Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Saul Goodman

Aktivan Član
01.12.2018
105
436
63
Ako mislis na ekonomicnost ja osobno mislim da Vape guta vise vutre nego joint....


Sve si super rekao ,jedino ne znam na sta ga punis da se puni 3 h ? Punjenje preko kompjutera traje 90 minuta. Kad sam ga punio u uticnici na punjac od mobitela 5V trajalo je cca 3 h
Nisam znao da se puni tako brzo, ja ga konstanto punim na punjac od mobitela:crazyd: Ali eto tvojim odgovorom sam i ja nesto novo naucio, ovaj forum je svetinja :rolleyes::clap::
 
Poslednja izmena od urednika:

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Evo razlike izmedju dva paketa

  • PAX 3 portable vaporizer
  • Charging cable
  • Maintenance kit (1 wire brush, 10 pipe cleaners)
  • Standard and elevated mouthpiece
  • Standard oven lid
  • Half-pack oven lid (Complete kit only!)
  • Concentrate insert (Complete kit only!)
  • 3 screens (Complete kit only!)
  • Multi-tool (Complete kit only!)
  • Protective pouch (Complete Matte kit only!)

Pax 2/3 3D replacement screen
  • Fully optimize your PAX 2/3
  • 3D bottom screen aids airflow
  • Allows more even heating
  • Extremely durable
  • Made in the USA by NewVape
  • USA-melted medical grade stainless steel
  • Lasts forever


po meni bar half -pack oven si naruci i ovi limici su ti 3 kom cca 10 e, pa onda mislim (ja cu sebi uzet) ovaj 3D screen da se isplati za 22 e,a ni ulje nemozes pusit u osnovnom paketu
 
Poslednja izmena:

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
284
1.117
143
Stigao pax, jbt dhl je brz,
dosta me je neckalo dal da ga uzmem il ne, al cini mi se da ce ovo bit to goo, quick recharge. Doplatio sam i half oven lid, i cini mi se da je to super mjera za 1-2 sat zabave.
puknulo me malo, pisem ovaj post na 10 navrata (edit pustilo me naglo i onda opet copilo opet wtf)
drugaciji je high kak je netko rekao ali radi, zasad ko moja frula, al ja gram imam za dvije i vise.
Spakirao sam 1/2 lid mozete vidjet na slikama kolko je to, i slika poslije 10 hitova, budem promijesao malo pa cu opet 10.
Poslije mijesanja, ne da se bas nabit kak spada. Jos sam povukao 5 hitova slabasnih, i to je to nula pare vise. Najbolje skurit 1/2 oven odma. I poslje prepakirat novi fill. Ne vidim bas razlog skupljanja AVB.
Uvlacanje zraka mora bit u pluca, i uvlacanje pruza dostar velik otpor ali tak mora bit. Mene kao pusaca i hardkore vapera ne smeta ama bas nista, i preporucio bi svima vape koji inace ne puse, a kašljucaju kad je s duhanom, osim samog mirisa i okusa sijena, al to je do moje nedovoljno suhe vutre, dima gotovo da nema a za miris nemogu bit ziher, to cu dodatno napisat.
Aplikacija radi odlicno, moze se pax zakljucat da se ne upali u đepu. Sve funckije su dostupne i bez aplikacije.
Mod je finjak zavrsna obrada, modni detalj jbt, ali sta je je ovo je stvarno maleno za sakrit ili nosit.
usporedba papirnatih maramica, i ecig moda aegis 200w

Slike :vutra: za nokat me ne pitajte, valjd ga imate svi za rolanje... :rasta:
 

Prilozi

  • 20190204_082729.jpg
    20190204_082729.jpg
    106,6 KB · Pregleda: 113
  • 20190204_085005.jpg
    20190204_085005.jpg
    107,2 KB · Pregleda: 115
  • 20190204_085009.jpg
    20190204_085009.jpg
    84,8 KB · Pregleda: 110
  • 20190204_085021.jpg
    20190204_085021.jpg
    97,2 KB · Pregleda: 122
  • 20190204_161651.jpg
    20190204_161651.jpg
    136,2 KB · Pregleda: 129
  • 20190204_162556.jpg
    20190204_162556.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 131
  • 20190204_163256.jpg
    20190204_163256.jpg
    278,8 KB · Pregleda: 127
Poslednja izmena:

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
@Netkotamo
Uvlacanje zraka mora bit u pluca, i uvlacanje pruza dostar velik otpor ali tak mora bit.

Preporučila bih ti da se igraš sa načinom punjenja komore i načinom uvlačenja (i temperaturama).

Ako komoru isuviše gusto napuniš, povlačenje je onda dosta teško. Takođe kada jako moraš da povlačiš, materija u komori se mnogo brže (neravnomerno) sprži.
Moje neko iskustvo sa prenostim vaporizatorima jeste da malo laganije napunim chamber, a da povlačenje ide polako i traje malo duže.
Koristim DaVinci-ja, ali je to gotovo isto.
 

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
284
1.117
143
@Netkotamo eto bas mi je drago da si zadovoljan... :thumb:

Ali nije mi jasno šta se sekiraš oko količine, vidim ja na slikama da se kod tebe kašikom grabi.::listomahanje::

Hehe, brijem jbg jos nisam vagno grow, vec racunam kad ce nova rodit :watch: nema se zaliha jos :rasta:
Btw bas gledam "tvoju seriju" :D

@Space_Lulu budem se igrao s gustocom cijelo vrijeme s obzirom da mi grow jos naopacke visi :respect:
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
osim samog mirisa i okusa sijena, al to je do moje nedovoljno suhe vutre
Definitivno je od mokre vutre. Imat ces priliku ko i ja sa svojim Orange Budom vidjet korak po korak , kako je kad je mokra ,kak je kad je suha ,pa suha i iskjurana,okus se mijenja ,lakse se uvlaci,bolje udara,puno vise vapora ( dima ) ima itd... Ak je dobra vutra dobro se zabijem od pola pecnice :) Osobno, kad malo utisnem bude mi materijala unutra ma malo iznad pola pecnice . ::vapor:::respect:
 
05.02.2019
1
0
1
37
Pozdrav ljudovi, ovo mi je prvi post, drago mi je da sam došao tu :)

Inače, prije nekoliko godina sam prestao s pušenjem, otad parim, i cesto mi zasmeta djox na old school nacin, nekako sve mi manje odgovara, pogotovo kad sam solo.

Dakle NIKAD nisam probao vaporizer, a evo već danima gledam što uzet od portabilnih vejpova (I nisam bog zna što pametniji u odnosu na nekidan).

Prvo su mi u oko upali zestoki momci poput craftya i mightya. Pa mi se svidio Ghost MV1 zbog izmjenjivih 18650 baterija kojih imam ohodo od vejpanja.

Onda mi se dobar učinio da vinci iq.

Sve dok nisam maloprije skuzio dynavap m. Sviđa mi se jednostavnost, veličina, dovoljna količina za jednu osobu (nisam thc junkie :) ) i cijena naravno. Uređaj bi većinom koristio solo, za malo opuštanja nakon posla, jeli dobar za tu svrhu?

Ako mi se cijela priča svidi uzeo bi nešto ozbiljnije...

Moje pitanje je: isplati li se to probat? Ono što ne zelim je loše iskustvo pa da mi cijela ova prica "bude bezveze"

Apropo Dynavap-a: koliko je sve to skupa solidno, ono tipa, kakva je obrada, ima li dijelova koji otpadaju i slicno? Ako se isplati, treba li kakve zamjenske dijelove odma u startu uzet? Tipa onaj vap cap, jeli to potrošni materijal?

Osim toga, imate li nekakvu preporuku za dobar grinder i torch? Uzeo bi sve to sa vaposhopa, pa ako imate neke provjerene best buy nabacite link :)

Hvala unaprijed i pozdrav! :)
 
Poslednja izmena:
30.08.2018
41
20
8
34
Vape je opasan, od kad sam počeo da ga koristim vise na joint ni ne mogu da doživim high..? :rofl:
Teško je to objasniti ali prosto me ne radi kao na vape, drugo koristim pax3 i kad uvučem dim imam osjećaj da ga iz pluća ispustam bas dugo kao da se dugo i zadržava u organizumu, a mislim da intenzivnije mirisem na travu nakon njega sto si mi ljudi i potvrdili, i nakon toliko vremena još uvijek nisam shvatio kako najbolje da utisnem sadržaj u Pax jer po preporukama treba bas jako da se utisne sadržaj kako bi sve bilo profesionalnije dok po iskustvu čini mi se da je bolje kad nije to bas tako jako utisnuto, takodje prokomentaeisao bih da se uštedi vise sa vaporizerima bar je kod mene tako jer mi je jako malo potrebno da bi me radilo.
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Vape je opasan, od kad sam počeo da ga koristim vise na joint ni ne mogu da doživim high..? :rofl:
Teško je to objasniti ali prosto me ne radi kao na vape, drugo koristim pax3 i kad uvučem dim imam osjećaj da ga iz pluća ispustam bas dugo kao da se dugo i zadržava u organizumu, a mislim da intenzivnije mirisem na travu nakon njega sto si mi ljudi i potvrdili, i nakon toliko vremena još uvijek nisam shvatio kako najbolje da utisnem sadržaj u Pax jer po preporukama treba bas jako da se utisne sadržaj kako bi sve bilo profesionalnije dok po iskustvu čini mi se da je bolje kad nije to bas tako jako utisnuto, takodje prokomentaeisao bih da se uštedi vise sa vaporizerima bar je kod mene tako jer mi je jako malo potrebno da bi me radilo.

Po mom iskustvu nema pravila kako ces puniti.
Najvise zavisi od materije koju ubacujes - njene vlažnosti, kvaliteta i koliko je sitno grindovana. (od ovog zavisi i temperatura donekle)


I ja sam nalazila online da kao treba da se napakuje sto gušće, probala par puta nije mi se dopalo.
Pax3 (i vecina) funkcioniše tako sto vazduh koji uvlacis prelazi preko grejača i materije i na taj način izvlaci iz nje sta treba.
Ako je mnogo gusto napakujes, mnogo je teže da povlačis vazuh plus ako zapneš deo koji je bliži grejaču ce se daleko brže sprziti nego deo koji je udaljen.

Tako da moj recept je umereno gusto napakovano, da lepo možeš da povučeš, sa jednim mesanjem (koje je isto lakse ako nije gusto napakovano) na pola puta.

I da, ono sto sam vremenom shvatila jeste da je mnogo bolje kada dosta slabije povlacis a duze. Mnogo je bolji i efekat i ravnomernije se "prži".
 
Poslednja izmena:

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Slazem se , jedino sto po meni nema nikave potrebe otvarat pecnicu dok pax radi ,ako je materijal suh ,iskjuran ,onakav kakav treba bit, pax odradi sav posao. A sad ak bas neko i oce mjesat nek pripazi jel poklopac pecnice je poprilicno vruc. I definitivno mi se pokazalo da je bolje malo utisnut materijal sto se paxa tice
 

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
284
1.117
143
Slazem se sa Lulu i jopezg. Svako slaganje je ne pretijesno slozit, i dugacko polako draw.
Jel postoji neki razlog zast bi se screenovi trebali mijenjat? Zbog prljanja ili šta? Ne moze se dobro oprat u alkoholu?
Bluetooth mi se ne reconnecta ak je nekom bitna informacija. Moram ga reuparit svaki dan.
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Ja takoder koristim pax3 i mogu rec da i dalje volim zapalit dobar djoks :rofl:. To je godinama u krugu pa se nemres tog samo tak odrec iako cigarete ne pusim vec 5 godina.
Sto se tice paxa slazem se sa sporijim uvlacenjem i mogu rec da sam na cannafestu imao dobru malu prezentaciju kad sam ga kupovao. Svatko tko kupi pax3 dobije onaj mali privjesak za stisnut materiju i za izvadit ju, po dva poklopca za pecnicu i jos jedan za ulje,dab ili stogod i maintenance kit. Ova dva poklopca odreduju kolko ces stavit u njega i idealno je(po mojem skromnom misljenju) za manje punjenje 0,2 a za vece 0,4(tako je i lik iz paxa rekao). Mozes stavit vise ali kao sto je receno nemres povuc normalno, jedan dio skoro pa doslovno izgori dok je drugi zelen zelen. High na vape je puno “cisci” i dolazi do izrazaja indica i stativa, o okusu da ne pricam, dok je kod pljuge tu duhan koji to manje vise ponistava i ja imam osjecaj da je sve indica(ako pretjeram).
Vape ovaj ili onaj, mislim da vrijedi svaku paru ulozenu.
Edit @Netkotamo ja nemam tih problema, upalim, stresem ga i odmah je spojen na bt
Btw ja svojeg detaljni cistim nakon 3,4 punjenja. Mislim da nema potrebe tako cesto ali ja bas gustam u tom a i okus vise dolazi do izrazaja. Punjenje ide tek kad se zgasi sam i ne skidam sa punjaca dok nije skroz pun(baterija ce to znat cijenit :))
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Ma peru se izvrsno ,mozes i u sodu bikarbonu stavit, ono zasto ih je mijenjam je zbog oblika,kroz neko vrijeme se lagano deformiraju pa ih teze fiksiram ,al koliko sam citao ljudi koriste screen po godinu dana i vise...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saul Goodman

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Uzeo bih još jedan vape uz focusvape što imam.
Zanima me mišljenje sta je bolje uzeti Arizer air II ili Pax 2?
Ima tko konkretna iskustva? I koji je bolji od focusvapea?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko