Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.03.2019
30
47
18
Evo privikavam se na njega, ali netko je tu napisao da se treba nauciti na njega.
Vjerujem da je fantasticna stvar, ali ja se jos nisam ispraksirao zbog toga sto i ne pusim puno, a kad to radim dogodi mi se da pregrijem komoru pa si odvratno sprzim grlo, toliko kasljem da pomislim da ce mi pluca ispasti na usta.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Pa treba malo prakse, svakako, ali nije sad neka mega sofisticirana tehnologija. Za početak nemoj uopće grijati poslije klika, kasnije kad stekneš rutinu možeš ostaviti još sekundicu-dvije da te baš lupi u glavu momački. Za bolju aromu grij pri vrhu kapice, za veću potenciju hita pri dnu. Ja najviše volim ravnomjerno zagrijati cijelu kapicu, tako je čini mi se i najlakše.
 
18.10.2016
130
239
43
Probaj na vaposhop.com ili vapocity.de, osobno sam kupio Arizer air 2 na vaposhopu ali i city ima ok cijene i ponekad akcije... good luck

Kako si zadovoljan sa svojim Arizer Airom? Ja čekam baš da mi stigne, prvo planirao Solo 2 ali kada sam naručio stigla obavijest da je out of stock i između ArGo-a i Aira 2 sam se odlučio za Air jer sam vidio da daje nešto bolju paru, a mobilna su oba, jedino što je Argo malo diskretniji ali mi to ne igra ulogu. Nadam se da nije Solo 2 puno bolji, mogao sam čekati da dobiju za tjedan dana na lager ali sam nestrpljiv pa reko daj odma da stigne što prije ::listomahanje::
Vidim da ekipa udara još na starim verzijama Arizera pa vjerujem da su kvalitetni...ja se opekao sa Ascentom Da vinci, pljunio za njega oko 300 eura prije malo više od dvije godine i sad mi zna spaliti džidžu, a garancija istekla, tako se odlučio za Arizera, samo da ne bude isti scenarij kao sa Da vinci-jem.
 
08.09.2018
11
14
3
45
evo pozdrav, možda ti je i do sada već i stigao pa si skužio koliko je ok, u biti nemam ti puno novosti za otkrit vezano uz Air 2 , imaš sve na stranicama prije od nekih 22 na dalje( Himalaya,Hazeri l&k...), isto kao i ekipa tako i ja proučavao sam ih neko vrijeme nešto i pogriješio, a na kraju i pogodio sa Air-om. imam ga već godinu i 3-4 mj. i nikakvih problema nisam imao, high je super, lakši dosta nego kod pljuge i udara puno čišće ali to već i sam znaš pošto imaš Da Vincija, kod ovoga nema komplikacija sa rastavljanjem, čišćenjem, nastavci su stakleni šta je super kombinacija i za flavour i za čistoću okusa, a da ne pričam koliko je lakše oprati ih... osobno, ovisno onome što imam za staviti unutra ako je kvalitetno počinjem sa nekih 190 C zbog samog okusa i završim na 210 C, dok ako imam manje kvalitetno počinjem sa 200 i zavšim nekad i do max 220. nadam se da češ biti zadovoljan, makar napravi jedan rewiew nakon nekog vremena čisto usporedbe dojmova između Da Vincija i Aira... :let::respect:
Pozdrav i sretno
 
Poslednja izmena od urednika:
18.10.2016
130
239
43
Danas stigao stroj i moram se odmah pohvaliti ::listomahanje:: Odvejpao ni punu komoru prije nešto više od pola sata i baš se fino uradio, iako i marihuana je ovaj puta prva liga, a ne ona smeća ulična koja se inače znaju začadit. Na prvi dojam mi je puno bolji od umirovljenog Ascenta, održavanje puno punoo jednostavnije, daje čak i jaču paru, izgled, ma sve ide na stranu Air 2, i po meni je više stealthy nego sam očekivao, može se to svugdje nositi ladno. Prezadovoljan sam na prvi dojam, trebalo točno tjedan dana da stigne preko Vaposhopa. Jedino ne znam jel 100 % original, jer sam naletio na youtubeu da likovi u unboxingu imaju neku naljepnicu koju ja nemam u kutiji, neka kao blješteća, iako isti logo imam na kutiji, ali jbg naljepnice nema pa ne znam sad, kontam se javiti Arizer supportu da provjere po serijskom broju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lingling and Istrus
17.01.2016
2
1
3
40
Pozdrav svima! Zamolio bih netkog da napise provjerene stranice gdje se mogu naruciti vejpaci i kako je sad s vaposhopom i brexitom sto se tice carine?
tu sam procitao da su dobre vaposhop, vapecity, magicvaporizers. to je za koje sam tu procitao, ima jos kojih?
hvala i oprostiti na smetnji. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica
25.11.2016
12
35
13
120
Pozdrav svima! Zamolio bih netkog da napise provjerene stranice gdje se mogu naruciti vejpaci i kako je sad s vaposhopom i brexitom sto se tice carine?
tu sam procitao da su dobre vaposhop, vapecity, magicvaporizers. to je za koje sam tu procitao, ima jos kojih?
hvala i oprostiti na smetnji. ;)
Pozz Vaposhop je Nizozemksa Amsterdam .....Carina je uključena u cijenu tj ona cjena koja piše to i platiš kod njih je dostava iznad 50 eura besplatna, .Toplo preporučam Vapo shop
 
30.03.2020
3
0
1
29
Jel iko imao susret sa volcano hibrid ,u zadnje vrijeme samo njega gledam i mastam da imam na stolu.Balon mi se cini bas bomba jest da kosta puno ali mozda poslije krize se pocne odvajati za njega.Inace imam arizer solo 2 i odlicno radi ali cini mi se da premalo stane.::vapor::
 

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Nagledao sam Air 2 da bi uzeo, kosta 155eur. Jel zna netko ima li jeftinije i imaju li prakse spustit cijene za 20.04.?
 
25.11.2016
12
35
13
120
Nagledao sam Air 2 da bi uzeo, kosta 155eur. Jel zna netko ima li jeftinije i imaju li prakse spustit cijene za 20.04.?
Pozdrav, imaš Air vape X za 125 eura šta mislim da je prilika, jer je isto jako dobar vaporazirer za te novce, ja sam ga osobno probao jako je dobro izrađen okus je za nijansu finiji od Arizera solo 2 kojeg svakodnevno koristim i mjenjam temperature, ali nisam uspio nać taj okus kao kod Airvape x , isto uopće nije kompliciran za uporabu vrhunski izrađen, jednino šta sam zamjerio je nakon više od 5 min se zagrije vape pa se osjeti toplina u ruci ali to nije da peće može se i dalje konzumirat ima veći Chamber za Vu , a ja volim manje stavit pa radije više puta. Razlika je više u velićini aparata i Air Vape X nema punjač nego samo usb kabel šta isto mislim da ne predstavlja problem..... ,Air Vape X stane u đep ne kuži nitko ništa jer je tanak i mali ...i nijansa u okusu, a uskoro bi mu mogla se vratit cijena na 150 i više eura ko zna....to je samo moje osobno iskustvo i mišljenje....https://www.vaposhop.com/vaporizers/portable-vaporizers/airvape-x/