Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.07.2015
5
17
3
46
Kako postici najbolje performanse Pax2
-pri punjenju napuniti dobro smrvljenu marihuanu do vrha spremnika, pritisnuti prstom ili vrhom olovke da se sve stisne, dodati jos trave ako treba i opet sve pritisnuti
- odrediti temperaturu, za mene je to 1 u pocetku, nakon 4-5 seansi ☺prelazim na 2 a poslije jos pojacam
-pri udisanju koristiti kratke udahe( poput pijuckanja vruceg caja) Ja napravim 7 udaha i to me bas lijepo opali. Funkcioniram besprijekorno i nitko oko mene nista ne moze skuzit ( oci nisu crvene) a osjecam se kao da bih mogla zidove rukama rusiti, puna energije i ideja.
Moram napomenuti da me na temperaturam 3 i 4 zvizne posteno( oci crvene) i zabetonira me...ma lijepo meni bude ali vise volim temp 1 i 2 jer su izuzetno poticajne.
Eto toliko, ako se sjetim jos neceg vaznog napisat cu. A ako vas jos nesto zanima pitajte
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
i ja sam na kratkim udisajima, ko pućkanje kubanke jer ako opalim dugi udisaj kašalj do testisa zagarantiran na temperaturi iznad 185º, sa kratkim čestim puffovima ide bez beda i preko 200
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Aurora

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
20171214_155306.jpg 20171214_155341.jpg 20171214_155811.jpg
Bolji protok zraka stvarno ima ne boli me iza usiju kad potegnem...dok se zagrijava na zaslonu pokazuje koja je temp pa mi je zanimljivo cekat a i ne zagrijava se dugo...kutija je vrh...osjecam se underground koliko je crn i elegantan 20171214_164513.jpg narucio punjac nitecore i2(za dvije baterije) stiglo i4 za cetri baterije kazu nisu imali i2 pa poslali 100kn skupljeg
@Budfield kojeg god uzmes nes falit al preporucan da probas prijec na vape bilo koji
 
Poslednja izmena:

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja već odavno koristim TITAN 1 ... i extra mi je, tj. ja sam zadovoljan. Dobro mi dođe ujutro na kaficu kad izađem, ili kad se probudim u pola noći ...
Ima 3 vrste temp, ali kod mene je od uvijek (nikad nisam kad bolje sad razmislim ni probao na slabijim), uglavnom na plavoj lampici mi je uvijek. i može izdržati 2 "punjenja" (na max. temp) i onda na punjenje 2,5h ... ono što ostane, crno - dehidrirano :D, kao začin neki :D ...

Naravno, ima mnogo boljih, ali koliko para toliko muzike ... :D

Titan1_vape.jpg
 
04.05.2012
178
169
43
39
Pozdrav društvo :)

Već neko vrijeme gledam vejpove i nikako da odlučim što i kako. Neko iskustva s njima nemam, osim da sam 1 put pušio na DaVinci IQ.

S obzirom da nemam 250 eura za dat za uzet njega, razmišljao sam o Arizer Air-u koji je oko nekih 170e. Ali, jer uvijek mora bit neko ali, vidim da ljudi spominju Focusvape, a meni je za oko zapeo Focusvape Pro S, pa me zanima ima li netko nekakvo iskustvo s oba ili iz iskustva s drugim vejpovima može reći koji bi bio best buy od ta 2, ili nekakav best buy do 1200 kn odnosno 160-170 eura?

Hvala
 

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
Zato sto je arizer provjeren od strane ekipe s vutre i jedan je od najboljih sto se tice kvalitete dima.koristio sam taj arizer 1 i nisam imao nikakvu zamjerku cak je high bolji nego od volcana :thumb:vidio sam focus i ima kratak Pajp ono staklo za pusit dok arizer ima duzi...bolji je duzi manja je temperatura..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Džaba, sve ima svoje ... neko voli zapaliti, (i ja, dan - danas, srolam fino), .... ali kažem, dobro je npr: kad ustanem nekad u pola noći, i 1/4 je i više nego dovoljna :D ... da ne govorim ujutro, na kaficu, u kafić , .... - ima sve svoje čari ... !!!
Šteta što samo 2x "punjenja" može stati, i na punjenje (ovaj moj TITAN 1, i ja sam prezadovoljan, - toliko isparavanja, da raja pored ne vjeruje da je dim, dok ne skontaju da ne "miriše" :D ....
.... iiii svaki dim, ko prvi "kad ono, "ujede" za nos", i strese te dim, ee ovdje SVAKI takav .... !!! - meni predobro !!!.... Samo da je baterija malo duža, ali opet, koliko para - toliko muzike. !!! :D

P.S. Imam jedno samo pitanje za ove koji malo više izučavaju ovaj princip, .... znamo da između ostalih THC, imamo i THC-A (THC - Acid) koja nestaje prilikom sagorjevanja, aaa šta je u ovom slučaju?.... nešto sam tražio, ali nigde nisam naišao da mora postići određenu temp, da bi se "odvojila" (da se tako izrazim) ova komponenta u biljci ... sve što sam našao, to sam i prije znao... da nestaje prilikom SAGORJEVANJA, aa to je paljenje i ostatak pepeo ...
Ima još nekih sl. hemijskih spojeva koji su slični, odnosno slično se ponašaju .... (ne kažu bezze, kad treba da radite nešto sa vu, da je u rernu malo zagrijete prije bilo kojeg procesa... )
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Znao sam što se tiče toga, ali mislio sam da MOŽDA ima neke razlike između "sagorjevanja" i "isparivanja" .... Negdje sam pročitao da samo paljenjem tj. sagorjevanjem, ... Ja ono što ne znam, volim pitati, a ne da se pravim pametan da SVE znam (lako je prije toga proguglati), ... Onaj vape (AirPen....) kao olovka ima SAMO JEDNU TEMP, (ima moj haver), ooogromna razlika... na nekim drugim (stranim) forumima (USA)...govore SAMO PALJENJEM, ...


....al et' sorry sto pitah .....
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
razmisli o tome sto pricas. sagorjevanje,isparavanje. samo se radi o razlicitim temperaturama... na odredenim temperaturama oslobadaju se odredeni sastojci. a kad postignes gorenje/zapaljenje pocnu se oslobadati i oni koji nisu pozeljni.