Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Nisam impresioniran ovako preko videa. Ako ti je do vejpanja uzmi nešto provjereno. Ali to je u pravilu dosta skuplje od ovog.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Recenzije ovog su dosta dobre. Kinez jee isto kao i 99% drugih pa i tih provjerenih. Meni ovo ne izgleda lose osobito za te pare. Ima vise recenzija na yt. Nisam nesto lose vidio zasad
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
I ja se malo nadogradio, ext. baterija i stakleni vrh za Craftija. Staklo je deblje od originalnog "usnika" i bolje leži na usnama. Čak je i malo šire pa se bolje vuče. Baterija puni i dok vejp radi, ali mislim da nema potrebe to raditi. To čak i proizvođač sugerira da se izbjegava. Meni treba za duge boravke u prirodi i slično i odlično radi. Brže se napuni nego ja dođem sebi :)
Kapacitet puni dva Craftija, navodno, isprobat ću. 20170919_151150.jpg
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Nova kineska inovacija, 2u1 (dry herb i ecig). Moze se koristit istovremeno ili zasebno. Ovo mi djeluje dosta zanimljivo. Nadam se da je baziran na onom fenixu sto sam nedavno postao. 2 zamjenjive baterije su veliki plus. Nisam uspio naci nesto vise informacija..


72$ na fasttechu. zivjela kina!!!
 
20.03.2017
25
55
13
35
Probao sam 10 različitih vejpova , kod kuce imam Volcano , Crfaty , Da Vinci i iskreno niti jedan nisam upalio mjesecima ... Jer PAX 3 ih sve strpa u đep . Lagan , sexy i funkcionalan .

Jesi li probao Da Vinci IQ? Isto je kondukcijski, slicna velicina ali se baterija moze mjenjati. Ovdje je jedna uporedba koja bas nije na strani PAX 3:
Video: Tabela: https://www.vapecritic.com/pax-3-davinci-iq/

I kakao izgleda PAX 3 nema bas puno prednosti u odnosu na PAX 2, unaprotiv, materijal se "nagore poboljsao" ;) Sta mislis? Prije ovog threada odlucio sam se za Crafty, ali sad sam malo nesiguran - ipak 3 godine star, i Da Vinci IQ mi izgleda za "na puta" najbolja solucija. Takodjer 10 godina garancije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield
28.09.2017
13
48
13
WW
Kupija u Amsterdamu 125 E , da im je to bestseller, nisan ga puno razumijaniz ocitih razloga. izgleda handy, nesto veci od upaljaca mala keramicka posudica i ađastaš temp botunicima. puni se na usb nije odvratno ruzan i sve u svemu pari kvalitetan. doduse isa san ga isprobat, stavija malo unutra zagrija na 425F (mozda 30 sek triba da se zagrije) udahnija..nista ka. udahnija opet malo biljkicu osjecan ali fali mi dima ka..posuklja tako jos par puti reko sebi nista od ovoga iden si zamotat trubu. kad ono paf. probudija se jutros u podne sje...n, na kaucu, u robi, patikama, gori teve gori sve truba nezamotana. tako da moracu ga naucit dozirat nekako. ee i sam se ugasi nakon 5 min to je dobra baza.
 

Prilozi

  • 15085115419041848028812.jpg
    15085115419041848028812.jpg
    199,6 KB · Pregleda: 99
02.07.2015
5
17
3
46
Pozdrav svima!
Pročitala sam sve stranice ove teme, i odlučila sam preko vaposhopa naručiti vaporizer.
Imam nekoliko pitanja za sve koji su naručivali preko te stranice:
1. Koliko je diskretno zapakirano?
2. Hoće li mi cariniti paket?
3. Koliko treba paketu da stigne?
I moje posljednje pitanje dvoumim se između Pax2 i Da Vinci Ascenta, pa ako mi netko može pomoći bila bih vam jako zahvalna.
:)
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Jednom prilikom sam probao da vinci,ali njihov prvi model i mogu reci da mi je ostao u lepom secanju.
Tako da ne sumnjam da je i ascent dobar.Dok u tom cenovnom rangu ulazi i arizer air tako da bi i njega mogla da svrtas u uzi izbor s obzirom da ga dosta ljudi na forumu koristi i zadovoljno je njime.
Pax nisam probao ni jedan tako da njega ne mogu komentarisati,ali generalno gledano previse su mi odbojni vaporizeri koji nemaju stakleni mouthpiece.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Aurora
02.07.2015
5
17
3
46
Hvala svima na brzim odgovorima.
Gledala sam i Arizer Air 2, ali ga trenutno nemaju u ponudi na vaposhopu.
Još ću malo razmisliti. Gledam YouTube recenzije toliko dugo da tek sad ne znam što ću :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PatrickVerrazzano