dim.Na kineskom je od metala pa se stavlja silikonski deo.Zna da se ugreje ali nista preterano da ne moze da se pusi ili da pece usta,ali staklo je ipak staklo.
black widow 40e
flowermate mini pro 150e
Uporedio sam ova dva jer sam samo njih koristio.Razlika u ceni ocigledna,u kvalitetnu ne neka preterana,ali primeti se razlika.Ko nema da iskesira za neki brendirani moze proci i sa 50-tak evra fino.



IMG_20170406_193857_edit.jpg
IMG_20170406_194337_edit.jpg IMG_20170406_194125_edit.jpg
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Okus vepa ili voliš ili ne. Ko ga voli, osjeti nijanse okusa na različitim temperaturama, kao i efekte. A ko ga ne voli, ne voli ga i nije to to. A razni strejnovi itekako drugačije "zvuče", Očito pališ na previsokoj temperaturi, ili ti jednostavno ne paše okus... Nisi prvi, ima oko mene vejp hejtera dosta
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
mislim da je problem sto se uzme jeftini kineski vejp umjesto nesto provjereno. nije problem samo o kakvom je materijalu rijec nego kroz sto prolazi zrak koji udisemo, a kod jeftinih kineza zna prolazit kroz elektroniku i bateriju, a ja to nebi hteo udisat...
imo hebe i razocaro se. imam focus vape i dobar je, druge nemogu komentirat jer nisam probo, ali nikako nebi preporucio ove kineske jeftine ili nedajboze kopije, a kladio bi se da svi ovi jeftini hebe itd. su ustvari kineske kopije jer toga ima puno jako...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Tako i moj hebe s obzirom na cijenu vjerovatno kopija i zrak je prolazio kroz usb i kroz cijelu elektroniku, a i 50 posto okusa kao da je guma bila... ne znam.

Zasad nisam ljubitelj toga jednog što sam koristio ali mi dobro dođe za negdje undercover ili na poslu lagano cbd neki, tako da neki vape će mi trebati u životu iako mi možda neće biti bolji od čistake ali iskoristit ce se. Kod vapea mi se sviđa high laksi je nekako... zato sam i mislio uzet nešto sa garancijom dobrom i sta se mogu rezervni dijelovi mijenjat, a da nije problem čistit.

Vidim da Arizer Air spada u takvo nešto, ako ga netko ima neka kaže s čim je zadovoljan, a s čim nije.

Hvala na odgovorima! :thumb:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Meni je i dalje investicija u Crafty vrijedna svake lipe, centa! Isto ko i u led panele, a već vidim da su i autopotovi i biotabsi pun pogodak. A kroz godine growanja ulagao sam pare i u nepotrebne bezvezarije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Listam temu unatrag i nikako da nađem neke preporuke dučana u eu da naručim vape. Gledam da naručim ipak Arizer Air. Ima ga na World of vapes situ i to za 159 dolara ali će carinu udrit na to pa ne znam ni sam da li se isplati ili ovdje negdje u europi.

Ako znate neke sajtove koji su legit da će se dobit original molim vas stavite, zasad sam ja našao ovo.

https://www.vaposhop.com/vaporizers/portable_vaporizers/arizer-air/

samo mi je nekako skup, dođe skoro kao pax 2 iako kako ljudi kažu kvaliteta pare je bolja kad aira, dok portabilnost bolja kod paxa, a to mi nije bitno jer cu ga koristit doma i na mjestima gdje stealth nije potreban dok kvaliteta pare mi je najbitnija.
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
https://www.vaposhop.com

Vidim da je pax 2 - 189 eura , a arizer air je 195 eura. Vidim na netu svi preporučuju air ako stealth nije bitan, ali pitam se da li to oni preporučuje zbog cijene koja je prije bila 270+ eura za pax2.

Ako je itko probao volio bi da mi kaze dvije rečenice ;)
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Ja mislim bro da je cena malo preterana za taj pax.Previse su napucali,a ne verujem da su bog zna sta kolika im je cena.Mouthpeace plastican?Nikako to.Samo staklo.Mogu misliti koliko se greje s obzirom da je zatvoren sa svih strana.Lepo izlgeda i stvarno je stealth,ali da se ja dvoumim odluka bi pala na Air. :)
No to je samo moje misljenje...
Ja sam se pak odlucio za flowermate V5.0s pro.Trazio sam nesto sa full temp.control,a flowermate sam vec probao i predobar je.
Budem rekao jos koju rec kad stigne vejp :)