Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
A cuj,reko sam ti kako je.:p Da li je kao sa reklame ili ne ne znam,ali godinu dana ga koristim i ja sam happy!
Ima tu par njih koji su pusili sa mnom na iolite i mogu potvrditi kako fino odvali drustvo.
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ne valja, pali vutru... 100%


Nemam nista protiv paljenja vutre, da se razumijemo, ali to nije vaporizator bez obzira sto pise na kutiji.
 
17.02.2014
4
1
1
Ako nekoga zanima prijenostni portable Vape, koji je pouzdan i 100% stvara dobar okus/miris/efekt bez ikakvog paljenja, prodajem Da Vinci Vaporizer, imate milion filmića na youtubu i detaljnih opisa itd..


Naručen je sa UKebay-a, ispravan, nov, i dajem ga po kupovnoj cijeni, ima garanciju 2 godine.

Sve informacije možete na netu naći, ono što bi izdvojio da je kul je taj termometar i nariktavanje točne temperature, brzo se zagrije i nakon 10 min se auto-turn-off , taman od prilike kad sešn i bude gotov.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zullu

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Fulao si temu i nisi napisao cijenu. Prvo se malo predstaviš, pa vidiš gdje je šta na forumu a onda je ok da ponudiš ako ti nešto ne treba samo imaj na umu da ovaj forum nije oglasnik kao šta svi ostali forumi postaju.
 
17.02.2014
4
1
1
oke ispričavam se onda, mislio sam da je ovdje eventualno pravo mjesto, jer ljudi teže i dolaze do takvih stvari pogotovo na ovim područjima, ali naravno ništa ne može biti opravdanje ako sam prekršio određeno pravilo.
 
26.06.2013
38
25
8
Pozdrav ljudi.

Duže vreme koristim vaporizator. Vrlo sam zadovoljan, i po meni ima gomilu prednosti.
Interesuje me da li je neko koristio možda Vulkano vaporizator? Jedan je od skupljih na tržištu, a i boljih.
Pa me zanimaju isustva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zullu

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pušio sam par puta na vulcano, količine dima koju napravi ima u izobilju ali ipak je rizla broj jedan po jačini, vulkano manje u glavu radi više na tijelo jer potegneš jaču dozu(iako se tako ne čini) i high kreče od stopala na gore dok kog rizle od glave prema dolje :smoke18:
 
18.06.2014
2
0
0
pozdrav ekipa,

naime nedavno sam se naručio na kupnju manjeg vaporizera.
odlučio sam se za ovaj model
http://www.ebay.com/itm/Atmos-Raw-Vaporizer-BLACK-Newest-Version-ATMOS-RX-BRAND-NEW-KIT-/321354092658?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ad2325072

i naručim ja to fino prije 10 dana i već sam očekivo da ću ga dobit, kad ono mail s EBAY-a da je nemoguće poslat proizvod zbog uvoznih zakona RH?!?!


"Dear xxx,
We're writing to let you know that your recent purchase of 2014 Atmos Raw RX Dry Herb Vaporizer Pen Kit FREE GLASS SCREEN AND SHIPPING through the Global Shipping Program could not be delivered to you because the shipment contained items that were found to be restricted for import to HR.
We will be issuing a full refund to your PayPal account.
If you don't see the refund in your PayPal account within the next 72 hours or if you have any questions or need any further assistance, please contact eBay Customer Support.
We apologize for any inconvenience, and thank you for shopping on eBay."

WTF???
pa me zanima kakvi su to zakoni jer kolko vidim ekipa je već kupovala slične proizvode preko ebaya....
 
18.06.2014
2
0
0
No Joke je napisao(la):
Ma samo taj prodavač ne šalje u HR, nađi nekog drugog.

a neznam, jer gledo sam i ostale i na svakom je pisalo je da je moguća dostava u HR.

no eto, nakon malo opsežnog surfanja sam naletio da se isti proizvod može kupiti kod nas :respect:

na puffkalici za 299 kn :smoke18:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Ekipa jel itko koristi džepne/portable vaporizere, gledam tu na ( puffkalica.hr/kategorija/vaporizeri-isparivaci/ ). Ima tko sličan ili isti model od ovih tu ? Naravno, zanima me kakav je high i da li je kvalitetna izrada. :read: Da bar mogu povuc probni hit pa se odlučit kupit ili ne :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Gpen je smece kinesko, sorry sto sam ti puknuo balon :smoke18:


I ispravak onog navoda gore o Volcanu, sve ovisi o sorti, temperaturi (da li ces head high (na skali 5-6,5 ili body high 7-9)) kao i kolicini kojom napunis spremnik.