Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2018
25
4
3
31
e baš tako ni da me dirne, i evo sad provjerio i pipe F -.- i ima do 428 F što je 220C.
Onda ga dns moram na najjače, ako i dalje ništa ostajem pri dragim puškama :)

i jel ima drastične razlike koje u vaporizerima u C i F ?
 
30.08.2018
41
20
8
34
Sta mislite koliko je jedan ovakav dodatak za Pax koristan i koje su prednosti vaporizacije kroz vodu?
Moze da se naruči za 10€.
Takodje je li neko koristio 3D screen za Pax i slične dodatke i koliko pomažu..?
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Imam ja slično za Crafty/Mighty i radi to ok ali iskreno, nakon par korištenja i zadovoljavanja znatiželje stoji sastrane i ne služi ničemu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
ne vučem kao usisavač, nego onako, pućkam... pa mi se ugasi i onda moram kao sivonja uvlačiti. onda kašalj i blabla.
ima li netko kakvu ideju čime se može poboljšati izgaranje/unemogućiti gašenje?
 
12.09.2018
25
4
3
31
Evo može još jedno pitanje o hebe titanu 2, pošto ga sad vec imam oko mjesec dana i 1-2 sam pošteno bio high od njega iako ga stavljam na 400F. Dakle do sad sam ga koristio tako da ga napunim, stavim na 400F i nakon što se temp digne odma ga koristim, a sad na nekoj američkoj stranici vidim da piše da ga se komora zagrije na željenu temp da ga se zatim držanjem isključi LCD zaslon držeći gumb za napajanje tri sekunde i sustav će prestati grijati i komora za grijanje počinje se hladi ti, zatim da se kao pričeka 1-2 min da komoro do stigne željenu temp i tek onda se koristi. Evo vam tekst
Hold the power button for three seconds, the LCD screen will be turned on and the oven-style system starts heating. When the temperature of heating-chamber reaches the setting temperature, the system enters constant temperature heating state.
You can readjust the temperature by pressing the “◀” or the “▶”button.
Turn off the LCD screen by holding the power button for three seconds, and the system will stop heating and the heating chamber starts to cool down.
6. Wait about 1.5-2.5 minutes for the chamber to reach your desired temperature.
7. Enjoy! (Warm Prompt! A slow and steady inhale will produce the best results.) pa dali mi možete dobri ljudi napisat kako se na kraju pravilno koristi, pošto me ovi iz trg trebali nazvat i objasnit sve lijepo, ali nisu tako da molim za pomoć. Hvala lp
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.132
143
vaporizer usb 1100mah i vaporizer extreme. isto...
Hmm nez kakvi su to ali su izgleda neki losi.
Nejasno mi je kako uopce ima veze vučenje sa grijanjem vaporizera? Vaporizer konstantno grije komoru i vukao ti ili ne vukao on je ugrijan.
Jedino ako pričaš o onim penovima što griješ fizički pomoću plamena.



@crovk to mi definitvno nema nikakve logike.
Krivo je to napisano.
Taj turn off bi trebao biti korak broj 8.
Iako objašnjavaju postupak kako se pali i kako se gasi. A ne da se ugasi kad se zagrije prije pušenja.
Pa za 1.5min se ohladi i nema efekta više.

Puši kako si i do sad i uživaj.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.132
143
Ne radiš pogrešno već vaporizer ima sasvim drugačiji rad od frule.
Dosta velika razlika.
Neće te nikad oduzeti kao frula, da te zabetonira tjelesno pogotovo xD
Dere u glavu i tamo i radi, punoo finije, uglađenije i baš je taman.

Eto zato ti je čudno što te ne tuče :D
 
12.09.2018
25
4
3
31
A ima i toga, frula je frula. Mada mi sad čovjek iz trg objasnio da ga napunim, podesim temp i vučem dok se sam neizgasi, i onda kad oču opet opet ga palim i sve ispočetka, ključ je u ovom da bude upaljen skroz dok se sam ne ugasi jer materija se unutra vaporizira cijelo vrijeme, a ja sam odma nakon što mi dosegne temp povučem 1-2 dima i ugasim, pa se valjda ne stigne sve odradit kak treba.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.132
143
Da krivo skroz radiš.
Upališ ga, ugrije se, kreneš pušit i pušiš dok se ne ugasi sam. Većinom za 3 4 min im je standby. I onda ako želiš nastavit pališ opet ili ostaviš za kasnije.