Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ja narucio Xvape Fog sa Vapo city

https://www.vapo-city.de/XVAPE-Fog?a=abc

100€ i imaju 11% popust za newsletter + 14€ postarina za eu. ispalo 103€. Na vaposhop je oko 120 sa popustom. Nema puno recenzija, ali to sta ima je dosta pozitivno. Meni se svida sto je od aluminija, kazu jako cvrst i kvalitetan. Izgleda kao neki boxmod sto je meni plus. Ima zamjenjivu 18650. Vecim djelom konvekcijski. Moze se koristit kao on demand vejp i moze se stavit malo u komoru jer je konvekcijski. Komora je SS. Neke vece zamjerke nisam nasao. Za tu lovu mislim da je bonboncic :D 2 godine garancije. kad ga isprobam budem napisao vise
 

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.336
358
ja pusim ispred bolnice prije i poslje kema na sred livade di me svi vide nitko nista.smrvim unaprijed kuci i stavim u kutijicu od dinafema hhhh 1pajp mane te na mapi 3pajp ne osjecas kemo
edit trebas ga vidit i rec da ne moze a ne na osnovu jednog reviva procijenit..air 2 ima najbolji okus i kvalitetu dima i sto je najbolje staklo.aj bog
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
ne kazem da se ne moze :) samo ja bi rade da je nekako slicniji nekom ecig modu. recimo u situaciji da murjak recimo vidi air ili ovaj mislim da bi mu odmah bilo jasno za sta je air :D imaju sad arizer go koji je bas takav ali oko 250€ i ne djeluje bas kvalitetan, a i mislim da ga nema jos na stanju nitko. pikirao i boundles teru koaj bi mogla bit odlicna, ali tek za nekih mjesec dana ju dobivaju, a i smeta mi sto su baterije jedna do druge pa je jako siroka. nema mi smisla uopce 2 baterije stavljat u to. jedna je cisto dovoljna, a druga u punjacu ili u dzepu ako se ide van.. po ocjenama korisnika i recenzijama po netu ovaj fog je cisto solidan vejp. nije bolji od ovih top vejpova, ali eto puno njih ima neki problem, ili nema zamjenjivu bateriju, ili je upadljiv ili nesto trece. meni je samo bitno da brzo zagrije, da ne moram napunit komopru puno i da ima zamjenjivu bateriju jer ako nije zamjenjiva, kad ode mozes ga bacit ili raskopavat i probat ju sam zamijenit. kad naleti neki pravi on demand vejpo koji zagrije u roku keks, onda ce ovaj u rezervu pa da ne zafali ako nesto ode..
 
04.05.2012
178
169
43
39
Zna li netko koliko treba vaposhopu da dostavi u Hrvatsku? Danas naručeno, pa sam već nestrpljiv :p

Inače, pušio sam samo na DaVinci IQ i tu mi se vejpanje svidjelo, ne koliko zbog okusa, ili svih tih nekih karakteristika koliko zbog head high-a koji odavno nisam tako dobro osjetio, točnije od posjeta Amsterdamu i rokanja isključivo sativa sorti.

Također, pokušat ću/ćemo se prebacit na vejp jer se bavim oblikom sporta gdje mi je "funkcija" pluća iznimno bitna, dok cura ima astmu pa gledamo nać nešto što nam može donijet benefite naspram pušenja, i to su neke stvari na koje ću se osvrnut kad budem pisao, više nego o standardnim karakteristikama jer će to bit prvi vejp koji ću koristiti na dnevnoj bazi.
 
04.05.2012
178
169
43
39
Ako znaš engleski, zaguglaj i potraži review uređaja. Ja iskreno nisam naletio na njega kad sam gledao neke best buy modele u ovom cjenovnom rangu, pa ti ne znam ništa reć, al mislim da su ti za te novce ili malo više best buy modeli: Arizer Air, Pax 2-3, nekakav DaVinci možda i sl. iako kažem, nemam pojma kakav je ovo uređaj
 

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Jesam i dobre su recenzije iako je malo stariji model, svida mi se sto ima komoru sa vodom pa dodatno filtrira i hladi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Stigao Fog. Recenzije tocne sto se tice same kvalitete samog kucista. Jedino ta sarka za otvaranje poklopca komore je slaba i tu se klima. To je trebala bit vece i jace, ali cak i da se strga i dalje bi se mogao koristit. Bit cu oprezan :)

Problem je sto radim burnoff ili kako bi vec rekao i to na svakoj postavci jednom i evo sad na najjacoj postavci 3x ali i dalje osjetim miris neceg. Nije plastika ili tako nesto, nego podsjeca na miris neke masti za podmazivanje. Nisam vidio nikakav dim ili neko isparavanje, mozda mrvu ali iskreno nisam siguran. Jeli ovo inace tako i na drugim uredajima? Mislim nastavit s tim dok got nestane miris...
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
to je normalno kod novih ... trajat će al i nestat. to je jednostavno smrad metala koji se zagrijava (prljavština,masti....). burnaj al ne pretjeruj (neznam jel ima automatsko prekidanje nakon 10 ,15 sekundi)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
mislim da se automatski iskljuci nakon 4 minute. ja ga ostavim da odradi do kraja. nebi smjelo smetat? evo sad gledam sa lampicom iza. ima puno te izmaglice. To ne mislim parit dok ne nestane
To ja paru od ecig vidim iako vec neko vrijeme ne parim, svejedno izgleda ostaje u sobi kad se pogleda sa svjetiljkom. zanimljivo :D izgledalo je kao da bas iz vejpa izlazi, ali nije
 
Poslednja izmena od urednika:
15.07.2013
16
12
3
64
Nemojte se ljutiti ali nisam nasao negde na forumu slicnu temu. Ostalo mi je nesta ulja pa bih ga hteo razrediti i napuniti e-cigaretu za koju imam ketriz za thc pa samo kratko kako i sa cim da razredim ulje da bih ga mogao isprobati?????Unapred zahvalan!
 
04.05.2012
178
169
43
39
Mislim da je netko spominjao glicerin negdje na forumu, ali nisam siguran.. Mislim da ti je bolja opcija pogledati strane forume, netko je sigurno radio
 

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
A kako to radi s suhim masama nekuzim te grijace.
Dali su isti kao kod e-cigarete.
Dali se mijenjaju.
Kako ju koristit za suhim i dali ista moze i ona aromaticna ulja za e cigaretu.
Gledam ih i nebi volio olaksat se za 100-200€
A stvarno nerazumijem sta kupujem.
E cigaretu onu ko pinkalo sam pusio ali samo ulja i grijaci su mi odlazili cca svaka dva tjedna pa baterija pa ovo pa ono paa sranja pa nedimi da sam popizdio i sad opet cigare a htio bih vapor bas za herb i ulje
Ali bojjm se dacu opet zalit za parama.