Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.09.2018
11
14
3
45
Hvala na iskrenosti, i sam se vodim onom starom da nismo toliko bogati da kupujemo jeftine stvari ... Ali uvijek ima neki ali naime draga me kao htjela iznenaditi pošto je skužila koliko zadnje vrijeme pratim temu i proučavam vejpanje i naručila bas danas (trebao sam joj pokazati Pax ili Da Vinci, tenkre) ... Uglavnom još jednom hvala, javim se kad stigne pa ga "rewiuvam" kako to izgleda....::lulamira::
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
je neko narucivo u zadnjih tjedan nesto sa vaposhop?
opet sam naletio na vesti na forumu da unutar EU zaustavljaju posiljke kad je u pitanju dynavap vapcap. kao nesto vezano za regulative oko e-cigareta ovo ono. mislim celicna cev malena :fuck:.
hteo bi narucit doticnu + vertigo torch. neznam jel neka regulativa za upaljace isto:fuck:?
u nas ne uspjevam nac. ako neko ima dobar link za slican 3 flame torch... (za RH).

poslo sam upit u vaposhop, ali nista ne kazu vec 3 dana :crazyd:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer
30.08.2018
41
20
8
34
Nikako da ukapiram na Pax koliko vremena mogu da koristim travu odnosno posle koliko vremena nema vise smisla uvlačit jer se potrošio ‘sadrzaj’?...
 
08.09.2018
11
14
3
45
Stigao Vax mini i baš je mini, probao sam i nije baš zadovoljio ... stavio sam materijala kao za pljugu ali niti neke pare niti efekta, uglavnom opet škola za ubuduće... Gledam na vapocity-ju tri modela Flowermate 5os pro, Boundless cfx i Da Vinci classic, što je po vama najbolje od ova tri uređaja?
 
12.09.2018
25
4
3
31
znači dvoum se između Atmos Vicod 5g 2Gen Vaporizer i ZOLO Vaporizer? pa dali je itko koristio koja od ta dva da napiše dali valja, i preporuka između ta dva ? lp