Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2017
67
145
33
47
kingston
:let::puuuh:::puuuh::Pozdrav svima!! Gledam neko vrjeme koji vap da kupim ali mi je bed bacat pare . Na ebay sam gledo ima ih hrpa od 5 eu pa do ? .Zanima me jesu svi oni dobri za dim jer oni tanki takozvane olovke dali u njih ide ziza jer nemrem skuzit di bi ju zguro vidim samo ono di tekucina ide.Ako takvi nevaljaju a ja idem opet u Amsterdam u 12 mj pa da mi neko stavi neki link od provjereno dobrog vapa ako nije problem tako da ga kad dodem probam potrazit
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ne kupovat jeftino kinesko smece...
bacit ces pare, razocarat se i jos zdravlje ugrozavat...
kupi focus vap ili neki slicnih specifikacija. i obavezno provjerit da je original.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Eto da javim dojmove nakon uporabe vaporizera nakon 15,20 dana.Moram priznati da je jako dobra,korisna i djelotvorna stvar.Ima jako puno prednosti pred trubom medutim...jos koji put "padnem" na trubu..hebiga..jaran,krkan:D
Na preporuku par iskusnijih clanova odlucio sam se na Airizer air i zadovoljan sam.Treba naci mjeru,ne vuci ko sivonja i ocekivati cuda.Ono sto treba,treba se priviknuti;)Preko dana uopce vise ne pusim trube..znaci to je definitivno zavrseno.Medutim..navecer mi se zna zalomiti,a bas zbog nervoze i lupanja srca od duhana koji mi se javljao navecer kad se smirim sam kupio vaporizer.Tako da sam 90% na vejpu,a onih 10% moram izbaciti.
20170905_175500.jpg
Dva pitanja?
1.Dali cistite i kako je najbolje cistiti pajp i dali treba nesto ekstremno cistiti komoru gdje se grije?
2.Dali one mrezice sto sam dobio upotrebljavate i dali mogu sit pusiti?

Moja preporuka;kupite dvije baterije i punjac i nema cekanja..cisti komoditet..samo punis i pusis,sve iz lezeceg polozaja:thumb:
Jos nesto vrlo vazno_Od vejpa se lijepo zaspe,drugacije,cisce...Rijetko kad popodne zaspem ali od vejpa uvijek i to bas ugodno;)
20170905_175450.jpg

:vutra:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
kupite dvije baterije i punjac i nema cekanja..cisti komoditet..samo punis i pusis,sve iz lezeceg polozaja:thumb:
Ja za Focusvape nisam budala uzeo drugu bateriju i to me par puta toliko sjebalo(ugasi se na pola "trube") da sam ga malo stavio na čekanje. Istant riješenje je smotati joint ali je problem ako nije prilika za joint. Između ostalog zašto volim vape je to da s njim mogu pušiti gdje nije prikladno za trubu koja se osjeti na 20-30 metara i više.
Focus izdrži 4-5 punjenja al brzo se to na vape odbroji:)
Počnem sa temperaturom oko 190 i do kraja vejpanja sam 215. Iznad toga obično nije potrebno i več se dosta grije sprava.
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kopija ko kopija, kinez ju sklepao u podrumu. Šatro full slična originalu, iako ni original G-pen nije vrijedan spomena. Uglavnom od ovog kineza si malo uneseš teških metala i polietilena u pluća, i nisu baš funkcionalni. Bjež od kopija, nezdravo je to :confused:.
 
28.08.2017
6
1
3
44
Pa evo nek pise iskustvo neko ko je koristio duze.




Nema potrebe za citarenje kad se odgovara na post iznad... L0oD
 
Poslednja izmena od urednika:

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
"Uglavnom od ovog kineza si malo uneseš teških metala i polietilena u pluća,..."

ovo bi ti trebalo bit dovoljno za odustat od kopija jadnih...
vec smo 100 puta rekli, ako vam je do zdravlja drzite se provjerenog.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
12.02.2016
97
249
33
35
Da se javi još jedan zadovoljni korisnik Flowermate V5.0 pro :)
Imao sam sreće pa sam preko frendovog frenda kupio polovni ali gotovo nekorišten.
High je odličan, prišulja ti je lagano ne šutne te ko pljuga, a da ne pričam da je nepušačima muka od duhana a ovdje nema problema sa time.
Okus se ljepo osjeti, lagano i dim je minimalan ali dovoljan, tko je navikao na cigaru rekao i da nema uopče dima.
Najdraža stvar kod vejpa mi je kad se zavalim u krevet pustim film i lagano vejpam, u sobi se miris osjeti minimalno i nije onako agresivan ko od pljuge,
Kad zapališ pljugu u sobi ona se osjeti i drugi dan, ovo se uz otvoren prozor kroz pola sata ne kuži, ali čak i da ne prozračiš sobu do jutra se više ništa ne kuži,
ne uđe ti miris u odječu ko kod pljuge, diskrecija na max. Vejpo na plaži, koncertima itd nitko me još nije čudno pogledao, divna stvar.
Baterija traje jakoo dugo, radi uštede bat vejp se gasi svakih 6 min ako želiš nastavit ponovno ga upališ, jedno punjenje vejpa vutrom mi je dovoljno za dvije sesije po 6 min, dovoljno da ja i cura budemo ljepo veseli a unutra stane cca 0,2 grama. Punim ga jednom tjedno tako da bi rekao da izdrži preko sat vremena vejpanja.
Mana ovog vejpa je šta nema izmjenjivu bat, bilo bi super imati još jednu bat uz sebe kad sam na putovanju ili da se bar puni na usb što nažalost nije slučaj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Jeli itko od Crafty vlasnika uspio dobiti novitete koji dolaze sa novom aplikacijom? Meni se app update-ala ali nema tih noviteta.
Mene Crafty i dalje služi ko prvog dana (+70h)
Ja sam ne mogu potrošiti bateriju, a da mi ne bude slabo od overdose-a. Bio sam prestao koristiti kapsule i sad kad sam im se vratio odgovorno tvrdim da bolje udara. A i vejp je gust jako. Što se temperatura tiče, igram se stalno gore dole, ali mi se čini da je tvornička postavka 180 195 idealna. Vape on...
edit: nove funkcije su samo za nove firmwareove, pisao sam da ih pitam mogu li upgrejdati craftija ako im ga pošaljem. Možda i odgovore, tko zna...
 
Poslednja izmena: